Jak się wkręcić w FM?

 Kuba10 Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 18:18    #11
Zagraj reprezentacją, to kilka meczów w roku, pomyśl o zbliżających się MŚ lub ME i ochota na granie sama przyjdzie. Mnie to pomogło :)

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 00:41    #12
Powyższa podpowiedź najlepsza! Jak nie pomoże Ci gra reprezentacją to lepiej odpuść FM-a :)

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 22:56    #13
Hehe, akurat do reprezentacji nic mnie nie ciągnie :D
Ale zacząłem grać Ajaxem, może coś się ruszy.

 lam Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2014
Skąd: Cambridge
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 23:31    #14
Miałem to samo. Czasami wyłączałem grę przy wyborze lig... Teraz wkręciłem się w FM14 na nowo. Mam aktualizację ze składami. Postanowiłem grać długą karierę, więc sprowadzam młodzików i to z nich chcę zbudować przyszły Manchester United. Nie ma rady, jak masz się wkręcić. To wszystko zależy od Twojej indywidualnej psychiki :D Może skręć lolka? :D

 KonradRTS Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 11:39    #15
Na jakiej aktualizacji grasz?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 12:45    #16
Spoko, ostatnio bardzo często mam tak samo, a i w przeszłości się zdarzało. Najlepsza metoda to dać sobie spokój z fm'em na 2-3 miesiące. Po tym czasie głód gry wzrasta. :) Mi satysfakcję przynosi granie w miarę dobrymi klubami, ale nie potęgami. Spróbuj pograć np. Saint Etienne i pokrzyżuj plany PSG, Monaco czy Lyonowi. Możesz dodatkowo wkręcić się poprzez dokładne zapoznanie się z historią klubu, ciekawostkach o kibicach czy nawet chuliganach. Inna dobra sprawa to poprowadzić swój ulubiony klub, albo odbudować upadłą potęgę z 2-3 ligi. Tylko tutaj trzeba trochę więcej cierpliwości i czasu.

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 14:47    #17
[quote="KonradRTS"]Na jakiej aktualizacji grasz?[/quote]
O ile dobrze pamiętam to 14.3.1 - chyba najnowsza, bo ze Steamu nic się nie pobiera.

[quote="mr_archie"]Spoko, ostatnio bardzo często mam tak samo, a i w przeszłości się zdarzało. Najlepsza metoda to dać sobie spokój z fm'em na 2-3 miesiące. Po tym czasie głód gry wzrasta.[/quote]
Hehe, miałem ok półroczną przerwę od FM, aż w końcu skusiłem się bodajże w lipcu zakupić FM 2014. Zapał faktycznie był wielki, ale równie szybko zgasł :D Teraz czasami obejrzę filmiki na YT i widzę jak inni grają, to znów lekka motywacja powstaje.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.