Strona

Football Manager 2016 - błędy w grze

 gressart Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 12:53    #131
[quote="kell1987"]http://community.sigames.com/showthread.php/441294-Calendar-Save-Bar-stuck-on-the-screen-after-Alt-Tab-out-of-the-game-Workaround

niestety jak widać błąd wciąż występuje i raczej nie potrafią sobie z nim poradzić, ja już się przyzwyczaiłem do gry w oknie ;)[/quote]

Dzięki za odpowiedź! :) Zabieram się za granie.

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 14:37    #132
Podczas konferencji prasowej zadano mi pytanie o najsłabsze ogniwo drużyny przeciwnej. Nie wybrałem odpowiedzi, jedynie kliknąłem na jedno z nazwisk na liście w pytaniu w celu sprawdzenia jego profilu. Po powrocie do pytań po raz kolejny musiałem odpowiedzieć na jedno z zadanych już wcześniej pytań, ku mojemu zaskoczeniu następne pytanie dotyczyło tego najsłabszego ogniwa, tym niby najsłabszym ogniwem, który wymieniłem był jakiś trener nie wiadomo skąd, który nigdzie nie był zatrudniony i nie miał absolutnie żadnego związku z rywalem!

 aberdeen Młody aktywista

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2007
Skąd: Chartres
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 20:50    #133
Wiadomo już coś na temat nowego patcha?

 neXt___ Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 01:05    #134
Trudno mi powiedzieć czy to błąd, ale nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Gram Juventusem, ukończyłem pierwszy sezon z dużą przewagą nad resztą stawki w lidze, nie przegrywając przy tym żadnego meczu. W 1/8 LM trafiłem na Real, który pokonałem dwukrotnie (3:0 i 1:0). Problem pojawił się w 1/4, gdzie trafiłem na Videoton (mistrz Węgier w 1/4?), który totalnie mnie zdominował i przegrałem 3:0. Wydało mi się to dziwne, więc wczytałem grę, aby rozegrać mecz ponownie. Wczytywałem jeszcze kilkukrotnie (może nawet kilkunastokrotnie), celem uzyskania satysfakcjonującego mnie rezultatu (zaznaczam, że w Serie A i poprzednich meczach LM nie robiłem niczego podobnego). Zmieniałem mentalność, ustawienie, taktykę, skład - na nic. Aż w końcu udało mi się zremisować 1:1 (mecz na Węgrzech). Z drugim meczem cyrk był podobny, ale głęboko wierząc, że jest to bug - wczytywałem grę do skutku. Do diabła, nie mogłem przecież odpaść z mistrzem Węgier. Awansowałem i trafiłem na Trencin, klub ze słowacji. Pierwszy mecz (wyjazd) przegrałem 5:3, drugi po kilku podejściach (ta sama historia co z Videotonem) wygrałem 2:0 i udało mi się awansować. W 1/2 było PSV (5:1 i 0:1) W finale trafiłem na City, które pokonałem dość gładko - 3:1, bez żadnego wczytywania.
W fazie grupowej widziałem również "Qarabag Agdam", który ugrał 4 punkty na Chelsea i z grupy nie wyszedł tylko przez gorszy bilans bramek. Każda z w/w drużyn miała cholernie trudną grupę i powinny zostać zeżarte, a mimo to wyeliminowały znacznie mocniejsze drużyny od siebie.
Podobne rewelacje zdarzały mi się również w sparingach, jak np. sparing kończący okres przygotowawczy przegrałem 16:0 (!!), wystawiając na niego najmocniejszy skład. Grałem wtedy z jakąś ekipą z Islandii. Co ciekawe, te same przygody mają moje drużyny U-20 i U-18, które nieźle radzą sobie w swoich ligach, a w młodzieżowych pucharach potrafią zebrać koszmarne baty od drużyn z jakichś dziur.
Te "trudne mecze" zdarzają się tylko z teoretycznie znacznie słabszymi drużynami i prawdopodobnie dotyczą one również drużyn sterowanych przez komputer (wspomniany wcześniej Trencin wyeliminował Barcelonę w 1/8).
Zdarzyło się komuś coś takiego? Podejrzewam, że może mieć to jakiś związek z generowaniem zawodników. Np. Trencin twierdzi że ma tylko jednego zawodnika - Ryana Koolwijka. Może gra tworzy jakichś mega kozaków i to dlatego nawet u siebie nie mogę ich zdominować? Podczas meczów nie mogłem podejrzeć statystyk zawodników, poza Rayanem, więc nawet nie wiem kto był po drugiej stronie.

wcześniej grałem na wersji pirackiej (w celu wypróbowania, 140 złotych nie chodzi piechotą, więc chciałem sprawdzić z czym to się je) i wszystko działało OK (poza losowymi nazwiskami :E), na legalnej wersji zaczynałem wszystko od nowa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2015 o godz. 01:06

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 12:28    #135
bardzo ciekawy przypadek z tymi przekokszonymi "szarakami". Moim zdaniem to jest faktycznie błąd i nie powinno to mieć miejsca. Ja na szczęscie mam bardzo dużą baze danych i nie mam tego problemu, a drużyny z 9 ligi Irlandii Płn z szaraki są spokojnie do zdominowania ;)

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 16:27    #136
Jedyna rada to wczytać wszystkie ligi europejskie.

A dlaczego. Bo szaraki zawsze mają 100% kondycji i 95-96 % przygotowania bo nie muszą grac w lidze ani krajowym pucharze.

Przekonałem się o tym jak grałem w el.LM.. Zespół gra tylko w pucharach i nic więcej, żadnych kontuzji etc..a kondycja wychodzi w dwumeczu..

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 17:58    #137


Co Wy na to? Ustawiony normalny odbiór piłki i na niektórych pozycjach wymuś słabszą nogę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2015 o godz. 17:59

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 20:42    #138
dobre. mógł to skończyć 0:0. Ta wersja ma za dużą dysproporcje strzałów celnych do wszystkich strzałów. Miałem taki mecz , że strzałów było 22 a celnych zero. W obie strony oczywiście.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 20:54    #139
Pewnie dlatego, że liczy także strzały zablokowane, co w 14 się nie wliczało do ogólnych strzałów.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2015 21:59    #140
gibraltar-szkocja 0: 0 .Chyba się komuś coś pomyliło

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.