FM18 APPCRASH

 VIVCIU Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017, 18:26    Pytanie
Witam. Kupowałem oryginalny klucz do fma 2018. Zainstalowałem grę ze steama, pierrwsze odpalnie super, działa. Próbując załączyć ją drugi raz przy ekranie startowym po dłuższym wczytywaniu wyskakuje błąd APPCRASH oraz,ze fm przestał działać. Dodam,że robiłem reinstal fma, a także postawiłem system na nowo. Ktoś coś doradzi ?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 00:12    #20
Niestety ale ta gra jest jednym wielkim technicznym syfem.Pojawiają mi się jakieś krzaki podczas grania na 3D gdzie na 2D chodzi normalnie,potem znowu jakieś appcrasche i kij z grania.Gdybym wiedział co bym tego syfu nie kupował.Pieniądze wyrzucone w błoto.Nie rozumiem jak takie gry jak Pro Evolution Soccer nigdy nie były problemy z błędami tylko ten dziadowski FM.Wyłączyłem przeglądarkę i nawet starałem się nie wychodzić do pulpitu bo w poprzednich wersjach dużo wychodziłem i były crash dumps,ale to co twórcy tworzą to jest wielki kit.Gra pod katem technicznym leży kompletnie.Sterowniki wszystkie na bieżąca.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2018 12:17    #21
[quote="Gallacher"]Niestety ale ta gra jest jednym wielkim technicznym syfem.Pojawiają mi się jakieś krzaki podczas grania na 3D gdzie na 2D chodzi normalnie,potem znowu jakieś appcrasche i kij z grania.Gdybym wiedział co bym tego syfu nie kupował.Pieniądze wyrzucone w błoto.Nie rozumiem jak takie gry jak Pro Evolution Soccer nigdy nie były problemy z błędami tylko ten dziadowski FM.Wyłączyłem przeglądarkę i nawet starałem się nie wychodzić do pulpitu bo w poprzednich wersjach dużo wychodziłem i były crash dumps,ale to co twórcy tworzą to jest wielki kit.Gra pod katem technicznym leży kompletnie.Sterowniki wszystkie na bieżąca.[/quote]


mógłbyś wrzucić info jakie konkretnie crashe ci wyskakują? Możesz też spróbować wysłac na community od SI plik MSINFO w formie tekstowej, może sprawdzą co jest nie tak z twoim PC, jeśli będą kumaci jak w EA to ci pomogą, szkoda że nie ma działu supportu po polsku ;/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.