Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

Tysqie24 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

11.01.2019 19:34    #591

"myfunnygame" napisał:

3 pytanka:
- gdzie sprawdzę kto jest agentem piłkarza?
- czy poziom gwiazdek trenera ma wpływ na coś w grze? Chodzi mi o reputację, nie o skille treningowe. Na przykład czy dzięki temu ze sprowadzę trenera z 3 -4 gwiazdkami reputacji to sprowadzę lepszych zawodników?
- gdzie ustawić aby piłkarze domyślnie wpadali na 4 tygodnie testów, a nie na 1, bo przy raporcie mam opcję zaproś na testy i zaprasza ich z automatu na tydzień zamiast na 4?

1. Wybierasz zawodnika - Widok ogólny - Informacje . I tam masz dane osobowe i widnieje informacja kto jest agentem danego zawodnika

2. Ciężko stwierdzić ale szczerze powątpiewam aby to miało jakikolwiek wpływ.

3. Na danego grajka klikasz prawym przyciskiem myszy - Transfer - Zaproś na testy - I wyskakuje okienko i masz do wyboru 4 opcje ( 1 tyg , 2 tyg ,3 tyg lub 4 tyg )

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2019 o godz. 19:34

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

11.01.2019 19:55    #592

"Tysqie24" napisał:

"myfunnygame" napisał:

3 pytanka:
- gdzie sprawdzę kto jest agentem piłkarza?
- czy poziom gwiazdek trenera ma wpływ na coś w grze? Chodzi mi o reputację, nie o skille treningowe. Na przykład czy dzięki temu ze sprowadzę trenera z 3 -4 gwiazdkami reputacji to sprowadzę lepszych zawodników?
- gdzie ustawić aby piłkarze domyślnie wpadali na 4 tygodnie testów, a nie na 1, bo przy raporcie mam opcję zaproś na testy i zaprasza ich z automatu na tydzień zamiast na 4?

1. Wybierasz zawodnika - Widok ogólny - Informacje . I tam masz dane osobowe i widnieje informacja kto jest agentem danego zawodnika

2. Ciężko stwierdzić ale szczerze powątpiewam aby to miało jakikolwiek wpływ.

3. Na danego grajka klikasz prawym przyciskiem myszy - Transfer - Zaproś na testy - I wyskakuje okienko i masz do wyboru 4 opcje ( 1 tyg , 2 tyg ,3 tyg lub 4 tyg )

To ostatnie wiem, ale chciałem żeby po tym, kliknięciu zaproś na testy mi go zapraszało na 4 tygodnie a nie na domyślne 1 tyg :(
Dzięki za "1", faktycznie tam można znaleźć agenta :D

0

11.01.2019 20:00    #593
A co do napastników, mam takiego od 3 sezonów, hoduję go wręcz, i zauważyłem, ze w sezonie gdzie był już wiceliderem po prostu odebrałem mu kilka-kilkanaście meczów i przez to spadł poza "10", gdyby nie to pewnie byłby w top3.

Próbujcie kupowac lepszych napastników, sprawdźcie jak Wasi napastnicy prezentują się w stosunku do innych zespołów w lidze, potem najedźcie na kolumny i macie info o tym które miejsce w lidze ma średnia dla danego atrybutu z wszystkich piłkarzy, i który zespół ma najlepszą tę średnią. Wtedy wchodzicie w ich zawodników, wybieracie konkretną formację i sprawdzacie jakie mają atrybuty.
Możecie wtedy podkupić najlepszych zawodników jak macie $$$ ;)

byku916 Partyzant

0

12.01.2019 23:57    #594
Macie jakieś fajne ustawienie taktyczne żeby wykorzystać cały skład w grze ofensywnej i strzelaniu bramek? Ja jak nie ustawie składu to brakuje mi równowagi i kuleje któryś element.

0

13.01.2019 16:08    #595
Znalazłem niezłego kozaka w grze, jest tu jakiś dział z talentami?
Myślę, ze nadałby się do każdego klubu na starcie kariery.

Qbaas Partyzant

0

14.01.2019 17:51    #596
Gram na powiększeniu z polską 3-2 ligą dobiłem się teraz do 1 ligi ale krucho z $$.
Minimalizuje ilość zawodników, trenerów itp.
Jadę bez dyrektora sportowego, orientuje się ktoś czy są tego negatywne skutki?
Zastanawia mnie też kwestia cen biletów czy można to nieco podkręcić ?

0

14.01.2019 19:33    #597
Zauważyłem, że gdy w zespole jest jakiś buntownik (chce więcej grać, chce odejść z zespołu, potrzebuje towarzysza który mówi w jego języku) to morale w zespole potrafi spaść, i żeby podbić to musimy przy każdej możliwej okazji je podbijać (patrzymy wtedy na ocenę za trening i chwalimy gdy jest powyżej 6.9) podobnie gdy ktoś ma ocenę meczową powyżej 6.9-7.2, lub jeśli forma jest powyżej 7.0. Wtedy delikatnie morale się podbija.

Z średnim (żółtym morale) zespół potrafi męczyć się z ligowymi nieudacznikami. Miałem takie 5 meczów pod rząd teraz, porażka w pucharze z lepszym zespołem jeszcze ok, ale z 20 i 18 zespołem w lidze wygrać po 2 karnych lub stracić 2 bramki to jednak słabo

krzysiek502 Partyzant

0

16.01.2019 18:28    #598
witam wie ktos jak odzyskac haslo do zapisanego save w fm2019..
nie ma pojecia jakie ustawilem i nie dam rade wczytac zadnego save znaczy wczytuje sie ale musze podac haslo do objecia kontroli nad managerem

sowy ze tutaj ale moze ktos najszybciej odpowie

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.