Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Pankla15 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2016
Skąd: Pleszew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2016 13:13    #8111
Dopiero zacząłem grać w fma i chciałbym zagrać jakimś klubem który jest łatwy do prowedzenia

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2016 13:54    #8112
Najłatwiej prowadzi się kluby, które znasz od podszewki - tym którym kibicujesz w rzeczywistości. Doskonale znasz zawodników, którzy obecnie grają w zespole, wiesz mniej więcej jaką taktykę powinni obrać itp. Ważną rzeczą jest również samo przywiązanie do zespołu, gdyż dużo chętniej będzie włączać grę, w której prowadzisz swój ukochany zespół, a nie zupełnie losową drużynę.

Jeżeli o mnie chodzi, to mimo wtopienia w tę grę około 1000h nie grałem jeszcze w żadnym zespole z topu - na samym początku dużo bardziej wolałem grać w zespołach z najniższych lig krajowych czy na peryferiach europejskiego (2. liga Litewska, Węgierska czy nasze rodzime PLU) a nawet światowego futbolu (ligi Oceanii i Afryki). Tego typu zespoły charakteryzuje dużo węższa pula zawodników, których możesz przescoutować i sprowadzić do swojej drużyny (łatwiej to wszystko ogarnąć), ale z drugiej strony stajesz przed dużo trudniejszym wyzwaniem niż w przypadku objęcia pierwszoligowego średniaka. Wybór jak zawsze należy do Ciebie :)
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Juventino27 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2016 13:01    #8113
Ktoś zna kluby z historycznymi nazwami? Np AS Roma to Rzymianie czy w Anglii jest The Tudors, a w Irlandii Pół. Crusaders. Ktoś kojarzy coś więcej?

 PrzemoRM Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2016 22:25    #8114
Witam Panowie. Postanowiłem zakupić najnowszego FM'a i popykać sobie znowu na nowo. Stąd moje pytanie kim zagrać? Mam trzy warianty.

1. Jakiś klub z bardzo dobrymi warunkami do awansu sezon po sezonie do najwyższej ligi. Klub w 3-4 lidze jednej z najlepszych lig świata.
2. Jakiś klub dominator w 2 lidze jednej z najlepszych lig świata. Praktycznie z pewnym awansem już przed sezonem.
3. Jakiś klub dominator w swojej lidze (średniej lidze Europy), który ma mistrzostwo praktycznie zapewnione już przed startem sezonu.
4. Jakiś ciekawy klub w ciekawej lidze spoza Europy (każdy kontynent, nawet Azja, Afryka, Ameryka, Australia, może być nawet z Atlantydy :D :D).

Czekam na Wasze propozycje! Chciałbym przeczytać propozycje do każdego z podpunktów i na pewno każdego propozycje wezmę pod uwagę! Liczę na Was! Pozdrawiam. :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2016 23:03    #8115
Świetną opcją jest Santander, Bari albo Chaves.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 PrzemoRM Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2016 11:40    #8116
Dzięki Jacko za sugestię, ale jednak nie skorzystam. Wymyśliłem coś nowego, otóż przerobię klub z jakiejś 6 ligi angielskiej i dodam mu w edytorze duże finanse. Tak jakby jakiś wielki przedsiębiorca załaduje pieniążki w klub i z 6 ligi stanie się potęgą. :) Problem jedynie jest taki, że nie wiem jak w tym edytorze to zrobić. Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to tutaj założyłem do tego osobny temat: http://www.cmrev(...)l#t27937

 bacao Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Nowa Wieś/Warka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2016 17:19    #8117
Ktoś zna jakieś zadłużone grubo kluby w FM 2012? Prosiłbym bez drużyn z Polski.

 brajson Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2014
Skąd: PIŁA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2016 19:04    #8118
Wygrał ktoś klubem z I ligi polskiej LM po jakimś czasie ? :> Jakieś rady co do gry w Ekstraklasie beniaminkiem ? :> Co z taktyką ? : >

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2016 22:41    #8119
Szukam jakiegoś bogatego słabiaka/średniaka z jakiejś lepszej ligi np BPL/BBVA/Bundesliga/L1/ Serie A(oczywiście mogą być też ligi niższe) , gdzie po 1/2 sezonach będę mógł sprowadzać już lepsze gwiazdy. Dobrze jeśli dostane kilka klubów do wyboru. Dodatkowo fajnie gdyby klub był bez historii lub z historią która ma już dawno za sobą aby przywrócić go do lat świetności. FM16

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.06.2016 o godz. 22:47

 Adam3333 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2015
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2016 21:57    #8120
Spróbuj może Leeds, Middlesbrough, Lazio, Villareal, Bordeaux, HSV lub Udinese :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.