Football Manager 2015 - wrażenia

 morego Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2012
Skąd: rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 10:15    #11
Również ten sam problem, hmm , ciekawe. Ponowna aktywacja nic nie dała

 MatiasekF1 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2011
Skąd: Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 10:17    #12
Całkowicie nie podoba mi się ten przedział wartości poszczególnych atrybutów. Specjalnie wziąłem sobie 20 informację o piłkarzach a do tego przescoutowałem Dusana Tadicia i nadal ma on wartości np: 11-15. Całkowicie bez sensu. Dobrze, że to tylko demo i pomyślę nad zakupem.

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 10:22    #13
No to mamy problem ;/

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 10:35    #14
[quote]Steam purchases
If you've pre-purchased digitally from Steam, just restart Steam and your update should begin automatically.

Boxed copies
If you've used a Beta access code and have now received your boxed copy, please enter the code from the back of the manual into Steam.

1. Open Steam and Go to '+ADD A GAME' at the bottom-left of the window
2. Then select 'Activate a Product on Steam'
3. Enter your activation Code from the back of the manual and follow the instructions to start installation

Digital pre-purchased
If you've purchased a digital copy and activated your Beta code, just restart Steam and your full game download should begin. If you've purchased a digital copy but didn’t activate the Beta please follow the steps below to activate the game using the unique activation code sent to you by your chosen retailer

1. Open Steam and Go to '+ADD A GAME' at the bottom-left of the window
2. Then select 'Activate a product on Steam'
3. Enter your activation Code
4. Enter your activation Code and follow the instructions to start installation

Digital pre-order
If you’ve pre-ordered a digital copy and have accessed the Beta, the retailer will have sent you a second, full game code

1. Open Steam and Go to '+ADD A GAME' at the bottom-left of the window
2. Then select 'Activate a product on Steam'
3. Enter your activation Code
[/quote]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 10:35

.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 10:41    #15
[quote="MatiasekF1"]Całkowicie nie podoba mi się ten przedział wartości poszczególnych atrybutów. Specjalnie wziąłem sobie 20 informację o piłkarzach a do tego przescoutowałem Dusana Tadicia i nadal ma on wartości np: 11-15. Całkowicie bez sensu. Dobrze, że to tylko demo i pomyślę nad zakupem.[/quote]
Problem w tym, że to ma sens.
Jeżeli Ci się to nie podoba to przed rozpoczęciem gry "postaw ptaszka" przy polu "Odsłaniaj atrybuty zawodników" i po sprawie.
.

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 10:55    #16
pikawa robiłem tak jak napisałeś wyżej i nic ;/

 Adler89 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 11:05    #17
a gdzie kupowales? moze po prostu zostales oszukany i masz klucz tylko do bety?

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 11:08    #18
Klucz tylko do bety ? skoro on dostał klucze do bety to wiadomo, że ma też pełną wersję O_O

 koscien Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2011
Skąd: ZAWIERCIE
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 11:09    #19
coś nie tak jest z tą aktywacją...

Biorę wg. instrukcji - wklejam kod, wyskakuje informacja, pojawia się okienko aktywacji klucza, po chwili informacja, że już posiadam ten produkt, klikam dalej, informacja, ze zaraz zainstaluje Football manager 2015 ( mimo, ze juz go mam zainstalowanego ... , klikam dalej i zaznaczam gdzie umiieścić skrót itp, poniżej informacja, że wszystkie pliki tej gry zostaną teraz pobrane przez steam, klikam dalej i informcja, że steam pobiera ( dziwne, bo nic sie nie pobiera ... ) football managera 2015 i odnośnik do śledzenia tego prowizorycznego ściągania ... zarządzaj pobraniem, klikam zakończ i znika okienko.

Koniec, nic sie nie dzieje, gdy odpalam sam grę, dalej widnieje informacja o becie...

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 11:11    #20
Panowie z problemem aktywacji gry, spróbujcie sprawdzić zgodność plików na Steamie. Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, odsyłam tutaj.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 11:11

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.