Kadra, mecze, reputacja

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007, 00:29    Pytanie
Szukałem ale nie znalazłem. Prosze nie krzyczeć :P

1. Gram Zagłębiem Lubin i nie mam zbyt wielkich sukcesów: 1 PP, 1 Mistrzostwo, 1 finał PP, 1 wicemistrzostwo i 1/8 Pucharu UEFA. Teraz zacząłem 4 sezon. Czy to trochę nie dziwnę, że już mam reputację Światową?? Znaczących sukcesów nie mam (przecież Liga Polska nie ma takiej reput.) Jedynie co odrzucałem oferty zakupu Aldo Andresa Jary przez Milan, czy Barcelone...

2. Pierwszy raz w FM 2006 będę prowadził reprezentację. Trafiła mi sie Ghana. I już mam problem... W bazie danych gry nie ma ani jednego bramkarza ghańskiego. Jak sobie poradzić aby, jak już powołam grajków na el.MŚ miał chociaż szaraka, a nie musiałbym ustawiać na bramce zawodnika z pola?

3. Kolejny problem z reprezentacją to fakt, że następny mecz gram tego samego dnia co Zagłębiem w lidze... z tym, że reprezentacja o 15:00 a w lidze o 18:00... Jak to będzie wyglądało? Któryś z tych meczy poprowadzi asystent?

Z góry dzięki za pomoc :)

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 00:39    #1
1. To zależy, czy przy wybieraniu gracza nie wybrałeś swojej reputacji "Były reprezentant", czy coś takiego. Bo wtedy to już masz kontynentalną.
2. Może to zależeć od tego, że wziąłeś za małą bazę danych. Spróbuj listę krajową i tam musi być jakiś bramkarz, albo na jeden mecz niech poprowadzi zespół asystent to może wtedy zobaczysz jakiegoś golkipera.
3. Mecz trwa półtorej godziny, a więc powinieneś sam poprowadzić oba mecze. Z tym nie jestem pewny, ale sądzę, że poprowadzisz oba spotkania.

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 00:39    #2
1.to trochę dziwne nie wiem jak to wytłumaczyć bo chyba się nie da :P
2. szarak powinien się pojawić przed meczem
3.raczej nie między meczami będziesz miał godzinke więc może dolecisz

ps. mógłbyś dać linka ze składem

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007 00:52    #3
kiedyś prowadziłem Wybrzeże Kości Słoniowej i szarak mi się nie pojawił...(w FM 2005) wziąłem dużą baze danych. na liście krajowej nie ma żadnego bramkarza... mam nadzieję, że dolece :) Gentleman nie chcę mi się ponownie wchodzić na FMa... napiszę Ci ręcznie:
------Jara --- Łobodziński-----
Robert---------------------Baca
---------Romaric--Garguła-----
Żuk-Tarasenka-Łukasiewicz-Bronowicki
---------Pawełek---------------
ze znaczących rezerwowych: Lepmets, Ange, Kuzmanovic, Kolev, Mitev, Joicer, Małecki, Napierała i chyba na tym koniec :) jak chcesz to zagadaj na gg: 9593363

a i jeszcze jedno: nie wiecie po ilu latach zawodnicy dostaną drugie obywatelstwo jako Polskie??

Post pomocny

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 01:25    #4
O ile dobrze pamiętam to po trzech.


Nocna poradnia cmrev otwarta, jestem do usług :).

Post pomocny

 mariusz90 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2007
Skąd: Elbląg/Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 08:01    #5
tak jak kerry napisał po 3 latach dostaje sie polskie obywatelstwo

Post pomocny

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 09:36    #6
1. No z takimi sukcesami takiej reeputacji na pewno byc nie mial :P Musiales przy tworzeniu ustawic ta opcje co przytoczyl kerry ;]
2.Ja prowadzilem kiedys takze Ghane i okazalo sie ze nie mialem GK a przed meczem mialem szaraka wiec nie bylo tak zle :P Chyba ze w 07 sie to zmienilo ;]
3.Naturalnie bedziesz prowadzil w grze oba mecze jest to troche niedopatrzenie ale tak to juz jest..

Pozdro ;]

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

 pedro_1987 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2006
Skąd: Stanowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 10:22    #7
3. Ja kiedyś miałem sytuacje, że prowadziłem Real i Portugalię i miałem mecz tego samego dnia o tej samej godzinie!!! I jakie było moje zdziwienie gdy oba mecze prowadziłem samodzielnie!!! Więc na pewno będziesz sam prowadził oba mecze:)

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

daniel k-ce Proletariat

0
16.09.2007 11:05    #8
co do polskiej narodowości - napewno po 3 latach? np. Danail Mitev jest już u mnie cale 3 lata, właśnie rozpoczął się 4 sezon a on nadal jest tylko Bułgarem...

Post pomocny

 Santosinho Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2007
Skąd: Kłębowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2007 11:23    #9
tak na pewno po 3 latach

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.