Newgeni w Polsce

 marcin16v Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2011, 11:17    Pytanie
Prowadze GKS KAtowice, jestem juz w 2018 roku, od pieciu sezonow mam wybudowana akademie pilkarska, od roku obiekty treningowe i mlodziezowe sa DOSKONALE, a ja dalej nie mam dobrych newgenow. NAwet poziom tych newgenow sie nie zwiekszyl, sa dalej tacy slabi ze nie mam szans budowac na nich druzyny bo oznaczalo by to rychly spadek rok po roku. Jednym slowem sa beznadziejni. Ile czasu od wybudowania akademii musze czekac az zaczne "produkowac" utalentowanych juniorow???? Czy ma na to wplyw siatka wyszukiwania juniorow? Bo jeszcze tego nie mam rozwinietego, mam bodajze dosc podstawowa siatke wyszukiwania juniorow. No ale czy mimo wszystko jakosc tych newgenow nie powinna sie jednak zwiekszac??? Zalaczam screen z ostatniego naboru mlodziezowcow. To niby zawodnik ktory sie wyroznia na tle innych mlodziezowcow:

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2011 22:49    #10
Bez PLU mam 17, 16 a czasem nawet 15 latków, a z PLU kilku 17 latków, a głównie to 18 i 19 latkowie. Doszedłem do tego bawiąc się ostatnio ligą Czarnogóry, nie ustawiłem tego limity i po pierwszym naborze miałem jednego 17, a reszta była w wieku 18 i 19. Gdy ustawiłem wiek minimalny (akurat dałem 15), to juniorzy mieli po lat 15 i 14 (z czego wychodzi, że chyba lepiej dać min. na 16).
The only person standing in your way is you.

 marcin16v Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2011 12:34    #11
[quote=Kleyo]Po pierwsze, tak od końca. Ten zawodnik na screenie wcale tak źle nie wygląda, jak na moje oko to mogą z niego być ludzie tak na ekstraklasę.

Siatka wyszukiwania juniorów wpływa na PA newgenów, więc jest bardzo ważna, ale tak bardzo bardzo ważna ;]

Do tego ważny jest też wpływ reputacji, rośnie reputacja to poprawia się wszystko w tym także jakość newgenów.[/quote]

Zaczynam wlasnie sezon 2018/2019, we wrzesniu maja byc zakonczone prace nad obiektami mlodziezowymi, czyli pewnie nad siatka wyszukiwania, bo wszystko inne juz jest rozbudowane. Prace maja pochlonac 4 miliony euro. Jest szansa, ze siatka bedzie rozbudowana na "maxa" jesli moja siatka jest teraz dosc podstawowa? I jesli tak to czy bede mogl sie spodziewac talentow juz przy kolejnym naborze mlodziezowcow?

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2011 13:40    #12
A siatki wyszukiwania juniorów nie powiększa się poprzez kluby filialne?
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 GloomyRaven Partyzant

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2011 18:56    #13
[quote=Tobi18]A siatki wyszukiwania juniorów nie powiększa się poprzez kluby filialne?[/quote] - NIE to kompletnie nie ten trop...
Siatkę polepsza się też składając prośbę do zarządu - wiem co mówię bo mam doskonałą siatkę (czy jakoś tak) a klubu filialnego nie mam żadnego - jakoś nie chcą mi takowego załatwić wrrrr
Blue is the colour!

 marcin16v Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 13:26    #14
Odgrzeje troche temat.Jak juz wczesniej wspominalem, zlozylem do zarzadu o rozbudowe obiektow mlodziezowych majac juz doskonale obiekty mlodziezowe i doskonala baze treningowa. Myslalem, ze wlasnie teraz czas na siatke, otoz nie! Mam teraz najnowoczesniejsze obiekty mlodziezowe, a siatka jak byla dosc podstawowa tak jest. I nie moge juz zlozyc prosby do zarzadu o rozbudowe jakichkolwiek obiektow. Wiec jak poprawic ta nieszczesna siatke? Dodam, ze mam 4 kluby filialne, a siatka jak byla dosc podstawowa tak jest dalej.

 Wojtek514 Młody aktywista

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 14:48    #15
Marcin16v, miałem taki sam problem w FM 2011, mam i taki sam problem w FM 2012... Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest FMRTE :)

 marcin16v Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 16:01    #16
Czyli?? Bo przyznam sie jestem troche laikiem w tych dodatkach. Z czym to sie je?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 17:45    #17
A w zakładce "Kontakty" przy interakcji z zarządem tego nie ma?
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 konradlks96 Młody aktywista

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Skąd: L.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 17:47    #18
FMRTE jest to edytor czasu rzeczywistego . Włączasz i ustwiasz wszystkie parametry gry na satysfakcjonujące . Chyba istnieje tylko w języku angielskim , ale nie jestem pewien . Szczerze to odradzam to ze względu na to, że psuje czasem sevy . Szkoda byłoby takiej kariery no nie ?

btw może odejdź do innego klubu ?
Gadać kto do mnie odczuwa pociąg ....

 marcin16v Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 18:47    #19
[quote=Kleyo]A w zakładce "Kontakty" przy interakcji z zarządem tego nie ma?[/quote]
No jest mozliwosc tylko uzyskania klubu filialneg lub patronackiego.

Nie ma opcji zmienic klubu i stracic save'a...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.