Kariera Vitesse Arnhem - Mocne wypożyczenia!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2015 16:08    #41
Zapraszam was do oglądania drugiego z rzędu finału KNVB Bekker, czyli Pucharu Holandii!

VITESSE - AJAX - OGLĄDAJ!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2015 14:18    #42
Czy rezerwowym składem też można wygrywać? Przekonamy się! Dzisiaj zagramy sobie baraże do Europejskich Rozgrywek!

NIEKIEDY CHCE SIĘ PRZEGRAĆ I SIĘ NIE MOŻE, ZOBACZCIE SAMI!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 13:28    #43
Siemka ludziska! Zorganizowałem na kanale cały tydzień z Football Manager 2015! Przez 7 dni przesyłałem codziennie materiał z kariery z Vitesse Arnhem. Zainteresowanie było spore, ale brakowało was! Użytkowników CMREV! Zapraszam na cały tydzień materiałów z FM2015 karierą Vitesse Arnhem!

PIERWSZY DZIEŃ
DRUGI DZIEŃ
TRZECI DZIEŃ
CZWARTY DZIEŃ
PIĄTY DZIEŃ
SZÓSTY DZIEŃ
SIÓDMY DZIEŃ - JUŻ DZISIAJ!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 14:38    #44
Powinieneś zmienić w końcu klub, bo to Vitesse jest strasznie nudne. Generalnie od czasu do czasu cię oglądam i właśnie to jest najgorsze, że ciągle ten sam klub. Jeśli chcesz mieć dużo więcej wejść i kasy z reklam to powinieneś zbudować karierę od zera do bohatera przechodząc przez kolejne kluby. Uderza mnie również - podobnie jest u Chrzano i kassiego - wy się nie znacie na piłce. Nie kojarzycie tych nazwisk, widać że nie żyjesz swoją karierą tylko robisz to jakoś mechanicznie. Nie wiem, może się do tego nie przygotowujesz i traktujesz to jak jakiś obowiązek, ale ten tekst że Dvalishvili to nie ten bo ma inną pisownie... to było komiczne. FM to gigantyczna podstawa do uczenia się zawodników, przynależności, pozycji, klubów, narodowości, gram w niego już 10 lat i naprawdę nie sposób nie łapać tych wszystkich danych i nie kodować sobie w głowie.

Brakuje mi też wizji Ciebie na ten klub, budujesz klub w oparciu o wypożyczenia i zawodników na już. Nie widzę takiego szerokiego spojrzenia. Takiej wizji. Brakuje mi takich klasycznych talentów. Tariq, Vallejo, Savitskiy, Rotariu, Barbosa, czy nawet Bakkali o którego mogłeś swobodnie powalczyć w styczniu 2014, gdy miał pół roku do końca umowy. Jeszcze mi się nie podoba, że nie ma w twoim klubie takiego podejścia do newgenów, że nie szukasz, a przecież są to gracze tanii i czesto lepsi niż te samorodne talenty. Generalnie też to, że masz taki niezły skład, ale żadnych naprawdę dobrych zawodników. Może to twój sposób na te kariere, ale np. czemu nie powalczyłeś o jakiegoś ogranego Holendra w stlu Afellaya? Na pewno był do wyjęcia albo za grosze, albo nawet na wolnym. Nie wiem, może nie robisz sobie scoutingu takich zawodników, może nie masz filozofii na kariere tylko grasz żeby grać, żeby to nagrywać i wrzucać. Ale dziwi mnie, że przy Twojej dość interesującej intonacji głosowej, którą czasem nazbyt podkręcasz ;) masz tak mało wejść. Pewnie celujesz w młodych użytkowników i powinieneś im dać właśnie taką możliwość by zobaczyli że można sobie albo zbudować klub mądrze i uczynić z niego potęgę choćby na kraj.

Może właśnie szukasz sposobu na przyciągnięcie większej ilości ludków, skoro nagrywasz codziennie, dlatego napisałem ci jak ja to mniej więcej widzę i czego mi brakuje. Np. masz emocjonujące mecze, przegrywałeś tam z kimś wysoko (4:1? ;)) w koncu wygrales 5:4, chyba z Ado, ale masz takich zawodnikow ze nawet tak niesamowity mecz mnie nie grzeje, grali jacys przecietniacy i tyle.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 14:50    #45
@Jacko, trochę wyrozumiałości. Ty grasz w tę grę już 10 lat, a on dopiero drugi rok - jeszcze wielu rzeczy nie zna. On gra czysto, więc nie zna koksów, a Ty używasz list oraz fm scouta, więc się nie dziw, że grając legalnie i nie znając się na footballu oraz na grze idzie mu jak idzie.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2015 14:57    #46
Niczego takiego jak napisałeś nie używam. Już Ci się te wszystkie programy i strony mieszają, strażniku cnoty.

I tu nie chodzi o krytykę tylko o moje odczucia. Gdybym uważał, że to słabe to nie traciłbym czasu na oglądanie.

robal, a właściwie skąd w Tobie takie popadanie w skrajność? Serio Tobie się wydaje, że jak ktoś sprawdza po kilku latach te CA/PA to zaraz musi ściągać zawodników z gotowych shortlist i edytorów czasu rzeczywistego? Retoryka polityczna, czy lewej, czy prawej, czy środka. Skrajność i abstrakcja.

duster, chociaż widzę, że masz jakiś talent. Co go Real chce. Tylko mam coś dziwnego przy twoich filmikach, że wyskakuje mi zawsze w automatycznej jakości obraz praktycznie rozmazany, a juz na pewno nie do przeczytania. Nie wiem czy to moja wina, youtube, czy twoja?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 25.04.2015 o godz. 15:06

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2015 18:50    #47
Jacko, dzięki wielkie za uwagi, krytyka, która jest uzasadniona jest o wiele lepsza niż 20-50 komentarzy w stylu: "Zajebiste! Jesteś najlepszy!". Zmierzam do tego, żeby robić wszystko jak najlepiej. Co do zmiany klubu, też już o tym myślałem, po sezonie odchodzę, a nawet w trakcie, jeśli dostanę ofertę. W FM'e jestem jeszcze zielony, nie sposób porównać mnie do ludzi pokroju Ciebie, czyli starych wyjadaczy tej serii gier.

Co do jakości, tylko w 720p ta gra JAKOŚ WYGLĄDA, materiał jest nagrywany, później renderowany(lekka utrata jakości), a potem jeszcze YouTube to renderuje(większa strata jakości). Gram na najwyższej rozdzielczości i tyle mogę dać w tej chwili od siebie. Musiałbym mieć lepszy sprzęt i lepszy internet, żeby robić to wszystko w lepszej jakości, do czego oczywiście zmierzam.

Ostatnio miałem mega mało czasu, jestem o 20 w domu, prócz weekendów. Odcinki wychodzą w zależności do tego czy jestem czy nie jestem zmęczony. Niestety nie jestem w stanie zrobić tego w tym momencie inaczej. Staram się z całych sił, ale sam chciałbym się starać jeszcze bardziej.

Fakt, na Eredivisie się nie znam, znam się głównie na BBVA, dlatego chciałbym do tej ligi przejść. Będę ogarniał lepiej, sam zgłębiał jeszcze więcej informacji itp. Tylko... po 5-10 sezonach to będzie bez znaczenia. O ile historia jakichś klubów liczyć będzie się ciągle, o tyle większość obecnych zawodników nie będzie wtedy grało. Jak już mówiłem staram się i będę starał wejść na coraz wyższy poziom, jednak spontaniczność w moich materiałach to chyba coś co trudno będzie zastąpić. Na jeden odcinek poświęcam około 5-7 godzin. To dużo, nie dostaję za to prawie nic, robię to, bo to lubię. Wspierają mnie ludzi, nie jest ich bardzo dużo, jednak są wspaniali, potrafią świetnie zmotywować. Nie tylko przez to, że napiszą, że im się podoba, ale też potrafią wytknąć błędy. Ja też mówię czasem głupoty, to nieuniknione, nie ma człowieka który zgłębi wszystkie informacje na temat FM'a. Fakt, są new geny i wielkie talenty, ale ja to gdzieś powiedziałem, że z wielkich talentów, tych znalezionych przez kogoś nie chcę za bardzo korzystać. Byłoby to zbyt nudne, bo robił i robi to każdy. Chcę grać swoim stylem, ale muszę zmienić jeszcze sporo rzeczy.

Dzięki wielkie za tą krytykę, postaram się żeby było lepiej. Jeśli możesz to napisz za miesiąc-dwa kolejną taką opinię i napisz czy coś zmieniło się na lepsze, bo do tego zmierzam.

Pozdrawiam :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2015 14:44    #48
Żeby było jasne, nie wszystko jest złe. Choćby Twój głos. Nie wiem czy masz taka barwę czy trochę to podkręcasz, ale generalnie fajne. Jedna uwaga - bardziej go eksponuj na meczu. Ale na pewno masz najlepszą barwę głosu z wszystkich youtuberów.

Podobają mi się postępy jakie robisz. Brakuje sukcesów. Może kwestia transferów i szczęścia.

Domyślam, że robisz to z pasji, żeby się rozwijać, a nie dla kasy. Przy tych ilościach wejść i generalnie dość niszowym rodzaju filmów - FM-y nie mają za dużo wejść. Musiałbyś nagrywać jakieś głupie filmiki żeby mieć większą kasę z reklam. Teraz to jakieś totalne grosze.

Niekoniecznie musisz grać talentami - sam znam kilkunastu zawodników, których o dobrą grę nie podejrzewałem. Zresztą tam jeden gość, którego chce Real fajnie Ci wyszedł. Ale nie pamiętam czy to Twój transfer, był już czy newgen. Bo raczej słucham Twoich materiałów niż je oglądam.

Ale jest też jedna rzecz, która mnie się nie podoba. Ten Brown, skuteczny, ten lewy obrońca Dasilva? Szkoda, że to wszystk ogracze Chelsea. Brakuje mi takich swojskich transferów właśnie mało znanych zawodników, którzy się rozwijają i promują. Choć może masz taki styl zbudowania zespołu w oparciu o te wypożyczenia.

Ja generalnie jestem na takie wypożyczenia drażliwy. U Ciebie to jest jeszcze jakiś umiar, a np. Alessandro buduje potęgi wypożyczeniami, no nie chce krytykować. Każdy ma swój sposób. Ale ja tego nie pochwalam. Ja lubię talenty, lubię zawodników mniej znanych, którzy się potrafią genialnie rozwijać.

Podam Ci przykład. Gabelo Oviedo. To był newgen. Który jak miał 21 lat gra w Saprissie. Był z Kostaryki więc to naturalne. Ale oddali mi go za... sparing. A ja widziałem w nim coś fajnego. Miałem już wtedy mocny skład, ale dałem mu szansę i po bodaj 2 sezonach zaczeły spływać wielomilionowe oferty z Barcelony. To jest naprawdę super uczucie, bo talent czy newgen to nie musi być od razu jakiś wielki piłkarz na pewno, to może być chłopak jak w życiu - na zakręcenie, dostaje szanse i działa.

Generalnie nie wybrałeś jakiejś strasznej ligi - w Holandii masz mało ograniczeń i możesz spokojnie poszaleć. Ja generalnie lubię kariery, gdzie gośc wie czego chce. Jak chce budować tę ekipę, że okno transferowe to jest realizacja wizji i ostry zapierdol. nie lubię jak ktoś przesypia okienka. Trzymam non stop tych samych piłkarzy, którzy nie dają sukcesów. Dla mnie to jest proste - daje grupie szanse. Nie dali rady to won. Chcą grać to muszą prezentować jakość. Każdy piłkarz zasługuje na szansę, ale nie każdy ją potrafi wykorzystać. Dlatego cenię menedżerów zdecydowanych.

Rada, bo oglądałem też Monako - nie kombinuj z taktyką w trakcie sezonu. Jeśli oni jej nie umieją w październiku to jej nie ogarną przez następne 2 miesiące i będzie gówno a nie wynik. Ja generalnie gram swoją taktyką, myślę że dobrą. Zgodną z wizją futbolu, tobie radzę to samo. Zrób swoją. Nie umiesz to ściągnij najlepsze, popatrz jak to jest poustawiane i zrób swoją. Z czasem będziesz wymieniał piłkarzy na bardziej odpowiednich.

Pamiętaj, że FM potrafi zaskakiwać. Że nie ma tak, że na jednej karierze gość zawiódł to zrobi to ponownie. Ja już miałem tak kilka razy że Ci sami zawodnicy grali zupełnie inaczej. Np. Luka Jović którego sam sobie odkryłem i ciągle kupowałem gdzie szło... no miał talent, no grał, niby fajny, ale dopiero po... którejś z kolei karierze wypalił. Przychodził jako 18-latek. Gra u mnie od grudnia 2015, czyli nieo ponad rok i z gościa, którego dawałem do składu jako zmiennika... tylko dlatego że coś sobie ubzdurałem że to talent... a teraz... nagle zaczął grać. Zaczął ciągnąć za mordę mój zespół. Ma 19 lat, w 48 meczach zdobył 22 bramki, z czego w tym sezonie w 29 meczach 15 i 10 asyst. Wchodzę w raport i czytam: gracz klasy światowej. To jest uczucie, którego nie da się porównać z żadnym innym. Polecam! Nikoniecznie tego piłkarza, ale znajdź sobie takiego grajka, który bedzie Ci pasował i stawiaj, stawiaj i patrz jaki zajebisty z niego koleś. Tylko dzięki Tobie!

Generalnie tak jak piszesz - zobaczę na przestrzeni kolejnych odcinków czy dużo poprawiłeś. Nie ukrywam, że czekam już na zmianę klubu. Bo widzę, że sam już się w tym Vitesse dusisz! Powodzenia.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2015 13:55    #49
Dzięki jeszcze raz za uwagi i ogólnie ten rozbudowany post! :)

Jeśli chodzi o tą moją karierę to pech też mnie nie omija. Kiedy gram poza nagrywaniem jest bardzo dobrze. Mam karierę Legią, którą w drugim sezonie jestem w LM i potrafię pokonać Chelsea. Tu zaczynam mocniejszym zespołem i... jakby nie szło. Taktyki już nie zmieniam, bo tego nauczyłem się właśnie w tej nieszczęsnej karierze Monaco. Teraz po prostu trzeba czasu i trzeba wyjść na prostą. Dam z siebie wszystko i ciągle będę się uczył, żeby wyglądało to jak najlepiej.

Dzięki za komplement dotyczący głosu, budowany był przez te 4 lata odkąd nagrywam. Strasznie się zmienił właśnie przez częste nagrywanie. Jest teraz donośny, charakterystyczny, niektórzy doszukali się tam kiedyś rockowej chrypy(ale nie ja...).

Co do tego, że nagrywam niszowy produkt. Zgodzę się. FM nigdy nie dorówna popularnością FIFIE. Zacząłem w niego grać, bo... FIFA była zbyt wymagająca dla mojego kompa. Ale myślę, że nigdy już z tą serią się nie rozstanę. Pewnie na kanale pojawią się inne gry, wraz z upgradem kompa, ale FM zostanie zawsze, bo to seria którą najlepiej mi się nagrywa.

Dzięki raz jeszcze i postaram się, żeby było jak najlepiej.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2015 14:26    #50
Akurat Duster jest na drugim miejscu wśród aktywnych polskich Youtuberów, jeszcze jako tako pojęcie ma, póki co prym wiedzie Alessandro, ktory wiedzę i staż w FM'ie ma niemały. Chrzano i Kassi to tylko usery do zabawiania publicznośći. Duster 3maj się, ja Cię oglądam bo masz zajebiste warunki głosowe, a grać bardziej pro się jeszcze nauczysz.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.