Jak zatrzymać zawodnika w klubie za pomocą klauzul ?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2011, 19:49    Pytanie
Witam.Panowie chciałbym się upewnić bo z tymi klauzulami mam troszkę mętlik dlatego proszę Was o radę.Mianowice gram islandzkim zespołem STJARNAN i mam tak dobrych graczy lecz chciałbym zapisać w ich klauzule ( nie wiem jaką ? ) by móc ich zabezpieczyć przez prawem Webstera , Bosmana by nie odchodzili lub ewentualnie zarobić na nich sporo milionów :) Chodzi głównie o to by jakiś zespół wziął mojego gracza ale wpadł w tzw. pułapkę klauzuli i miałbym na nim zyskać no może ok. 50 mln :) więc co muszę zapisać w jego kontakcie ? klauzule odejścia czy klauzule oferty minimalnej ? pozdrawiam i czekam na odp.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2011 09:36    #10
Gallacher, najlepsze klauzule to tzw przyszłe korzyści gdy sprzedajesz zawodnika np. dodatkowe opłaty po występach czy strzelonych bramkach lub procent z następnego transferu, wtedy możesz w przyszłości jeszcze trochę zarobić na piłkarzu. Staraj się wystrzegać wszelkich klauzul w kontraktach jak wyżej radzą koledzy.

Kazimir, Saliou Ciss nie podpisze kontraktu bez klauzuli, podpisz z nim ten kontrakt a po 1 roku zaoferuj nowy, wtedy zażąda wyższej kwoty wykupu, po sezonie znów itd. Mnie udało się go w ten sposób zatrzymać w Lechu przez 3 sezony i sprzedać za kwotę 3,5 mln ojro, zawartą w kontrakcie (kolejne klauzule 1 mln, jak u Ciebie, potem 1.8 i 3.5) więcej raczej z niego nie wyciśniesz.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.02.2011 o godz. 09:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.