Kim zagrać i czy przyjdą?

 kaczy Młody aktywista

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Półwieś
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007, 09:35    Pytanie
Witam, znudziła mnie już Polska liga, bo grając Wisła K. wszystkich ogrywałem, chciałbym zagrać teraz w najniższych ligach angielskich. Jaki klub byście mi polecili tak, żeby na transfery jakaś kasa. Czy do takich klubów przyjdą grace z rezerw Premiership i 1 ligi angielskiej?

Ostro pracujesz na bana - dop. Grzechoo

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 14:03    #10
każdy gra gdzie lubi :]

 Santosinho Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2007
Skąd: Kłębowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 14:07    #11
Zagrajcie ligą irlandzką!Bardzo fajne wyzwanie ja własnie koncze 1 sezon zespolem Cork City.Jest tutaj wiele pucharów:Puchar Ligi,Puchar Irlandii,Puchar Ogólnoirlandzki(coś jak Puchar Ekstraklasy!),Puchar Munsteru.Ja wygrałem tylko Munsteru ,ale w lidze jestem 2 na 3 kolejki przed końcem i mam 3 punkty straty do lidera.Zawodnicy z polskich nizszych lig pzechodza(furore na obronie robia Dorobek i Duda!).Mało na transfery ,ale zawsze mozna wypozyczac i kupic zawodnikow bez kontraktow.Najwiekszy moj sukces to na razie awans do 3 rundy elminacji Ligi Mistrzow ,mimo iz nie bylem w zadnej rundzie rozstawiony!W I rundzie pokonalem 2 razy Sherif Tiraspol 2:0 i 1:0.W II rundzie ogralem Legie przegrywajac 1 mecz 1:0 ,ale w drugim padl taki sam rezultat i wygralem w rzutach karnych.Dopiero w III rundzie uleglem AEK Ateny przegrywajac u siebie 1:2 ,a na wyjezdzie wygralem 1:0 mimo to odpadlem przez zasade bramek na wyjezdzie.Ale odpadajac w III rundzie gralem z Rangersami w I rundzie Pucharu UEFA ,ale niestety poleglem przegrywajac 0:1 i remisujac 2:2.Teraz duzo zarobilem dzieki gra w pucharach wszyscy w klubie sa zadowoleni i co mecz jest komplet widzow.Polecam zagraj ta liga ,zobaczymy gdzie zajdziesz w europejskich pucharach?

 DANIEL11 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 14:37    #12
witam wszystkich!! ja polecem peterborough !! super klub doszedłem już do premierchip wygrywając po drodze puchary anglii a takze uefa!! naprawde polecam!! polacy przechodzą bez wiekszych problemów!!

Użytkownik uznał post za pomocny

 LOLECZeX Młody aktywista

Postów: 481
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 15:22    #13
up:
Tera wszyscy wstają i biją brawo jest już temat z przechwałkami, a tak kogo to obchodzi, i tak mało kto ci uwierzy, jakbyś miał ss...

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 15:27    #14
DANIEL11 ile razy wczytywałes ? :P peterboroughwygrac Puchar Uefa i to jeszcze przed dojsciem do Premiership ? tak, tak :P Cuda sie zdarzaja, ale nie warto na nie liczyc a co dopiero w nie wierzyć ! xD i zgodze sie z LOLECZeX-em jest temat z przechwałkami i rekordami wiec umieść to tam !

 Cavalerra Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2006
Skąd: Lewin Brzeski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 15:28    #15
Sorka za moje niedociągnięcia :P Chodziło o to, że jak np. wymieniam się z jakimś kolesiem składem w niższej lidze angielskiej, bo gramy sobie takimi samymi zespolami, wchodzi taki właśnie niby gracz i wymienia swoich zawodników jakich to on nie ściągnął np. do Chelsea... Wszystkie drużyny są do grania, ale bez przesady... I tak delikwent jeszcze się chwali jaki to on nie dobry i co nie wygrał...

@David93
Grasz Stevenage? :P
@Santosinho
Grałem ligą irlandzką, ale ilośc rezerwowych... 4 mnie odstraszyła, wystarczy ze w Anglii mam 5 rezerwowych to już mnie szlaq trafia...
@LOLECZeX
No właśnie nie oddalajmy się od tematu :P Jest osobny temat do przechwałek :P

 LOLECZeX Młody aktywista

Postów: 481
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 15:32    #16
Cavallera, za ile kupiłeś tego Craddoka??

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 15:36    #17
LOLECZeX najpierw piszesz ( i słusznie ) ze jest temat z rekordami i przechwalkami a teraz znowu do niego nawiązujesz pytaniem : za ile kupiłeś tego Craddoka?? ... " Kobieta zmienną jest " :P ale widac nie tylko kobieta :P ... dojdź wreszcie do ładu ( tzn. do porzadku swoich mysli apropo tej wczesniejszej wypowiedzi :P )

 Cavalerra Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2006
Skąd: Lewin Brzeski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 15:41    #18
@kyczy7
I tak bywa :P
@LOLECZeX
Craddock był wystawiony na sprzedaż w Middlesborough za 180K euro(chyba tyle:P) A ja nie chciałem wydac prawie całego budżetu na niego i pomyślałem, żeby dac mniejszą ofertę jak im nie jest potrzebny. Zaoferowałem chyba 12K euro i się zgodzili :)

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.