Najlepsza taktyka w dziejach CM/FM ??

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008, 11:22    Pytanie
Zgodnie z tym co w moich komentarzach zasugerował mi "El Commendante" Speed umieszczam tu problem którego rozwiązania znaleźć nie umiem od pewnego czasu :/

Otóż chciałbym was prosić o pomoc w sprawie odnalezienia NAJLEPSZEJ (czytaj sprawdzonej przez wielu graczy i w wielu klubach) taktyki do DOWOLNEGO CM'a lub FM'a.
Słyszałem niegdyś że w jednej z poprzednich edycji CM'a bądź FM'a była jakaś bardzo skuteczna killer-taktyka którą można było osiągnąć sukces niemalże każdym klubem. Podobno taktyka ta wykorzystywała bugi w grze :P
(El Commendante zasugerował mi że była taka taktyka w CM 01/02.)
Stąd moja prośba o pomoc by ktoś podał mi linka do tej jakoby najlepszej taktyki.
Ja obecnie gram w FM2007 ale z miłą chęcią powróciłbym do którejś z poprzednich edycji FM'a lub CM'a i spróbował np. jakiś klub z angielskiego Conference doprowadzić do Premiership a potem podbić nim Europę (czytaj-zdobyć puchar UEFA a potem ligę mistrzów).
Ja WIEM że jest to możliwe w KAŻDYM Cm'ie i FM'ie przy użyciu "własnej" taktyki ale ja chcę to osiągnąć "bez-stresowo" :P tzn pograć sobie dla relaksu i nie czekać na awans do Premierschip 15 sezonów czy więcej ;)
Dlatego z góry proszę o RZECZOWĄ pomoc i nie umieszczanie tutaj postów krytykujących mój pomysł gry "czyjąś" taktyką czy sugerowanie że korzystanie z killer-taktyk i bugów w grze to cheat. Bo ja nie chcę osiągnąć to co powyżej opisałem by się potem tym szczycić tylko dla tego by sobie pograć dla siebie i dla własnej przyjemności.
Mile wskazane także będą sugestie (linki) odnośnie ustawień przy tzw. killer-rogach.
PS. Podając do JAKIEGO CM'a czy FM'a jest dana taktyka podawajcie też (jeśli można) czy taktyka wymaga wgrania jakiegoś oficjalnego Up-Datu/łatki czy nie.
PS.2 (do zarządu) Ponieważ nie mam pojęcia do którego CM'a czy FMa' była ta taktyka którą potrzebuję dlatego nie wiedziałem do której kategorii założyć ten temat więc wrzuciłem go do kategorii FM2007 ponieważ tą wersją aktualnie gram :P

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 11:30    #1
Tak była taka taktyka.Trzeba było wystawić na opś zawodnika z wysokim wykańczaniem akcji i chyba dać mu strzałke do przodu, a on tedy strzelał dużo bramek.Obecnie nie ma najlepszej taktyki.Możemy mówic co najwyżej o najlepszej taktyca dla danego klubu.Taktykę dostosowuje się do zawodników, a nie zawodników do taktyki.Przykładowo jeśli gwiazdai w Twoim zespole są skrzydłowi to Ty na pewno muszisz grać z wykorzystaniem skrzydeł.W Milanie na początku gry nie ma skrzydłowych więc gra się tam raczej środkiem.Więc wszystko zalerzy od predyspozycji Twoich piłkarzy.Ważne jest rówinież to aby raz wyćwiczonej taktyki zbyt często nie zmieniać.

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 11:33    #2
,,W starszych wersjach managerów, szczególnie w CM3, była to taktyka, wykorzystująca błąd algorytmu gry, dzięki czemu mogłeś wygrać wszystko. Opierała się ona na absurdalnym w realnym świecie założeniu całkowitego odpuszczania skrzydeł – piłkarzy skupiało się w środkowej strefie i wtedy komputer głupiał."

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.08.2008 o godz. 11:33

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 11:35    #3
Poszukaj - Są już takie tematy .

Killer Rogi: http://www.cmrev(...)___.html


Najlepszym haxem jest Pójście na urlop przed każdym meczem i powrót po spotkaniu (Asystent prowadzi w spotkaniu drużynę za Ciebie). Czasami jest tak, że ze słabiutkiej Odry Wodzisław Śląski dzięki asystentowi możesz zrobić mistrza kraju i nawet dostac się do Ligi Mistrzów ;)

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 18.08.2008 o godz. 11:45

Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 11:35    #4
Co do killer rogów i wolnych to były niedawno takie tematy więc poszukaj w wyszukiwarce;)

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 11:39    #5
Skoro Speed mu powiedział, by tu zamieścił swój temat, to najwidoczniej nie jest to pytanie na forum.

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 11:45    #6
No być może ;)
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:09    #7
Naprawdę, Panowie takie [quote=Morszczuk]No być może ;)[/quote] wypowiedzi będę karał. Co kolega wnosi do dyskusji? W jaki sposób pomaga rozwiązać problem? Wszystkich tematów ogarnąć w stanie nie jestem, ale ten będę miał na oku. Żeby nikt nie czuł się ostrzelany bez ostrzeżenia.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:12    #8
[quote2=M8_PL]Naprawdę, Panowie takie [quote=Morszczuk]No być może ;)[/quote] wypowiedzi będę karał. Co kolega wnosi do dyskusji? W jaki sposób pomaga rozwiązać problem? Wszystkich tematów ogarnąć w stanie nie jestem, ale ten będę miał na oku. Żeby nikt nie czuł się ostrzelany bez ostrzeżenia.
[/quote2]

[quote=Morszczuk]
Poszukaj - Są już takie tematy .

Killer Rogi: http://www.cmrev(...)___.html


Najlepszym haxem jest Pójście na urlop przed każdym meczem i powrót po spotkaniu (Asystent prowadzi w spotkaniu drużynę za Ciebie). Czasami jest tak, że ze słabiutkiej Odry Wodzisław Śląski dzięki asystentowi możesz zrobić mistrza kraju i nawet dostac się do Ligi Mistrzów ;)[/quote]

;d Jednak coś wniosłem ;)
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:22    #9
[quote2=M8_PL]Naprawdę, Panowie takie [quote=Morszczuk]No być może ;)[/quote] wypowiedzi będę karał. Co kolega wnosi do dyskusji? W jaki sposób pomaga rozwiązać problem? Wszystkich tematów ogarnąć w stanie nie jestem, ale ten będę miał na oku. Żeby nikt nie czuł się ostrzelany bez ostrzeżenia.
[/quote2]

M8_PL dzięki za wsparcie :)

Bo ja bym już tu wolał jedną konkretną poradę i bezpośredniego linka do pliku z taktyką niż poradę w stylu "gdzieś kiedyś w jakimś managerze była taka taktyka" a pod takim postem 20 kolejnych postów w stylu "tak, mój przedmówca ma racje bo coś takiego było" :)

dlatego czekam dalej na pomoc :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.