Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 12:20    #441
[quote="Viique"]Problem w tym, że obecność systemu VAR działa zero-jedynkowo czyli albo jest wszędzie, albo nie ma go wcale. System VAR w Pucharze Polski w zeszłym roku wszedł dopiero na mecze od 1/4 (nie udało mi się znaleźć jak to wygląda w tegorocznej odsłonie). Technologia sporo kosztuje, a my nie mamy po prostu odpowiedniej liczby wozów, które obsłużyłyby odpowiednią ilość meczów we wcześniejszych rundach. Z tego co czytałem był nawet pomysł wprowadzenia go do wcześniejszych faz, ale bano się prawdopodobnych protestów ekip, które zostałyby pominięte w selekcji.[/quote]

Napisałem o tym , bo niedawno oglądałem na żywo mecz 1 rundy Pucharu Polski miedzy Wisłą Kraków a Lechią Gdańsk gdzie w regulaminowym czasie było 1:1 i skończyło sie karnymi ale pije do tego , że w 96 minucie tamtego spotkania , arbiter po weryfikacji VAR dał Zdenkowi Ondraskowi czerwoną kartkę za umyślny faul na graczu Gdańskiej drużyny. I tak właśnie grając dziś w FMa mi sie to przypomniało i dlatego napisałem o tym :)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 12:38    #442
Podbijam swoje wcześniejsze pytanie, z góry przepraszam jak wątek nie w tym miejscu i był już omawiany. Czy jest gdzieś dostępny poradnik co do nowego panelu scoutingu?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 16:28    #443
@vicomino, ja takiego nie widziałem, wszystko robię po swojemu :)


zerknijcie w temat i jak macie podobnie to dajcie od siebie animacje:
https://commu(...)d-video/

PS widze, ze pięknie angielszczyzną się posługiwałem po północy :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.11.2018 o godz. 16:29

 browar1985 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Przyborów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 19:34    #444
Witam,
Moje pytanie czy w FM19 jest możliwość zmiany wyświetlania atrybutów piłkarzy na graficzne (słupki)?
Niestety nie widzę tej opcji w tej wersji gry...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 21:32    #445
Zdarzyło wam się być w grupie spadkowej Ekstraklasy i traktowało was jakbyście walczyli o puchary? :D

https://commu(...)11622621

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2018 16:44    #446
Gdzies na forum widziałem, ze ktoś pisał, ze nieistotne jaki poziom ma naukowiec sportowy, po tym barwnym opisie wnioskuję, ze im lepszy poziom tym szybciej ostrzeże nas przed potencjalną kontuzję (te tabelki gdzie wypisane jest ile meczów zagrał zawodnik w ostatnich 2 tygodniach plus obciążenie treningowe plus podatność na kontuzje)


 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2018 21:44    #447
[quote="myfunnygame"]Gdzies na forum widziałem, ze ktoś pisał, ze nieistotne jaki poziom ma naukowiec sportowy, po tym barwnym opisie wnioskuję, ze im lepszy poziom tym szybciej ostrzeże nas przed potencjalną kontuzję (te tabelki gdzie wypisane jest ile meczów zagrał zawodnik w ostatnich 2 tygodniach plus obciążenie treningowe plus podatność na kontuzje)
[/quote]

W fm2018 nie było istotne, jaki jest poziom naukowca sportowego. W FM19 już odpowiada za to atrybut "nauka sportowa", więc czym lepsza wartość, tym powinni sprawniej informować. Możesz to zobaczyć w profilu członków sztabu, gdzie przy sugerowanych atrybutach (dla naukowca) Ci się ten atrybut podświetli.

 neezik Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2018 22:59    #448
Panowie, jak to jest z kasą z praw telewizyjnych w FM19? Gram sobie Dynamem Drezno, w pierwszym sezonie ani słowa o jakimkolwiek meczu w tv, myślę sobie no dobra, w końcu to Bundesliga 2, ale udało mi się awansować do Bundesligi, cały sezon rozegrałem i dalej z praw telewizyjnych marne 1,5 mln ojro jedynie z Pucharu Niemiec, ktoś wie o co chodzi? Zawsze ta kasa była mocna zastrzykiem finansowym i przecież w realnej piłce funkcjonuje

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2018 03:28    #449
Taki trick znalazłem, gdy wydaje Wam się że nie macie zbyt optymalnego składu a stać was na odkupienie od rywala z ligi piłkarzy:

Raport o zespole->Porównanie->Wybranie kategorii nas interesującej -> Najechanie na slupe i zobaczenie który zespół jest najlepszy w danym aspekcie->Bez scoutingu można łatwo zidentyfikowac który np. napastnik jest dobry w zespole rywala, warto to robić pod koniec sezonu gdy nie wiadomo czy piłkarz przedłuzy kontrakt. Ja się za późno ogarnąłem z tym i przykładowo pomoc fizycznie jest kupą :(

 SiuterL1111 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2018 17:45    #450
Witam...
A będą jakieś kitspacki I II ligi polskiej?
A jak tak to proszę o linka

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.