Kim zagrać i czy przyjdą?

 kaczy Młody aktywista

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Półwieś
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007, 09:35    Pytanie
Witam, znudziła mnie już Polska liga, bo grając Wisła K. wszystkich ogrywałem, chciałbym zagrać teraz w najniższych ligach angielskich. Jaki klub byście mi polecili tak, żeby na transfery jakaś kasa. Czy do takich klubów przyjdą grace z rezerw Premiership i 1 ligi angielskiej?

Ostro pracujesz na bana - dop. Grzechoo

 merkury91 Młody aktywista

Postów: 210
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 09:38    #1
pytanie nie na sufler, ale Ci odpowiem, najlepiej grać Mansfield Town w 2 lidze angielskiej (polska IV) , przechodzą Polacy, jak i zawodnicy z rezerw Klubów premiership i niżej, ciekawy zespół, ma chyba 24 k funtow na transfery

Użytkownik uznał post za pomocny

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 09:51    #2
[quote=merkury91] pytanie nie na sufler, ale.....[quote]

uwielbiam takich gości. Kaczy poczytaj regulamin.

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 09:52    #3
ups poprawka mialo być :

[quote=merkury91] pytanie nie na sufler, ale.....[/quote]

uwielbiam takich gości. Kaczy poczytaj regulamin.

 Santosinho Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2007
Skąd: Kłębowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 10:15    #4
wez wybierz sobie wszystkie ligi angielskie i w menu tworzenia menadzera przejrzyj sobie wszystkie kluby ,ktorys napewno cie zainteresuje

Użytkownik uznał post za pomocny

 merkury91 Młody aktywista

Postów: 210
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 12:12    #5
odpowiedziałem bo akurat nimi grałem , to czemu miałem nie napisać ?

 Cavalerra Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2006
Skąd: Lewin Brzeski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 12:13    #6
Ja właśnie zacząłem grę angielskim klubem z Conference. Nazywa się Stavanage Borough, dostałem na transfery 240K euro - ku mojemu zdziwieniu. Sparingi grałem z rezerwami Boltonu i Tottenhamu, ściągnełem zawodnika m.in. z rezerw Middlesbrough - Toma Craddocka i strzela bramki na zawołanie, Barchama z Boltonu i też nawet się łapie :P Najlepsze jest to, że talenty z polski, które podaje Wujek Przecinak przychodzą bez problemu tak jak z innych krajów, np. Matjaz Rozman... ogólnie ciekawie się gra. Mam w składzie zawodnika Jona Nurse z Barbadosu OPP/NŚ i chlopak ma 11 drybling, 20 przyspieszenia, 18 szybkosc i to wszystkie staty ktore ma powyzej 10. Gdyby nie to, że Norbert Mazgaj doznał kontuzji tuż przed meczem ligowym, za pewne Jon siedziałby na ławce... ale zagrał i... zawodnik meczu - 2 asysty (Prawa Pomoc) w drugiej połowie przesunęłem go do ataku i strzelił bramke. Cały mecz wygrałem 3:1, 2 bramki strzelił wspomniany wyżej Tom Craddock i 1-Nurse. Teraz jestem po 5 meczu i zajmuje 2 miejsce z 13 pktami tracąc tylko 2 do lidera z Oxfordu. Co ciekawe Nurse zadomowił się na dobre na prawej pomocy i ma 6 asyst i (uwaga!) 4 bramki :)
Moim zdaniem ciekawie się gra w takich ligach i popieram zdanie Wujka Przecinaka, że ci niby "fani" fma którzy grają Realami i innymi nie są poprostu graczami :P

Ale się rozpisałem, ale myślę, że zachęci Cię to do zagrania w niższych ligach angielskich i oderwania się od wygrywania wszystko co możliwe :P Tak jak i innych zachęcam do spróbowania w np.Conference :P

Użytkownik uznał post za pomocny

 David93 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2007
Skąd: Kuznia Raciborska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 12:51    #7
Cavalerrra zachęciłeś mnie.Nawet fajnie sie gra.A w tym Stevenage mam rodzine więc spox.Thx Cavalerr :) pozdro.

 martin Przodownik pracy

Postów: 659
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 13:14    #8
Cavalerra nie zgodzę się z tobą. jak możesz mówić że ktoś kto gra np. realem , Man Utd czy chelsea nie może być fanem fm-a . ja jestem kibicem Manchesteru i grałem nimi co nie znaczy że gram cały czas drużynami ich pokroju. sam grałem w 6 lidze angielskiej i grało mi się przyjemnie. ale nie możesz mówić że ktoś kto gra nawet najlepszymi druzynami nie jest fanem fm. bo może ktoś jest fanem takiej drużyny od 5 lat i chcę nią zagrać nie dlatego że będzie wszystkich ogrywał tylko dlatego że jest jej fanem.

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2007 14:00    #9
Ciagnac tok rozumowania Cavalerra/y mozna wywnioskowac, ze SI w FM 2008 powinno skasowac Premiership, Bundeslige i Primera, bo prawdziwi fani FMa nie graja w takich ligach ;p

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.