Strona

Kariera Vitesse Arnhem - Mocne wypożyczenia!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2014, 21:29    #1
Siemka! Zacząłem dzisiaj nagrywać karierę Vitesse Arnhem! Z racji tego, że klub współpracuje z Chelsea, można na początku kariery dokonać ciekawych wypożyczeń! Jeżeli ktoś jest zainteresowany serią to zapraszam do oglądania, bo wiem, że chętnie oglądaliście mojego przeglądy z BETY Football Manager 2015, które cieszą się nadal niemałą popularnością!

KLIKNIJ I POMÓŻ W SERII, BO JESTEM SŁABYM AMATOREM

 Snorlaks Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2014
Skąd: Ryki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 06:40    #2
Dlaczego fm16 ma być ostatnim który nagrasz ???

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 21:36    #3
Zapraszam bardzo serdecznie na mój drugi materiał z kariery Vitesse Arnhem!

Jestem słabym graczem próbującym pokazać jak można bawić się grą i przy okazji pokazuję próbkę swojego komentarza(Ach.... te cudowne nazwiska w lidze holenderskiej!)

Jeżeli macie jakieś rady to pisać śmiało, bo w FM'e dopiero raczkuję!

KLIKNIJ I KOMENTUJ MOJE PARODIE :)


Ostatnim z powodu tego, że za rok jeżeli nie będzie zainteresowania moim kanałem na YT, to po prostu pewnie zawieszę działalność. Działam już trzeci rok i powoli brakuje mi czasu, wiadomo im się jest starszym tym więcej czasu poświęca się na inne rzeczy. Jeżeli uda mi się zbudować wokół kanału community kilkuset osób które będą oglądać moje materiały, to myślę, że szybko nie przestanę :)

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2014 21:22    #4
Jeżeli macie jeszcze jakiekolwiek rady to pisać! Aha i jeżeli nie zastosowałem czyjejś rady to po prostu dlatego, że nagrywam trochę odcinki do przodu, z racji małej ilości czasu, więc na pewno uwzględnię każdą uwagę, tylko nie od razu na drugi dzień, bo niekiedy te odcinki już po prostu mam.



KLIKNIJ I OGLĄDAJ :) MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ :3


Pozdrawiam!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2014 15:35    #5
Dzisiaj kolejny odcinek i lekko spoilerując mogę powiedzieć, że to początek wielkich zmian w wynikach!

Zapraszam do obejrzenia!

Dzięki wszystkim, którzy dają mi rady, komentują, oglądają i poświęcają swój wolny czas na moją serię!

KLIKNIJ I OGLĄDAJ! POSTARAM SIĘ ŻEBYŚ DOBRZE SIĘ BAWIŁ! :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2014 18:33    #6
Wolniej!
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 18:55    #7
Jacko, za często odcinki?

Dzisiaj zrobiłem przerwę, ale mam dla was wczorajszy odcinek!

KLIKNIJ I ZOBACZ ŻE TEŻ UMIEM GRAĆ W FM'A!!!

Z tego odcinka jestem wyjątkowo dumny :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 19:19    #8
Za szybko nawijasz, a odcinki najlepiej nagrywać regularnie o ustalonej porze... dniu, załóż sobie też fanpage'a na fejsie, zresztą popatrz na vloga Chrzano, dużo możesz od niego odpatrzeć. Choć to i tak nie jest jakiś max. Przede wszystkim rób w karierze ciekawe rzeczy, testuj niekonwencjonalne taktyki, sprowadzaj dużo talentów, zmieniaj kluby po fajnym sukcesie. Albo próbuj budować potęgę. Wybrałeś w sumie strasznie nudny klub i ligę. Lepiej jakbyś wziął jakiegoś średniaka z Premier League. Oglądający nie znają kompletnie Vitesse, więc to z góry wydaje się nudne. No i przede wszystkim spróbuj nagrywać live jak szukasz wzmocnień, ludzie będą Ci chętnie doradzać.

No i przede wszystkim sprecyzuj na coś swoją karierę. Mówisz, że filia Chelsea, no to doklej do tego np. sprowadzanie młodych zawodników z AM PŁD. czy z Bałkanów. Zprofiluj swóją karierę po prostu. B otakie oglądanie grania dla grania nie zdobędzie dużej rzeszy fanów. Pozdro.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 leniu89 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2011
Skąd: Wro
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 19:28    #9
Sorry ale nie da się tego słuchać. Czy ty odsłuchiwałeś choć raz sam siebie? To wymuszone AKCENTOWAAANIE jest nie do zniesienia. Trochę więcej naturalności, nie rób z siebie jakiegoś pseudo komentatora z podnieceniem 200% a może coś z tego będzie.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2014 19:45    #10
To akurat plus w trakcie meczów.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.