Gra nie chce wgrywac plikow

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018, 13:40    Pytanie
No brak juz slow.Probuje w tej dziadowskiej grze wgrac kitspacki i oczywiscie bez efektu.Odznaczam buforowanie,odswiezam skorke i nic.Zeby bylo ciekawiej,kilka dni wczesniej ta sama metoda wgralem logopack i nie bylo problemu.Od tamtej pory nic w grze,ani w laptopie nie zmienialem.Niech mi ktos powie,ze to nie wina gry.Co za szajs.Pierwszy i ostatni raz kupilem to dziadostwo.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 17:51    #20
Niektóre drużyny muszą mieć chyba jakiś zmodyfikowany config (Tak przynajmniej było w przypadku Pogoni Szczecin w poprzednich FM-ach).

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 17:57    #21
A jak to zmodyfikowac?Bo jak juz sie wgralo,to chcialbym miec wszystkie druzyny,w kazdym razie z tych najlepszych lig.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 20:02    #22
Dobra,daje juz sobie spokoj z ta gra.Szkoda nerwow i czasu na siedzenie nad glupotami.Wgralem stroje ligi angielskiej,to brakuje jednej druzyny i cholera wie co z tym zrobic.Sprobowalem wgrac zdjecia tych dwoch zawodnikow tym razem juz dokladnie (do graphics),tak jak te stroje i ... nic.Naprawde,nie ma sensu juz sie denerwowac.Wyrzucilem pieniadze w bloto i wiem o tym od dluzszego czasu,ale szkoda mi bylo tego wydatku i probowalem jeszcze w to grac,pomimo ciaglych problemow.Dosyc.Ja nie mam czasu (ani ochoty) cale dnie siedziec przed laptopem i wyszukiwac porad w necie,jak niektorzy radza.Kupilem gre po to,zeby sobie pograc,milo spedzic czas,odprezyc sie.Nie po to,zeby tracic nerwy i sleczec nad rozwiazaniem niekonczacych sie problemow.Niestety,bardzo sie rozczarowalem.Nie bede juz bluzgal (choc powinienem),bo niektorzy tutaj sa "ciezko wrazliwi".Ta gra jest tylko dla starych wyjadaczy,osoba ktora pierwszy raz kupila gre,bedzie sie tylko meczyc.Mi ta gra juz tak obrzydla,ze nawet gdyby nagle wszystko zaczelo dzialac idealnie,to juz nie bede mial radosci z grania.Po prostu skutecznie zostalem zniechecony.Za duzo problemow i nerwow.Szkoda,bo gra sama w sobie bylaby bardzo fajna.Bylaby,ale nie jest.I napisze to jeszcze raz,chociaz kiedys ktos mnie za to skrytykowal,ale taka jest prawda : ODDAJCIE KASE ZLODZIEJE.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 20:13    #23
@as15
Zapytam jeszcze raz... umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisałem wyżej, że nie wystarczy luzem wrzucić samych zdjęć aby one zadziałały. MUSISZ MIEĆ DO NICH PLIK CONFIG! Wrzuć mi tutaj numery ID tych zawodników to Ci ten config zrobię...

Zainstalowanie tego wszystkiego naprawdę nie sprawia problemu nawet początkującym (wielu tutaj jest takich), wystarczy tylko chcieć i umieć wszystko dobrze zrozumieć a nie stwarzać problem z niczego już od samego początku. Sory ale większość twoich postów opiera się na narzekaniu na grę bo.. nie ma oryginalnych twarzy, nie chcą się wgrać grafiki pobrane z neta lub jak już się wgrają to narzekasz, że zdjęcia piłkarzy są stare (bo na przykład Hamalainen ma na zdjęciu niebieski kołnierzyk) itd.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 17.04.2018 o godz. 20:19

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 21:26    #24
@Kondi
Przede wszystkim,to moim podstawowym problemem i zarzutem wobec gry byly czarne ludziki i irracjonalne zachowania zawodnikow w czasie meczu,a nie kolnierzyk Hamalainena.Jednak po pierwsze,z czasem kiedy liczba problemow sie nawarstwiala,stracilem w ogole cierpliwosc do tej gry.A po drugie,trudno,ale lubie porzadek i razi mnie jak kazdy zawodnik jest w stroju innego klubu i do tego zdjecia sa z roznych lat.Tym bardziej,ze w oryginalnej grze np.Legia (ktora chcialem grac) miala oryginalne zdjecia z rundy jesiennej 2017.Jednym takie szczegoly przeszkadzaja,innym nie.Poniewaz brakuje mi zdjec trzech zawodnikow (Moulin,Sadiku i Guilherme),pomyslalem ze zdjecia dwoch pierwszych wgram z Waszego facepacku,bo akurat sa do kompletu,a zdjecie Guilherme zamowie tutaj.Na reszcie druzyn Ekstraklasy mi nie zalezy (wiekszosc zawodnikow chyba i tak ma nadal zdjecia).Zagraniczne druzyny sa mi obojetne w tym aspekcie.
Chcialem tez wgrac stroje,bo nie wyobrazam sobie tej gry bez nich.No ale nawet jak udalo sie wgrac lige angielska,to Crystal Palace nadal nie ma strojow.Ty napisales o jakiejs modyfikacji,a ja nie mam pojecia jak to sie robi.Naprawde,jestem juz zmeczony tym wszystkim.Kupilem gre zeby grac,a nie uczyc sie wgrywania,konfiguracji,modyfikacji czy czegokolwiek innego.
I umiem czytac ze zrozumieniem.Tyle,ze nie umiem zrobic tego configa,a poniewaz "Tysqie24" pytal czy jest taki plik,wiec pomyslalem ze jak jest to moze sie wgra,tylko trzeba wypakowac do "graphics".

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 21:43    #25
Dlatego napisałem żebyś mi podał ID tych zawodników i stworzę Ci ten config. PS. Tylko później pamiętaj żeby te 2 twarze wraz z configiem były w osobnym folderze aniżeli reszta fejsów. Stwórz sobie na przykład folder "Legia2" i tam wrzuć te 3 pliczki a potem dołącz cały ten folder do reszty.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 21:58    #26
Moulin ID:34011762,Sadiku ID:11008334.Nie wiem tylko co z tym Guilherme.To zdjecie o ktore mi chodzi dodalem w zamowieniach.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2018 13:01    #27
[quote="as15"]OK,juz wiem o co chodzi.Po prostu wgrywalem do Moje Dokumenty/SportsInteractive/FootballManager2018 ale zapomnialem o graphics:/No,czyli moja wina,zwracam honor.Ale...nie wgraly sie stroje Crystal Palace.U Ciebie tez tak jest?W tym pliku ich nie ma czy jak?[/quote]

Faktycznie stroje Crystal Palace nie działają. Ale wystarczy wejść do tego folderu ze strojami , znalezc plik "config" , otworzyc go notatnikiem.
Nastepnie szukasz dwoch linijek :

<record from="crystalpalace1" to="graphics/pictures/team/642/kits/home"/>
<record from="crystalpalace2" to="graphics/pictures/team/642/kits/away"/>

i zmieniasz doslownie tam dwie literki

musi wygladac tak:

<record from="cristalpalace1" to="graphics/pictures/team/642/kits/home"/>
<record from="cristalpalace2" to="graphics/pictures/team/642/kits/away"/>

Jak widzisz , jest zmiana "y" na "i" . I wtedy stroje Crystal Palace dzialaja elegancko po odswiezeniu skorki

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.04.2018 o godz. 13:02

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2018 16:00    #28
[quote="as15"]Moulin ID:34011762,Sadiku ID:11008334.Nie wiem tylko co z tym Guilherme.To zdjecie o ktore mi chodzi dodalem w zamowieniach.[/quote]

http://hostr.co/49qg4SdbI6uk
W tym linku masz twarz Guilherme wraz z plikiem config. Wrzuć do tego folderu, który wysyłam także twarze Sadiku i Moulina a potem wrzuć cały folder do graphics/pictures/facepacks w Moich Dokumentach.

Będziesz miał wszystkie 3 twarze w grze.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2018 16:54    #29
@Tysqie
Jak otworzylem notatnikiem,to wyszedl mi ciag liter i cyfr,z ktorego nic nie da sie odczytac.Co z tym zrobic?
@Kondi
Wielkie dzieki:)Mam jednak problem z wgraniem pliku Guilherme do tego configu.Zaznaczam ten plik,pokazuja sie opcje i wybieram "wypakuj do wybranego folderu",ale nigdzie nie ma tego config.xml.Probowalem to samemu wpisac,ale tez sie nie wgralo.Natomiast sam config sie wgral i zdjecia Moulina i Sadiku sa w grze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.