Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 janekPOL Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2018 11:12    #481
czy da radę w rozpoczętej karierze gdzieś zaznaczyć widoczne atrybuty piłkarzy bo szlag mnie trafia, że chcąc większy realizm w 6 lidze angielskiej odznaczyłem tą opcję i co tydzień muszę testować po 20 zawodników żeby poszukać jakiś w miarę piłkarzy a to sam szrot na testy przyjeżdża :D:D

Mam wszystkie ligi włączone i nie chce zaczynać kariery nowej bo sezon trwa 21 godzin i chyba nie dam rady od zera :D

 janekPOL Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2018 11:12    #482
czy da radę w rozpoczętej karierze gdzieś zaznaczyć widoczne atrybuty piłkarzy bo szlag mnie trafia, że chcąc większy realizm w 6 lidze angielskiej odznaczyłem tą opcję i co tydzień muszę testować po 20 zawodników żeby poszukać jakiś w miarę piłkarzy a to sam szrot na testy przyjeżdża :D:D

Mam wszystkie ligi włączone i nie chce zaczynać kariery nowej bo sezon trwa 21 godzin i chyba nie dam rady od zera :D

 qbarca Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2018 17:06    #483
szkoda. Ale i tak Superpuchar Polski będzie ciekawy :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 00:08    #484
[quote="janekPOL"]czy da radę w rozpoczętej karierze gdzieś zaznaczyć widoczne atrybuty piłkarzy bo szlag mnie trafia, że chcąc większy realizm w 6 lidze angielskiej odznaczyłem tą opcję i co tydzień muszę testować po 20 zawodników żeby poszukać jakiś w miarę piłkarzy a to sam szrot na testy przyjeżdża :D:D

Mam wszystkie ligi włączone i nie chce zaczynać kariery nowej bo sezon trwa 21 godzin i chyba nie dam rady od zera :D[/quote]

w wątku przechwałki wrzuciłem 3-4 piłkarzy którzy solidnie nadają się na 5-6 ligę IMO

 bazaFMtojaja Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 00:59    #485
drodzy użytkownicy nie macie wrażenia że baza fm to kompletne jaja? transfery to United typu: Stepanenko czy Garmash ????? zieliński duzlo lepszy niż depay ; jakiś młody bośnniak z 2 ligi austriackiej zostaje kupiony do WHU i w pół roku zostaje najlepszym strzelcem zespołu. potencjalnie grecja to potęga, a ukraina jest już potęgą - masa idiotycznych transferów - a to wszystko już w po pierwszym sezonie gry...jak to się ma do rzeczywistości...?!

 janekPOL Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 16:11    #486
To możesz wrzucić tych chłopaków
Ja rozpocząłem od nowa karierę bo mając 40 lat na karku nie ma cierpliwości testować tego szrotu :D

Ja mogę Ci dać bramkarza Poke, daje radę nawet VNL a jest za free.
Dan Maguire z Blyth Spartans trzeba dać około 12 tysięcy funtów ale warty ceny. w taktyce 5-2-3 na środu strzela około 35 goli w sezonie.

 pepesza Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 20:16    #487
witam.zbliżaja sie mikołajki i chce napisać w liście do grubego o tegoroczną wersje efema :D...jednak oczekuje na wasze wrażenia,no właśnie jakie są???jestem bardzo wymagający w sferze realizmu gry.Zakończyłem na wersji 2012 będąc już w sezonie 2022/23 to i tak już o 5 sezonów za daleko...czy obecna edycja jest warta tego???

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 22:50    #488
[quote="bazaFMtojaja"]drodzy użytkownicy nie macie wrażenia że baza fm to kompletne jaja? transfery to United typu: Stepanenko czy Garmash ????? zieliński duzlo lepszy niż depay ; jakiś młody bośnniak z 2 ligi austriackiej zostaje kupiony do WHU i w pół roku zostaje najlepszym strzelcem zespołu. potencjalnie grecja to potęga, a ukraina jest już potęgą - masa idiotycznych transferów - a to wszystko już w po pierwszym sezonie gry...jak to się ma do rzeczywistości...?![/quote]

a jak do rzeczywistości ma się to że Real w tym sezonie był w środku tabeli, patrząc po latach ubiegłych nie powinien być poza "4", hmmmm? To jest tylko symulacja gry a nie realne odwzorowanie tego co będzie za kilka lat...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 22:52    #489
[quote="janekPOL"]To możesz wrzucić tych chłopaków
Ja rozpocząłem od nowa karierę bo mając 40 lat na karku nie ma cierpliwości testować tego szrotu :D

Ja mogę Ci dać bramkarza Poke, daje radę nawet VNL a jest za free.
Dan Maguire z Blyth Spartans trzeba dać około 12 tysięcy funtów ale warty ceny. w taktyce 5-2-3 na środu strzela około 35 goli w sezonie.[/quote]

tu ich masz: http://www.cmrev(...)#p239204

 bazaFMtojaja Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2018 00:52    #490
gościu symulacja symulacją, real i tak odbębni swoje i w czwórce na koniec sezonu na bank będzie. researcherzy mają wyjebke - w bazie dużo się nie zmienia - a takie transfery to już w ogóle pomsta - ja mówię co zastałem po pół roku symulacji - ponoć kluby jak Everton korzystają z tych baz danych - a to niby jest rzetelna praca? to kpina

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution