Najlepsza taktyka w dziejach CM/FM ??

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008, 11:22    Pytanie
Zgodnie z tym co w moich komentarzach zasugerował mi "El Commendante" Speed umieszczam tu problem którego rozwiązania znaleźć nie umiem od pewnego czasu :/

Otóż chciałbym was prosić o pomoc w sprawie odnalezienia NAJLEPSZEJ (czytaj sprawdzonej przez wielu graczy i w wielu klubach) taktyki do DOWOLNEGO CM'a lub FM'a.
Słyszałem niegdyś że w jednej z poprzednich edycji CM'a bądź FM'a była jakaś bardzo skuteczna killer-taktyka którą można było osiągnąć sukces niemalże każdym klubem. Podobno taktyka ta wykorzystywała bugi w grze :P
(El Commendante zasugerował mi że była taka taktyka w CM 01/02.)
Stąd moja prośba o pomoc by ktoś podał mi linka do tej jakoby najlepszej taktyki.
Ja obecnie gram w FM2007 ale z miłą chęcią powróciłbym do którejś z poprzednich edycji FM'a lub CM'a i spróbował np. jakiś klub z angielskiego Conference doprowadzić do Premiership a potem podbić nim Europę (czytaj-zdobyć puchar UEFA a potem ligę mistrzów).
Ja WIEM że jest to możliwe w KAŻDYM Cm'ie i FM'ie przy użyciu "własnej" taktyki ale ja chcę to osiągnąć "bez-stresowo" :P tzn pograć sobie dla relaksu i nie czekać na awans do Premierschip 15 sezonów czy więcej ;)
Dlatego z góry proszę o RZECZOWĄ pomoc i nie umieszczanie tutaj postów krytykujących mój pomysł gry "czyjąś" taktyką czy sugerowanie że korzystanie z killer-taktyk i bugów w grze to cheat. Bo ja nie chcę osiągnąć to co powyżej opisałem by się potem tym szczycić tylko dla tego by sobie pograć dla siebie i dla własnej przyjemności.
Mile wskazane także będą sugestie (linki) odnośnie ustawień przy tzw. killer-rogach.
PS. Podając do JAKIEGO CM'a czy FM'a jest dana taktyka podawajcie też (jeśli można) czy taktyka wymaga wgrania jakiegoś oficjalnego Up-Datu/łatki czy nie.
PS.2 (do zarządu) Ponieważ nie mam pojęcia do którego CM'a czy FMa' była ta taktyka którą potrzebuję dlatego nie wiedziałem do której kategorii założyć ten temat więc wrzuciłem go do kategorii FM2007 ponieważ tą wersją aktualnie gram :P

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 13:23    #20
Ale i tak tego nie popieram ;) Ja Ci dałem jedną z lepszych taktyk do FM-a 08 (chyba, nie? :d) Patrz posty wyżej ;d

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.08.2008 o godz. 13:27

Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 widzewiak19105 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 13:56    #21
A czy ta taksa "Diablo" działa w CM 4????

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 14:12    #22
Raczej nie, ale nie jestem pewien.
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 widzewiak19105 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 15:39    #23
To szkoda chciałem zobaczyc jak ta taksa się prezentuje a nie posiadam CM:03

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2008 10:05    #24
[quote=rafee1991]Wg. mnie killer taksy to czitowanie. Czytałem opowiadanie (chyba na centrumcm.org) jak facet bez tego zdobył puchar włoch drużyną z Serie C2, a sezon póżniej Uefa będąc w C1. I bez tego da się wygrywać [/quote]


[quote=Morszczuk]Popieram. A Liverpool ? ;d Pierwsza drużyna która zdobyła sezon wcześniej puchar Ligi Mistrzów a w lidze zajęła miejsce niepremiowane do gry w LM ? ;d Popieram te taktyki to jawny czit.[/quote]


Normalnie ręce opadają....wy chyba z jakiegoś Bangladeszu jesteście że po polsku nie rozumiecie. Prosiłem by nie komentować poszukiwanych przeze mnie taktyk jako 'cheat' a wy swoje. WCALE nie przemawia do mnie wasze tłumaczenie że to tylko wasze zdanie.
Bo wg mnie np. to mi jest wstyd że nasz kraj reprezentuje ktoś o wzroście 12to latka, który sepleni i żyjąc w XXI wieku nie potrafi sklecić kilku słów po angielsku a do tego chwali się wszem i wobec że "skończył studia prawnicze" a jakoś dziwnie zapomina zawsze dodać że studiował w czasach komuny i że studiował JEDYNIE prawo pracy i nie ma zielonego pojęcia o prawie rzymskim, karnym etc. czyli o kodeksach które muszą zakuwać współcześni prawnicy. To jest moje zdanie. Nazwiska tego polityka nie podam bo w Polsce wolność słowa jest ograniczona.
Wielu z was zdziwi (mam nadzieje że gabinet mi to wybaczy) że przeskoczyłem na temat polityki ale CHODZIŁO MI TU O TO by w kolejnych postach nie wywodzić się "kto ma jakie zdanie na jaki temat", tylko RZECZOWO poradzić mi w sprawie taktyki o którą pytałem i by sobie darować opinie czy kiler-taktyki to cheat czy nie i czy jakiś gość zdobył puchar Włoch taktyką czy może dzięki save/load.
Proste.
Z góry dziękuję za rzeczową pomoc.

PS. (do Morszczuk)
Dzięki za taktykę do FM2008 ale mi się raczej nie przyda bo nie mam tej wersji :/

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2008 10:18    #25
Nie ma za co ;) Poszukam Ci jeszcze jakiejś ;p
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 dudek_9 Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2009
Skąd: Gorlice / Owczary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2010 20:48    #26
Diablo Tactic 03/04

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.08.2010 o godz. 20:51

– I co? Są bunkry?
– Bunkrów nie ma. Ale też jest zajebiście!

 Barton Rzecznik Rządu

Postów: 239
Grupa: Moderator
Dołączył: 10.09.2004
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2010 22:37    #27
Tak, tak, Diablo do 03/04 i moc AMC w niej bije wszystko inne na głowę :-)

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2010 11:08    #28
dudek_9 dzięki ale już w owym 2008 roku ktoś mi podesłał linka z tą taktyką. Nie pamiętam kto. Pamiętam natomiast, że gdy ją wgrałem co CM-a to przekonałem się dlaczego nazywano tą taktykę 'killerem' :)

Tak jak pisze Barton ;) środkowy pomocnik w tej taktyce wymiata i potrafi czasem (w zależności jego atrybutów) po kilka bramek na mecz strzelać :)
Stare dobre czasy. Na szczęście dziś już nie ma tak łatwo i nie sposób zrobić killera pod FM 2010 i dobrze. Gra przynajmniej nie jest nudna :)

Tym nie mniej przypomniałeś mi o tym temacie (jednym z pierwszych jakie tu założyłem) a jako że taktykę "Diablo" pod CM 03/04 mogę śmiało uznać za "Najlepszą taktykę w dziejach CM/FM ??" (w sensie skuteczności).

Dla mnie temat wyczerpany ale po zastanowieniu zostawiam go otwartym dla potomnych. Może kiedyś ktoś tu jeszcze wrzuci jakieś inne kiler taktyki pod inne wersja CM-a lub FM-a :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.08.2010 o godz. 11:09

 heikelind Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2011 15:35    #29
witam:) buszowalem troche tu i tam, watek ów zobaczylem i napisac o killerze z cm01/02 postanowilem..no i watek troche odkurzyc:) taktyka nie moja, na poczatku dekady gdzies ja znalazlem. z ustawieniami nigdy sie nie bawilem. bralem 4-4-2 standardowe, rozmieszczalem ludzi jak widac i jazda:) nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, (jak kolega wyzej wspomnial AI chyba szaleje z powodu zageszczenia srodka) ale dziala. pozdro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.