Football Manager 2016 - błędy w grze

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016 14:32    #171
Z nikim nie mam zamiaru w nic bawić. Oskarżasz człowieka o kradzież na podstawie wyimaginowanych dowodów, więc dałem ci dobrą radę, bo może się to skończyć sprawą w sądzie, jak trafisz na kogoś zdeterminowanego i zawziętego i po co ci to. Zanim się napisze tego typu rzecz warto szerzej zapoznać się z tematem, bo tego typu oskarżenia to dosyć poważna sprawa.

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
05.01.2016 14:40    #172
[quote="PavS"]Z nikim nie mam zamiaru w nic bawić. Oskarżasz człowieka o kradzież na podstawie wyimaginowanych dowodów, więc dałem ci dobrą radę, bo może się to skończyć sprawą w sądzie, jak trafisz na kogoś zdeterminowanego i zawziętego i po co ci to. Zanim się napisze tego typu rzecz warto szerzej zapoznać się z tematem, bo tego typu oskarżenia to dosyć poważna sprawa.[/quote]

OD jakiego czasu masz podłączony internet ? Wiesz ile spraw na biurku miałby prokurator gdyby po każdym tego typu wpisie "poszkodowany" zakładał sprawę ? I w dodatku ten twój poważny ton na forum o grach komputerowych. Niech zgadnę,wozisz się po starówce z naklejką"nie gram z Owsiakiem" ?

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016 14:44    #173
Nie ma znaczenia ile by miał, a ile by nie miał, jest taka podstawa prawna i wszystko zależy od tego ile determinacji wykaże osoba pokrzywdzona. Jeżeli trafisz na kogoś z nadmiarem czasu, gotówki i z odpowiednim charakterem to możesz mieć cieplutko, nawet jak umorzą to co się postresujesz to twoje. I po co to, aby się popisać w internecie?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016 14:47    #174
spokój Panowie. Bez spiny i piszcie na temat. Jak macie jakiś problem, to od tego jest PW.

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
05.01.2016 14:47    #175
[quote="PavS"]Nie ma znaczenia ile by miał, a ile by nie miał, jest taka podstawa prawna i wszystko zależy od tego ile determinacji wykaże osoba pokrzywdzona. Jeżeli trafisz na kogoś z nadmiarem czasu, gotówki i z odpowiednim charakterem to możesz mieć cieplutko, nawet jak umorzą to co się postresujesz to twoje. I po co to, aby się popisać w internecie?[/quote]

Nie mam po co się popisywać.Zasłużyłęm się dla tego forum(pod wieloma nickami,lubię makaron pdk).Sprawa o obraze w internecie to jest umorzenie z urzędu,nikomu się nie cche ruszać dupy.Jak mnie ktoś w necie lży to po prostu go ignoruje,po co się bić z wiatrakami ?

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016 14:54    #176
Jak nie masz po co, to się nie popisuj, oskarżenia o kradzież chwały ci nie przyniosą, tym bardziej jak brakuje ci jakichkolwiek dowodów. To że nikomu nie chce się dochodzić swoich praw w sądzie, nie oznacza, ze kiedyś na takiego kogoś nie trafisz i tylko najesz się wstydu, a jeszcze przywalą ci grzywnę i koszty sądowe.

Czy nie lepiej gruntowanie zbadać temat i pomóc koledze, zamiast z miejsca mieszać z błotem? Dziś w myśl zasady "internet uczy i bawi" udzieliłem ci rady, czy zastosujesz to już twoja sprawa, ale jak pisałem wyżej anonimowy w internecie nie jesteś i odszukanie danych to kwestia pół godzinki pracy.

P.S. przepraszam moderację za pisanie poza tematem, ale uznałem, że lekcja dobrego wychowania jest warta chwilowego "offtopu"

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.01.2016 o godz. 14:56

 SZPANER84 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2008
Skąd: Tychy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016 22:03    #177
Już wszystko działa. Zrobiłem format i gra. Dzięki za wszelką pomoc. PS. Proszę pierwszy i ostatni raz aby nie oskarżać mnie o kradzież bo mam za dużo lat i za poważną pracę aby bawić się w takie rzeczy. Stać mnie na gry. Proszę pamiętać, że wszystko w sieci zostaje i nie jest trudno namierzyć osobę, która dopuszcza się czynu zabronionego. Dzięki jeszcze raz za pomoc i pozdrawiam.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016 22:42    #178
:D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 00:47    #179
a ja trafiłem na ciekawy błąd, gram sobie Bahia w Serie B w Brazyli, jakimś cudem gramy też w eliminacjach Copa Sudamerica, dochodzi do meczu, a ja patrze, że żaden zawodnik nie jest zgłoszony do rozgrywek, wchodzę w skład, a tam w żaden sposób nie można zarejestrować zawodników do tego pucharu, patrzę w zasady i jest napisane, że zgłoszenia były 23.08, a mecz jest 26.08. Ok, mówię sobie może przeoczyłem, choć zazwyczaj jak się nie zarejestruje zawodników to gra nie puszcza dalej...ale nie, żadnej wiadomości o rejestracji zawodników. Trochę zawiedziony, ale mówię no trudno to se pograłem w pucharach, bo gram z zespołem z Serie A Figureirense. Dochodzi do meczu i pokozania skladów, klikam na ich zawodników...a tam też szaraki!!!
Więc gramy szaraki na szaraki, no parodia jakaś :D

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 13:57    #180
Mnie w Ekstraklasie dobija błąd z żółtymi kartkami... Ogólnie mam wrażenie, że zakładka historia i forma, a informacje dostarczane na skrzynkę to dwie różne rzeczy. Zawsze pojawia się błąd jak dwóch zawodników naraz zostaje zawieszonych - gra myli zawodników. Przykład Krzysio Mączyński dostał 4 żółtą kartkę, a Uryga (niby) 18. W informacji mieli zamienione nazwiska, czyli - "Mączyński 2 mecze zawieszenia za 18 kartek", a druga "Uryga 1 mecz zawieszenia za 4 kartki".
Poza tym błędem są jeszcze błędy w ilości kartek - Uryga zebrał 16, a nie 18, a gra też twierdzi, że Jović na wypożyczeniu strzelił gola i zaliczył asystę, ale nie ma tego w żadnej zakładce...
Na dobicie jeszcze to - przed meczem z Lechem miałem ikonkę przy nazwisku Krzysia Mączyńskiego informującą, że jest jedną kartkę od zawieszenia. Uryga czegoś takiego nie miał, baa zdążył odpokutować karę 2 meczy zawieszenia. Podczas meczu obaj dostali po żółtku i OBAJ są zawieszeni, tak jak wspomniałem wyżej. Cyrk na kółkach. Uryga ma chyba jakiegoś wroga w PZPN, bo coś za dużo go zawieszają...
Gietzu, mógłbyś to wyjaśnić? Mogę zarzucić screenami, jak będzie trzeba.

E: sprawdziłem jeszcze Annana właśnie - 2 mecze zawieszenia za 12 żółtych kartek..... szkoda, że według historii i statystyk, ma ich w lidze tylko 9.
E2: co do Urygi - gra pokazuje informacje przy polu "kary" w profilu zawodnika - "18 żółtych kartek, zawieszenie na 2 mecze" i dodatkowo poniżej " 6 żółtych kartek od zawieszenia na 2 mecze". Coś jest nie tak, powinno być zawieszenie co 4 żółte....

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 06.01.2016 o godz. 14:05

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.