Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2012 16:16    #3871
To ci odpisze :D.

Anglia mnie nie kręci, Francja... z Francją też jakoś mi na bakier, Hiszpania b. ciekawe zespoły ;). Zwłaszcza Sevilla (Negredo, mój ulubieniec Navas), Napoli grałem długą karierę, Lazio za słabe, poza tym ostatnią długą karierę grałem we Włoszech więc chcę odpocząć, Niemców ogólnie jako naród i ludzi nie lubię, więc liga też odpada ;). Ale dzięki za propozycję i nie wiesz jak w Sevilli i Maladze z kasą ? I może jak ktoś coś, to jak jest w portugalskiej ;d ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.09.2012 o godz. 16:17

 Neverhex Wróg ludu

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2011
Skąd: Sk-ce
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.09.2012 16:22    #3872
z Sevillą to niewiem jak z kasą ale wiem mają teraz nawet dobrą mlodzież u siebie , przykl. taki Rabello :) a co do Malagi to z kasą może i na poczatku moze byc dobrze ale jak wiesz oni mają swoje problemy ktore rowniez pojawiaja sie w fmie , przynajmiej tak bylo .. ale może to tez jakies wyzwanie zrobic "coś" z takiej drużyny ktora ma swoje problemy i tez troszke sprzedala :)

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2012 16:29    #3873
U mnie w grze ma status 'bogata". Nie wiem czy jest Sugar Daddy, ale no.. Mam zamiar rozegrać jakąś naprawdę długą karierę opierając zespół głównie o krajowych, ale Bilbao nie, bo tam tylko baski, a poza tym głównie nie równa się tylko tak gwoli wyjaśnienia :D. Dobra,n sprawdzę te dwa kluby, ale jakby co czekam na dalsze propozycje :D. Jednak dzięki za odpowiedź :).

 Neverhex Wróg ludu

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2011
Skąd: Sk-ce
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.09.2012 16:44    #3874
no ok :d to jak coś to pozniej napisz do mnie jak idzie:P i nmzc :) a co do portugalskiej to w sumie nie mam zadnych ciekawych propozycji , tam jest porto benfica i sporting tylko a braga probuje cos zdzialać :)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2012 17:27    #3875
Liga portugalska to bardzo ciekawa liga, głównie ze względu na jakikolwiek brak ograniczeń przy rejestracji składów! Jeśli się nie weźmie Porto lub Benfiki to gra jest baaardzo ciekawa. Ja grałem tam 15 sezonów Boavistą i wspominam to bardzo miło. Nigdy nie zdominowałem ligi, ale wygrywałem dość regularnie; wpadła też przy okazji liga mistrzów i klubowe mistrzostwo świata. Liga ta nie jest najmocniejsza na świecie, ale dobrze się rozwija i zazwyczaj jest w top 5 w Europie. Polecam Bragę lub Academice Coimbra!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2012 20:24    #3876
Szukam jakiegoś klubu na ostatnią karierę przed FM' 13 . Czyli to ma być klub , którym nie znudzę się grać przez 1,5 miesiąca . Ligi tylko europejskie . Dobry stadion i w miarę ustabilizowane finanse . Klub , którym można awansować do LM , LE , oraz żeby można by z nim po kilku latach coś większego osiągnąć . Zastanawiałem się nad QPR , w miarę ciekawy skład . Gram na najnowszej aktualce Bartka ( składy na 7 września ) . Co o tym myślicie , doradzicie ?

 Batys188 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 10:16    #3877
Panowie kim grać:
Numancia - doskonała baza treningowa na poziomie 18 , klub był juz 4 sezony w Primiera Division ale nic wielkiego nie osiągnął zawsze spadał do LIGA Adelante , stadion 9500 tys
Alcorcon - Baza treningowa na poziomie 10 , klub nigdy nie był w Primiera Division i nic także nie osiągnał wielkiego , stadion 3000 tys
Prosze o pomoc może ktoś grał tymi zespołami
Z góry dziękuję za odp. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.09.2012 o godz. 10:18

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 19:19    #3878
Jak myślicie kogo wybrać - MU, MC, czy Chelsea.
Za MU przemawia piękna historia, tradycja, hymn, czy stadion. Do tego ciekawa kadra, czyli znakomita młodzież - Smalling, Jones, Evans, Welbeck i inni. Do tego świetny Rooney, czy nowy nabytek RvP. Mam ciekawy pomysł, by sprowadzić tam z powrotem byłe legendy m.in. Beckham, Neville, aby zatrudnić ich do sztabu. Wzmocniłbym atak Falaco, oraz ściągnąłbym Ronaldo. Świetnie skrzydła. Na prawdę mam wizje tego klubu. Minusem jest duża ilość wrogów i mały budżet. Denerwuje mnie ta duża ilość "dyrektorów".

Za MC przemawia brak rywali w lidze, jedyna drużyna, która może swobodnie prowadzić negocjacje z każdym zespołem ligi. Ciekawy stadion, no i oczywiście wysoki budżet. Przemawiają do mnie zawodnicy tacy, jak: Mario, Kompany, Yaya, Lescott, Aguero, Tevez, Richards, czy niezastąpiony Hart. Na dodatek nowe nabytki, czyli Rodwell, czy Sinclair. Na prawdę lubię zawodników, którzy znajdują się w kadrze Manchesteru. Minusem jest słaba historia klubu, duże kontrakty, różnorodność zawodników co mnie bardzo zniechęca. Do tego ich gra nie opiera się na grze skrzydłami, a lubię taką grę. Świetny sztab szkoleniowy.

Za Chelsea przemawia Londyn, przyjazny stadion, czy duży budżet. Londyn jest jakoś bliski mojemu sercu. Ta drużyna wywiera na mnie miłe wrażenie. Co do kadry to wygląda na całkiem dobrą, fenomenalny Torres, no i obrona nie do złamania. Sturridge, Mata, czy Hazard to wartościowi zawodnicy. A obrona - Cahill, którzy strzela, jak z karabinu gole po rzutach rożnych, Terry, Ivanović, Luiz, Cole, no i Cech. Jak myślę Chelsea to na prawdę robi mi się jakoś lepiej. Klub ze średnią tradycją. Minusami są duża ilość wrogów w lidze i dosyć wiekowa kadra, słaby sztab szkoleniowy.

JESTEM W KROPCE, POMOCY. OD 4 MIESIĘCY NIE MOGĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ. DZIĘKI.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.09.2012 o godz. 19:25

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 19:44    #3879
@ up
Skoro od czterech miechów się nie zdecydowałeś to chyba nic ci nie pomoże. ja bym wybrał Chelsea. Duża ilość "wrogów" to nie minus, a zachęta. Historie napisz ty. No i maja Hazarda a to przebija wszystko. MC się szybko znudzi. Mu7 jest od wielu lat na absolutnym topie, więc sukcesy z nimi, aż tak by chyba nie cieszyły( SAFa i tak nie przebijesz :D)

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2012 20:01    #3880
@up

Granie większym klubem jest moim zdaniem cięższe, z racji presji jaką narzuca zarząd, kibice i sam gracz. Chelsea jakoś najmniej za mną przemawia, gracze, którzy ciągną ten klub pograją jeszcze 3 sezony i trzeba będzie się rozglądać za innymi. Chociaż sam nie wiem. Czekam na więcej odpowiedzi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution