FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 19:34    #591
[quote="myfunnygame"]3 pytanka:
- gdzie sprawdzę kto jest agentem piłkarza?
- czy poziom gwiazdek trenera ma wpływ na coś w grze? Chodzi mi o reputację, nie o skille treningowe. Na przykład czy dzięki temu ze sprowadzę trenera z 3 -4 gwiazdkami reputacji to sprowadzę lepszych zawodników?
- gdzie ustawić aby piłkarze domyślnie wpadali na 4 tygodnie testów, a nie na 1, bo przy raporcie mam opcję zaproś na testy i zaprasza ich z automatu na tydzień zamiast na 4?[/quote]

1. Wybierasz zawodnika - Widok ogólny - Informacje . I tam masz dane osobowe i widnieje informacja kto jest agentem danego zawodnika

2. Ciężko stwierdzić ale szczerze powątpiewam aby to miało jakikolwiek wpływ.

3. Na danego grajka klikasz prawym przyciskiem myszy - Transfer - Zaproś na testy - I wyskakuje okienko i masz do wyboru 4 opcje ( 1 tyg , 2 tyg ,3 tyg lub 4 tyg )

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2019 o godz. 19:34

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 19:55    #592
[quote="Tysqie24"][quote="myfunnygame"]3 pytanka:
- gdzie sprawdzę kto jest agentem piłkarza?
- czy poziom gwiazdek trenera ma wpływ na coś w grze? Chodzi mi o reputację, nie o skille treningowe. Na przykład czy dzięki temu ze sprowadzę trenera z 3 -4 gwiazdkami reputacji to sprowadzę lepszych zawodników?
- gdzie ustawić aby piłkarze domyślnie wpadali na 4 tygodnie testów, a nie na 1, bo przy raporcie mam opcję zaproś na testy i zaprasza ich z automatu na tydzień zamiast na 4?[/quote]

1. Wybierasz zawodnika - Widok ogólny - Informacje . I tam masz dane osobowe i widnieje informacja kto jest agentem danego zawodnika

2. Ciężko stwierdzić ale szczerze powątpiewam aby to miało jakikolwiek wpływ.

3. Na danego grajka klikasz prawym przyciskiem myszy - Transfer - Zaproś na testy - I wyskakuje okienko i masz do wyboru 4 opcje ( 1 tyg , 2 tyg ,3 tyg lub 4 tyg )
[/quote]

To ostatnie wiem, ale chciałem żeby po tym, kliknięciu zaproś na testy mi go zapraszało na 4 tygodnie a nie na domyślne 1 tyg :(
Dzięki za "1", faktycznie tam można znaleźć agenta :D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 20:00    #593
A co do napastników, mam takiego od 3 sezonów, hoduję go wręcz, i zauważyłem, ze w sezonie gdzie był już wiceliderem po prostu odebrałem mu kilka-kilkanaście meczów i przez to spadł poza "10", gdyby nie to pewnie byłby w top3.

Próbujcie kupowac lepszych napastników, sprawdźcie jak Wasi napastnicy prezentują się w stosunku do innych zespołów w lidze, potem najedźcie na kolumny i macie info o tym które miejsce w lidze ma średnia dla danego atrybutu z wszystkich piłkarzy, i który zespół ma najlepszą tę średnią. Wtedy wchodzicie w ich zawodników, wybieracie konkretną formację i sprawdzacie jakie mają atrybuty.
Możecie wtedy podkupić najlepszych zawodników jak macie $$$ ;)

 byku916 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2019 23:57    #594
Macie jakieś fajne ustawienie taktyczne żeby wykorzystać cały skład w grze ofensywnej i strzelaniu bramek? Ja jak nie ustawie składu to brakuje mi równowagi i kuleje któryś element.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2019 16:08    #595
Znalazłem niezłego kozaka w grze, jest tu jakiś dział z talentami?
Myślę, ze nadałby się do każdego klubu na starcie kariery.

 Qbaas Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2018
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2019 17:51    #596
Gram na powiększeniu z polską 3-2 ligą dobiłem się teraz do 1 ligi ale krucho z $$.
Minimalizuje ilość zawodników, trenerów itp.
Jadę bez dyrektora sportowego, orientuje się ktoś czy są tego negatywne skutki?
Zastanawia mnie też kwestia cen biletów czy można to nieco podkręcić ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2019 19:33    #597
Zauważyłem, że gdy w zespole jest jakiś buntownik (chce więcej grać, chce odejść z zespołu, potrzebuje towarzysza który mówi w jego języku) to morale w zespole potrafi spaść, i żeby podbić to musimy przy każdej możliwej okazji je podbijać (patrzymy wtedy na ocenę za trening i chwalimy gdy jest powyżej 6.9) podobnie gdy ktoś ma ocenę meczową powyżej 6.9-7.2, lub jeśli forma jest powyżej 7.0. Wtedy delikatnie morale się podbija.

Z średnim (żółtym morale) zespół potrafi męczyć się z ligowymi nieudacznikami. Miałem takie 5 meczów pod rząd teraz, porażka w pucharze z lepszym zespołem jeszcze ok, ale z 20 i 18 zespołem w lidze wygrać po 2 karnych lub stracić 2 bramki to jednak słabo

 krzysiek502 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: ..........
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2019 18:28    #598
witam wie ktos jak odzyskac haslo do zapisanego save w fm2019..
nie ma pojecia jakie ustawilem i nie dam rade wczytac zadnego save znaczy wczytuje sie ale musze podac haslo do objecia kontroli nad managerem

sowy ze tutaj ale moze ktos najszybciej odpowie

 byku916 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2019 13:59    #599
Wiecie czy w przyszłości będzie poprawione wykorzystywanie sytuacji sam na sam? Bo to co się teraz wyprawia to jest jakaś masakra 1/10 kończy się bramką, klasa zawodnika jak i jego atrybuty nie mają tu żadnego znaczenia.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2019 08:27    #600
Sytuacja sam na sam faktycznie kuleją.

Ja mam inny problem, w zakładce SZTAB -> BIURO PRACY -> UMIEŚĆ OGŁOSZENIE nie działają mi aktywne opcje. Tzn. jeszcze asystenta do pierwszego składu mi ogłoszenie zamieściło, ale pozostałe jak klikam jakąkolwiek posadę zespołu u-23 lub u-18 to nie działa. Są aktywne bo mam wolne miejsca w sztabie, mam budżet, ale po prostu po kliknięciu nic się nie dzieje, ogłoszenie nie zostaje zamieszczone. To denerwujące bo trenerów do rezerw i juniorów ciężko znaleźć przez wyszukiwarkę. Spotkał się ktoś z podobnym problemem ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2019 o godz. 08:28

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.