Kadra, mecze, reputacja

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007, 00:29    Pytanie
Szukałem ale nie znalazłem. Prosze nie krzyczeć :P

1. Gram Zagłębiem Lubin i nie mam zbyt wielkich sukcesów: 1 PP, 1 Mistrzostwo, 1 finał PP, 1 wicemistrzostwo i 1/8 Pucharu UEFA. Teraz zacząłem 4 sezon. Czy to trochę nie dziwnę, że już mam reputację Światową?? Znaczących sukcesów nie mam (przecież Liga Polska nie ma takiej reput.) Jedynie co odrzucałem oferty zakupu Aldo Andresa Jary przez Milan, czy Barcelone...

2. Pierwszy raz w FM 2006 będę prowadził reprezentację. Trafiła mi sie Ghana. I już mam problem... W bazie danych gry nie ma ani jednego bramkarza ghańskiego. Jak sobie poradzić aby, jak już powołam grajków na el.MŚ miał chociaż szaraka, a nie musiałbym ustawiać na bramce zawodnika z pola?

3. Kolejny problem z reprezentacją to fakt, że następny mecz gram tego samego dnia co Zagłębiem w lidze... z tym, że reprezentacja o 15:00 a w lidze o 18:00... Jak to będzie wyglądało? Któryś z tych meczy poprowadzi asystent?

Z góry dzięki za pomoc :)

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007 16:10    #10
i d...pa... właśnie gram pierwszy mecz Ghaną przeciwko Algierii i bramkarz - szarak mi się nie pojawił... przeglądam inne afrykańskie reprezentacje trafiam na WKS też gra i ma szaraka za bramkarza... co muszę takiego zrobić aby mieć tego bramkarza szaraka??? ;/ grrr

Post pomocny

 kurzy13 Młody aktywista

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 16:19    #11
tez mialem taki problem:/ te durne szaraki sie pojawiaja tylko w reprezentacjach ktorych my nie prowadzimy:/ jedyne na co mozesz liczyc to ze po sezonie jakis junior powstanie na pozycje golkipera
- inna opcja wyedytowac w edytorze czasu rzeczywistego jakiegos innego kipera i zmienic mu obywatelstwo (ale to juz jest ostatecznosc)

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007 16:27    #12
jestem wściekły... na obronę wstawiłem obrońcę i mimo, że 2 strzaly obronił przegrałem 1 - 3 ;/ aż się odechciewa grać specjalnie powołałem tylko 24 graczy aby było miejsce dla dwóch szaraków GK... a tu ni ch... jest jakaś inna szansa? wątpie aby w klubach francuskich był jakiś Francuz z drugim obywatelstwem Ghańskim i był GK... w filtrcie się nie pokazuje...

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007 16:53    #13
sorki za drugi post.
propo drugiej narodowości zawodników. Joceir dostał polski paszport gdyż jak pisało nie grał w żadnej brazylijskiej kadrze... czyli Bułgarzy nie mają szans dostać polskiego obywatelstwa ponieważ grali w kadrach u-21 i głównej? ;/

Post pomocny

 karo.las Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 256
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 17:05    #14
Polskie obywatelstwo dostaną, nie będą tylko mogli grać w polskiej reprezentacji. Pamiętaj, żeby nie przeliczać sezonów na lata bo to o nie przede wszystkim chodzi, więc nie dostanie drugiego obywatelstwa równo po 3 sezonach^^ Cierpliwości...

Post pomocny

 tomekbvb Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2007
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 19:54    #15
Może po prostu nie chce przyjąć obywatelstwa :)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.