Gra nie chce wgrywac plikow

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018, 13:40    Pytanie
No brak juz slow.Probuje w tej dziadowskiej grze wgrac kitspacki i oczywiscie bez efektu.Odznaczam buforowanie,odswiezam skorke i nic.Zeby bylo ciekawiej,kilka dni wczesniej ta sama metoda wgralem logopack i nie bylo problemu.Od tamtej pory nic w grze,ani w laptopie nie zmienialem.Niech mi ktos powie,ze to nie wina gry.Co za szajs.Pierwszy i ostatni raz kupilem to dziadostwo.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 14:02    #1
O jaki konkretnie kitspack sie rozchodzi ?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 14:06    #2
To na pewno nie wina gry. Może kitspack nie ma w paczce pliku config na przykład albo autor coś poknocił ? Nie zrzucaj od razu wszystkiego na grę, bo przypominam, że dodatki tworzą gracze a nie autorzy gry.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 14:53    #3
Nie pamietam,to sa kitspacki roznych lig (poza Ekstraklasa),pobrane z jakiejs zagranicznej strony.Poza kitspackami probowalem tez wgrac zdjecia dwoch pilkarzy z tego Waszego ekstraklasowego facepacku,ktory mi tu chyba Kondi polecal.Tez sie nie wgrywaja.A co do tego czy to wina gry czy nie,to gdyby gra miala loga,zdjecia i stroje to nie trzeba byloby bawic sie we wgrywanie jakichs plikow.Powiedzmy ze bez zdjec mozna sie obyc,ale zeby w grze nie bylo herbow klubow i strojow,to juz jest zalosne.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 14:56    #4
"Licencja – dokument prawny lub umowa, określająca warunki korzystania z produktu firmowego, znaku handlowego lub patentu."

Jeżeli takich oczywistych rzeczy nie wiesz to aż boje się pytać jak ty te kitspacki wgrywasz , ze Ci nie dzialaja .

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 15:33    #5
@as15
Jak wrzucasz 2 twarze z polecanego przeze mnie facepacku to powinieneś też razem z nimi mieć plik config (do tychże 2 twarzy) żeby Ci zadziałały. Jak wrzucisz luzem same zdjęcia to oczywiste jest, że się nie wyświetli.

Ps. Na braki herbów, kitsów czy twarzy nie ma co narzekać bo już w innym temacie sam wspominałem o tym, że na to trzeba mieć wykupioną licencję a FM takowych licencji posiada bardzo mało i tu już Ci ładnie wyjaśnił tę sprawę Tysqie24.

Nie wiem czy wiesz ale w GTA też nie występują prawdziwe auta tylko ich "podobieństwa" ze względu na brak licencji.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 15:36    #6
Wiem co to jest licencja i co z tego?Np.Fify licencje nie obowiazuja?Wiem,wiem,FM to nie Fifa.Tylko co mnie to obchodzi?Wydalem na ta gre sporo pieniedzy nie po to,zeby sciagac i wgrywac loga,stroje itd.A jesli mam to robic,to taka gra powinna kosztowac z 50 zl.A ja k***a stracilem pieniadze,a teraz trace czas i nerwy,wiecej czasu spedzajac nad sciaganiem,wgrywaniem,dochodzeniem problemow i rozwiazywaniem ich,niz grajac!!!A jak wgrywam te kitspacki,masz napisane w pierwszym poscie,jakbys czytal co napisalem,zamiast p******ic glupoty o licencjach to bys wiedzial.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 15:41    #7
@kondi192 Czlowieku,ja sie na tym nie znam.Pierwszy raz mam do czynienia z ta gra,a tu ciagle czytam tylko "musisz wgrac to,tamto,skopiowac,zaznaczyc,odznaczyc itd." Skad mam to wszystko wiedziec?To co mam zrobic zeby mi sie te dwa zdjecia wgraly?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 15:48    #8
https://zapod(...)png.html

Wejdz w ten ss i spojrz na to , co zaznaczylem kursorem od myszki . Czy posiadasz taki plik w folderze z owymi kitsami , ktore Ci nie dzialaja ?
P.S: Frustracja nic nie da, i wylewanie błota na forumowiczow tym bardziej . Mozemy Ci pomoc jak poprosisz , ale "poprosisz" to słowo klucz w tym zdaniu. Chamstwem i rzucaniem bluzgami na lewo i prawo nie sprawi , ze wszyscy przybiegna aby Ci pomoc z czyms .
P.S 2 : Fife rowniez obowiazuja licencje . Ale wytlumacze Ci najprosciej jak sie da i na przykladzie , hmm ... Jest sobie takowy muzyk , DJas15 i nagrał fajną piosenke . Dwa radia chcą je puszczac u siebie , ale sprzedales pozwolenie ( synonim slowa licencja ) tylko jednemu z nich. I ta , ktora je wykupia moze ja puszczac u siebie , ta druga niestety nie .

Poza tym , jak pierwszy raz sam osobiscie bawilem sie z logami , strojami i twarzami bodajze w FM05 to tez dla mnie to byla czarna magia , ale z pomoca przyszedl wujek google , dobrzy Samarytanie "ktorych POPROSILEM o pomoc" i najwazniejsze , chlodna glowa i odrobina wiedzy komputerowej . To wystarczy aby wgrac wszystko to co podniesie komfort rozgrywki w gre od SI

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 17.04.2018 o godz. 15:53

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2018 16:03    #9
No mam ten plik i co?
Nie wylewam blota na zadnych forumowiczow,tylko na gre.I nie dziw sie.Odkad ja kupilem,nie robie nic innego,tylko rozwiazuje niekonczace sie problemy,za to prawie nie gram.Zreszta srednia przyjemnosc z grania,jesli po boisku biegaja czarne ludziki,albo pilkarze zachowuja sie irracjonalnie,a mialem takie przypadki.Odkad naprawilem i zrestartowalem system,jeszcze nie rozgrywalem meczu,ale nie spodziewam sie niczego dobrego,poniewaz przy wlaczaniu gry,kiedy pokazuja sie opcje i postac stworzonego przeze mnie menedzera,najpierw przez chwile pokazuje sie ta postac jest cala czarna.Jeszcze kilka dni temu tak nie bylo.Mozna sie spodziewac,ze w meczach znowu bedzie to samo.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.