Jaka jest Wasza polityka transferowa?

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012, 17:20    #1
Witam,

chciałbym się dowiedzieć, czy macie jakieś swoje specyficzne zasady transferowe? Np. zatrudniacie tylko piłkarzy danej narodowości(Athletic Bilbao), kontraktujecie tylko największe gwiazdy(swego czasu Real Madryt), czy może stawiacie na wychowanków, których można później drogo sprzedać(np. Ajax Amsterdam)? A może macie bardziej pokręcone zasady jak np. zatrudnianie tylko zawodników krótkowłosych(swego czasu jedna z drużyn hokejowych w Szwecji), czy samych brazylijczyków(Pogoń "Ptak" Szczecin)?

Ja osobiście mam jedną żelazną zasadę. Mianowicie nie kontraktuję zawodników starszych niż 18 lat. Pozwala mi to na wzbudzenie w zawodniku sympatii do klubu oraz do menadżera, dzięki czemu wymagania finansowe są naprawdę niskie. Nie bez znaczenia jest również to, że po 3 latach zawodnik zyskuje status wychowanka klubu, jak również to, że praktycznie od razu gra w pierwszym składzie, dzięki czemu po kilku latach mam naprawdę młodą, zgraną i doświadczoną ekipę za bardzo małe pieniądze.:P

Zatem jaka jest Wasza polityka transferowa?
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 18:06    #2
Zależy kim gram. Jak Lechem to sprowadzam pierw zawodników niezbędnych (np. lewy obrońca), często za darmo, a później uzupełniam skład zdolnymi juniorami, których po paru latach sprzedaję z zyskiem. Jeżeli prowadzę Inter to pierw tak jak w Lechu, najpierw konieczne transfery, później może jakieś głośne nazwisko i ewentualnie paru juniorów z myślą o przyszłości.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 18:25    #3
Na początku talenty i solidne wzmocnienia na teraz. Potem nastawiam się na wychowanków i transfery jak najlepszych i młodych piłkarzy na wszystkie pozycje w zależności od potrzeb. A potem już leci...
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 ElFideo Wróg ludu

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
25.06.2012 18:30    #4
Ja w Lechu na poczatku kupuje kilku mlodych utalentowanych, wywalam badz sprzedaje niepotrzebnych i mam zespol na kilka lat ;D
CR7

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 19:34    #5
Ja od niedawna nie kupuję graczy z poza Europy. Żadnych tanich amerykańców, akrykańców, azjatów, itp. Kupienie gracza z afryki za 100 tys., z umiejętnościami a'la Messi jest za łatwe. Trzeba sobie jakoś utrudnić rozgrywkę. Co do wieku nie mam żadnych uprzedzeń. No może tak 34 i starszych to już ignoruję.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.06.2012 o godz. 19:35

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 19:50    #6
Jak najwięcej grajków z kraju, w którym obecnie trenuję. I zero kosmicznych afrykańców czy tam azjatów z takich Libii czy innych Emiratów oraz przepłacania za kogokolwiek. Nigdy też nie wydaję więcej niż 20 milionów na transfer (poza grą w MU, to była zabawa), nie ma to sensu. Wolę wyciągać niespełnione talenty na wyżyny umiejętności niż wydawać po kilkadziesiąt milionów za gwiazdę na szczycie.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 19:56    #7
Z tymi krajanami też się zgadzam i np. nie lubię do Francji kupować Anglików, tak jak do Włoch Hiszpanów i odwrotnie.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 20:19    #8
Ja lubię mieć w składzie piłkarzy krajowych plus kilku wybijających się cudzoziemców. Do tego wychowankowie, gdy mam już pierwszy skład, skupuję najzdolniejszą młodzież, tak żeby mieć z nich wychowanków zdolnych do gry w pierwszym składzie.
"To tylko Internet k*rwa."

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 20:55    #9
Ja ciągle próbuje, ciągle coś zmieniam, nie zagrałem jeszcze dwóch sezonów z rzędu tym samym składem. Nie boję się dać 20 mln za nastolatka jeśli mam pewność, że wyrośnie na gwiazdę. Tak samo nie mam oporów dać 40 mln za 28- letniego zawodnika jeśli wiem, że to będzie gość, który zrobi różnicę. I jeszcze jedno - nie kupuję Anglików. Czemu? Bo ich nie lubię.

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 21:19    #10
Ja to nigdy nie kupuję zawodnika o innej narodowości niż kraj, z którego klub prowadzę. Potrafiłem w ten sposób doprowadzić GKS Bełchatów do ćwierćfinału Ligi Mistrzów (samymi Polakami!). No i zawsze staram się kontraktować piłkarzy na prawie Bosmana lub piłkarzy z kartą zawodniczą w ręku. I wychowankowie są w moich zespołach mocno uprzywilejowani- staram się na nich stawiać jak najczęściej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.