Jak się wkręcić w FM?

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014, 15:19    #1
Witam
Macie może jakieś sposoby, wskazówki lub cokolwiek innego, by wkręcić się w grę?
Nigdy nie udało mi się dojść nawet do połowy sezonu.
Grę uruchamiam tylko wtedy gdy mam wielki zapał jednak szybko on znika.
Na prawdę interesuję się piłką i nie wiem czemu nie potrafię znaleźć swojego miejsca w FMie.
Moja gra wygląda tak:
- Odpalam grę
- Wooow, już czuję smak tego realizmu, rywalizacji itp itd
- Ustawienia taktyki, treningów, wskazówki prze meczem - trochę męczące
- Zagram mecz
- Po meczu myślę tylko o tym, żeby grę wyłączyć

Nie mam chęci, prawdopodobnie dlatego, że nie potrafię zauważać zmian po wprowadzeniu innej taktyki, zaleceń itp. Uważam, że zmiany jakie przeprowadzam w taktyce czy innych aspektach gry, nie mają przełożenia na grę zespołu.

A pamiętam czasy jak z wielką chęcią grałem w takie klasyki jak Liga Polska Manager, lub Koszykówka Manager.

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014 16:27    #2
Niestety w Fm15 będzie ciężko się wkręcić bo masz dużo racji że zmiany niewiele dają:) ale dla mnie nie ma nic bardziej wkręcającego niż gra z realnym znajomym:)

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014 16:34    #3
Gram w FM 2014 :p

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014 16:54    #4
Tak jak prawi ronaldinho88, gra ze znajomym albo gra ulubionym klubem.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 20:06    #5
Już nie raz próbowałem grać swoim ulubionym zespołem. Efekty te same, no może ciut łatwiej ustalać skład.
Problem jednak prawdopodobnie leży w tym, że nie potrafię zauważyć żadnych zmian, które sam wprowadzam w taktyce i prowadzeniu gry.

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 15:50    #6
Jak nie widzisz zmian to ustaw 1 obrońce i 6 napastników;) zmiany są,nie zawsze(rzadko) takie jak oczekujemy,ale na prawdę są.Poza grą ze znajomymi bawi najlepiej wziąć średni klub i zrobić z niego potęgę:) jak weźmiesz taka Barcelonę to będziesz spełniał tylko to co od Ciebie oczekują(w najlepszym wypadku) ale jak np takim Villarealem za pare lat walniesz LM to masz ocohte na wycieczkę tam:)

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 16:54    #7
Proponuje wziac klubik z jakiegos 'glebokiego zaplecza', np najslabszej ligi w Portugalii, czy Hiszpanii, a Francja(krajowa) i granie malym klubikiem to bajka <3. Baw sie w granie malymi klubami, o ktorych pilkarski swiat malo co slyszal, badz w ogole nie slyszal : ), budownie klubu z zawodnikow branych z wolnego transferu, obliczanie finansow, dbanie o place : ). Mozna naprawde swietnie sie bawic. Ja w sobote awansowalem do Jupiter League moim AFC Tubize, majac w skladzie new genow, np Claudio Semperena, czy Pierrick Andre, i wlasnie zawodnikow z wolnego transferu. ^^.

Polecam gre malymi klubami, wciaga jak chodzenie po bagnach !. Milej zabawy : ).

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 17:04    #8
[quote="EloSxdd"]Proponuje wziac klubik z jakiegos 'glebokiego zaplecza', np najslabszej ligi w Portugalii, czy Hiszpanii, a Francja(krajowa) i granie malym klubikiem to bajka <3. Baw sie w granie malymi klubami, o ktorych pilkarski swiat malo co slyszal, badz w ogole nie slyszal : ), budownie klubu z zawodnikow branych z wolnego transferu, obliczanie finansow, dbanie o place : ). Mozna naprawde swietnie sie bawic. Ja w sobote awansowalem do Jupiter League moim AFC Tubize, majac w skladzie new genow, np Claudio Semperena, czy Pierrick Andre, i wlasnie zawodnikow z wolnego transferu. ^^.

Polecam gre malymi klubami, wciaga jak chodzenie po bagnach !. Milej zabawy : ).[/quote]

Może i wciąga, tylko że nie każdy ma tyle cierpliwości by nimi grać. Raczej w ten sposób nie wkręci się w FMa a osiwieje:)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 17:34    #9
[quote="robal15"][quote="EloSxdd"]Proponuje wziac klubik z jakiegos 'glebokiego zaplecza', np najslabszej ligi w Portugalii, czy Hiszpanii, a Francja(krajowa) i granie malym klubikiem to bajka <3. Baw sie w granie malymi klubami, o ktorych pilkarski swiat malo co slyszal, badz w ogole nie slyszal : ), budownie klubu z zawodnikow branych z wolnego transferu, obliczanie finansow, dbanie o place : ). Mozna naprawde swietnie sie bawic. Ja w sobote awansowalem do Jupiter League moim AFC Tubize, majac w skladzie new genow, np Claudio Semperena, czy Pierrick Andre, i wlasnie zawodnikow z wolnego transferu. ^^.

Polecam gre malymi klubami, wciaga jak chodzenie po bagnach !. Milej zabawy : ).[/quote]

Może i wciąga, tylko że nie każdy ma tyle cierpliwości by nimi grać. Raczej w ten sposób nie wkręci się w FMa a osiwieje:)[/quote]

a ja właśnie w ten sposób się wciągnełem bo gram praktycznie zawsze małymi klubikami :)

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 18:01    #10
Flexior

Po przeczytaniu Twojego posta nasuwa się jeden wniosek. To chyba nie jest gra dla Ciebie?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.