Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2012 17:27    #3921
[quote="EloSxdd"][quote="qAd."]To nie jest nasz ( użytkowników ), czy administracji obowiązek aby odpowiadać na każde pytanie, wiec przymknij się i poczekaj trochę ...
A jak na szybko chcesz nowa karierę rozpocząć to popatrz w depeszach kto kim gra może Ci któryś klub przypadnie do gustu.

PS: Ja Cie chyba skądś znam.[/quote]

Odbij chlopaczku ; )[/quote]

A Tobie już mówiłem, losowy klub lub bezrobocie. wtedy fajnie. albo klub z rodzinnego miasta. też fajnie sie gra

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2012 17:30    #3922
[quote="EloSxdd"][quote="tidididi"]Włącz edytor, ustaw interesujące Ciebie wartości, i wyszukaj. Nie zrzędź że nikt Ci nie odpowiada, albowiem nikt nie siedzi tu i nie naciska namiętnie "Odśwież" tylko po to, aby Ci odpowiedzieć.[/quote]


Kurwa mac..

Forum polega na wymienianiu zdan i opini.. I skoro to jest temat do pytan i odpowiedzi, dlaczego do chuja ciezkiego, to dlazego wiekszosc uzytkownikow nie otrzymuje odpowiedzi.. Napewno nie tylko mnie to irytuje, ale widze ze nikt nie ma odwagi tego napisac.. Wiec naprawcie ten temat ; ).


Kultura obowiązuje dop Falcon[/quote]

Synku, napisałeś post i już po 20min pienisz się, że nikt Ci nie odpowiedział. Niestety oderwę trochę od twojej rzeczywistości i poinformuję, że niestety nikt nie siedzi na kompie 24h. Nikt nie czeka i nie pomoże od razu bo biedaczek nie ma co w weekend robić. Cierpliwości. Forum polega na wymianie zdań, ale kulturalnej, a nie robieniu wiochy jaką pokazujesz.

Żeby nie było offtopa.
Polecam do gry każdemu Montpellier. Fajni wychowankowie i możliwość utarcia nosa PSG.

 Messiasz Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2012 17:52    #3923
Jakiś budżet na transfery. Ewentualnie luka w budżecie płacowym na grajków z wolnego transferu. Preferuję Europę ale może mnie zaciekawi inny kontynent. Liga bez dużych ograniczeń.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 13:18    #3924
[quote="lucasfcinter"][quote="EloSxdd"][quote="tidididi"]Włącz edytor, ustaw interesujące Ciebie wartości, i wyszukaj. Nie zrzędź że nikt Ci nie odpowiada, albowiem nikt nie siedzi tu i nie naciska namiętnie "Odśwież" tylko po to, aby Ci odpowiedzieć.[/quote]


Kurwa mac..

Forum polega na wymienianiu zdan i opini.. I skoro to jest temat do pytan i odpowiedzi, dlaczego do chuja ciezkiego, to dlazego wiekszosc uzytkownikow nie otrzymuje odpowiedzi.. Napewno nie tylko mnie to irytuje, ale widze ze nikt nie ma odwagi tego napisac.. Wiec naprawcie ten temat ; ).


Kultura obowiązuje dop Falcon[/quote]

Synku, napisałeś post i już po 20min pienisz się, że nikt Ci nie odpowiedział. Niestety oderwę trochę od twojej rzeczywistości i poinformuję, że niestety nikt nie siedzi na kompie 24h. Nikt nie czeka i nie pomoże od razu bo biedaczek nie ma co w weekend robić. Cierpliwości. Forum polega na wymianie zdań, ale kulturalnej, a nie robieniu wiochy jaką pokazujesz.

Żeby nie było offtopa.
Polecam do gry każdemu Montpellier. Fajni wychowankowie i możliwość utarcia nosa PSG.[/quote]


Synku?
Chlopaczku, jestes mlodszy 5 lat.. Pienie sie, bo wrzucilem ten sam post trzeci raz, i wciaz nie bylo odzewu..
Ty bys sie nie wkurwil?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 13:21    #3925
Ostatnie ostrzeżenie przyjacielu, ogarnij słownictwo.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 13:26    #3926
Ja już bym zbanował.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 13:37    #3927
Banujcie sobie ; ).

 Messiasz Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 15:23    #3928
Proszę odpowiedzcie mi na a) i b).
Poszukuję klubów:
a) dobry zespół z Azji i Afryki,
b) zespół z Europy, który nie ma długów a budżet co roku wzrasta.

 DeStormer Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 15:31    #3929
[quote="EloSxdd"]Witam.

Poszukuje klubu do FM 12, z najwiekszych lig Europejskich (procz Angli i Niemiec)..
- Budzet na transfery malutki, ok 100tys euro,
- Klubik z prognoza przed strefa spadkowa swojej ligi,
- Jakies tam srednie bazy treningowe, i sredni sklad..

Dzieki ; )[/quote]

- Gateshead(BSPL), Wycombe(nPower 1) - Anglia
- Francja - Quevilly, Cherbourg, SAS Spinal
- Polska - Kolejarz Stróże
- Niemcy - Paderborn

________________________________

Poszukuję klubu z niższych lig europejskich, który jest:
- zadłużony (ale nie jak Wycombe, gdzie muszę płacić 1 mln mies.), tylko by spłacać długi, będąc w dobrej kondycji finansowej
- z prognozą spadkową
- ze słabym jak na tą ligę składem, ale wyróżniającymi się 2-3 osobami
- budżet co najwyżej + 100 tys. zł, lub na minusie
- klub którym zarząd nie będzie się zmieniał po 2-3 latach
Z góry, dzięki ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.09.2012 o godz. 15:36

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2012 17:32    #3930
Witam ponownie
mam mały problem bo nie wiem gdzie zacząć karierę a taką długoterminową w średnim europejskim klubie z budżetem transferowym ok 2-3mln euro próbowałem Psg i nawet legia chelsea poszły na tapetę ale szybko mnie znudziły
chciałbym taki klub żebym mógł zbudować dobry zespół
myślałem może o 2 drugiej lidze angielskiej może hiszpańskiej może Villarreal a może italia
chodzi o to żeby gra mnie wciągnęła na starym update grałem trzy sezony napoli i było super
pomóżcie
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.