Kilka pytań po długim powrocie - będę dodawał na bieżąco nowe

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2018 11:28    #11
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
@myfunnygame z tego co poczytałem na stronie tej co wysłałeś to pełno bugów zgłaszają użytkownicy, właśnie o głupim zachowaniu obrońców gdzie w 3-4 osoby lecą do 1 piłkarza, nie pilnując wychodzących na wolne pole zawodników przeciwnika, czy o zbyt długim czekaniu na dośrodkowanie czy strzał piłkarzy do momentu aż podbiegnie do nich przeciwnik i prosto w niego leci piłka... ;/

a jak było z FM2018 jak wypuścili ostatni patch to wszystko było w grze już naprawione i nie zostało już nic do zrobienia?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2018 18:34    #12
[quote="LukasZ_VCF"]Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
@myfunnygame z tego co poczytałem na stronie tej co wysłałeś to pełno bugów zgłaszają użytkownicy, właśnie o głupim zachowaniu obrońców gdzie w 3-4 osoby lecą do 1 piłkarza, nie pilnując wychodzących na wolne pole zawodników przeciwnika, czy o zbyt długim czekaniu na dośrodkowanie czy strzał piłkarzy do momentu aż podbiegnie do nich przeciwnik i prosto w niego leci piłka... ;/

a jak było z FM2018 jak wypuścili ostatni patch to wszystko było w grze już naprawione i nie zostało już nic do zrobienia?[/quote]

jak wspomniałem wcześniej ja wracam po 4 latach do FMa, zgłaszam bardziej techniczne sprawy ale i kilka meczowych. Nie wiem jak było w poprzedniej edycji, częśc osób uważa że FMa się powinno w marcu kupowac jak załatają bugi :D

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2018 08:18    #13
A czy w tej prognozie finansowej uwzględniają oni przychody z TV itd ? Bo pokazuje mi że będę za 2-3 lata 500mln na minusie, a ściągnąłem Nasriego z wolnego transferu i trenerów wymieniłem...

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2018 13:36    #14
I jak działa ten "sugar daddy" prezes ? Np Jakbym wziął Lausanne, Leiria czy Larne które mają takich prezesów to pompowaliby cały czas w kółko pieniądze do klubu ?


Na liście nie widzę Valencii, a miałem informację, że prezes doładował 80 mln jakoś chyba kiedyś... RB Salzburg nie ma takiego czegoś? Bo RB Leipzig ma...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2018 o godz. 13:41

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2018 23:26    #15



Wygrywałem 3-1 do 59 min, a potem nagle bez zmian i spadków mowy ciała itd przestali grać, zaczęli podawać do przeciwnika, lub tyłem zastawiać piłkę czekając w miejscu aż przeciwnik im odbierze i strzeli gola z kontry, nawet po stracie na 3-2 jak zmieniłem ustawienie wstawiłem pomocnika odbierającego piłkę Coquelin, a to jest gość dokładnie do takiej roboty i po ustawieniu niższej linii defensywnej, niższej nacisku żeby już tak nie atakowali pressingiem od przeciwnika bramki tylko żeby się wracali bardziej i tak władowali bramkę na 3-3 i w ogóle ustawiając ostrożniejszy odbiór piłki i odklikując ten dla drużyny agresywny i tak dostało 2 zawodników drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną...w ogóle obrona strasznie jest dziwna, tak jak było w poprzednich wersjach co grałem do 2012 roku i jak było w Fifa managerze gdzie moi obrońcy zachowują się jakby byli na grzybach, a przeciwnika jak najlepsi obrońcy w całej galaktyce ... w ogóle tyle zauważyłem w tym managerze fauli przeciwnika gdzie mój zawodnik przeturla się lub przeleci kilka metrów i nie ma gwizdka nic kompletnie, a ja lekko dotknę i od razu faul...tak jakby w jedną stronę algorytm źle działał...

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2018 23:32    #16



Jak dodać link lub zdjęcie ?

Jak się kliknie prawym pokaż obraz to niby jest.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 04.12.2018 o godz. 23:33

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2018 15:44    #17
[quote="LukasZ_VCF"]I jak działa ten "sugar daddy" prezes ? Np Jakbym wziął Lausanne, Leiria czy Larne które mają takich prezesów to pompowaliby cały czas w kółko pieniądze do klubu ?

Na liście nie widzę Valencii, a miałem informację, że prezes doładował 80 mln jakoś chyba kiedyś... RB Salzburg nie ma takiego czegoś? Bo RB Leipzig ma...[/quote]
W poradniku są tylko sugar daddies "pierwszoplanowi", czyli tacy którzy pompują kasę jak leci. Są jeszcze tacy, którzy uzupełniają kasę jedynie na potrzeby utrzymania aktualnej reputacji klubu, i tacy co tylko zapełniają powstałe dziury w budżecie.
twitter.com/Ceyvol

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2018 00:04    #18
Kończy mi się czerwiec, a piłkarze nie są na urlopie, sam miałem ich jakoś wysłać wszystkich ? Zawsze sami w managerach szli na urlop od jakiegoś momentu i nie byli dostępni aż do powrotu... ?

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2018 08:47    #19
I nie wiem czy sam miałem ich wysłać, czy dopiero w lipcu pójdą co by było dziwne, czy to przez to może, że rezerwy grają baraże o awans do ligi wyżej

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2018 16:53    #20
U mnie w Arce idą na urlopy po komunikacie w skrzynce że zaczyna się urlop, a okres przygotowawczy zaczyna się w określonej dacie. Zawsze jest to po ostatnim meczu sezonu, dokładnie jakiś dzień później choć wcześniej widać w podglądzie treningu że będą trenować dalej (treningi ustala mój asystent).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.