FM18 APPCRASH

 VIVCIU Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017, 18:26    Pytanie
Witam. Kupowałem oryginalny klucz do fma 2018. Zainstalowałem grę ze steama, pierrwsze odpalnie super, działa. Próbując załączyć ją drugi raz przy ekranie startowym po dłuższym wczytywaniu wyskakuje błąd APPCRASH oraz,ze fm przestał działać. Dodam,że robiłem reinstal fma, a także postawiłem system na nowo. Ktoś coś doradzi ?

 piootrek2 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 13:02    #10
Vivciu..sproboj grac bez graficznych dodatķów..ja dzis rozwiazalem prawdopodobnie problem bo dziala a mianowicie usunalem backrounds..stadiony i td. I teraz gram i dziala puki co..

 VIVCIU Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 13:37    #11
Nie mam zainstalowanych żadnych dodatków graficznych.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2018 21:11    #12
Dochodzę do 2 września i wywala mnie do pulpitu i tak kilka razy ;/ sterowniki i wszystko aktualne
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2018 21:44    #13
Coś się dzieje tego dnia? Wgrywałeś jakieś dodatki?
twitter.com/Ceyvol

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2018 22:51    #14
Nic nie wgrywałem jedynie steam pobrał aktualizacje i na tej bazie rozpocząłem rozgrywkę.O dziwo ruszyło i jak na razie idzie,ale dziwne że takie coś się działo i obawiam się że może się to powtórzyć.Gra oryginalna chociaż mam dziwne wrażenie że może być wada cyfrowa(jeśli coś takowego istnieje)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2018 22:58    #15
Próbowałeś sprawdzić słynną spójność :)?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2018 23:51    #16
[quote="Gallacher"]Nic nie wgrywałem jedynie steam pobrał aktualizacje i na tej bazie rozpocząłem rozgrywkę.O dziwo ruszyło i jak na razie idzie,ale dziwne że takie coś się działo i obawiam się że może się to powtórzyć.Gra oryginalna chociaż mam dziwne wrażenie że może być wada cyfrowa(jeśli coś takowego istnieje)[/quote]


to ja pamiętam ze starych czasów parę patentów:
spójnośc,
stery do grafiki i procka
vcredist
windows update
wzięcie urlopu dzień przed datą tak na 2 dni żeby ominąć tę datę w grze

Podejrzewam, że w trakcie zapisywania czegoś w grze np. wyszedles do pulpitu, wstrząsnąłeś sobie laptopem, wyskoczylo ci coś na kompie, gra coś źle przeniosła w bazie i przez to jest taki crash

ostatnią instancją jest legalna gra :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2018 o godz. 23:51

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2018 00:25    #17
Martwi mnie też że do pulpitu nie mogę wyjść tzn.na sam pulpit tylko pokazuję mi się pasek zadań i tło gry idzie.Nie wiem czy to wada czy jakaś nowa rzecz odnośnie minimalizowania gry bo w poprzednich edycjach normalnie okienko się minimalizowało i byłem na pulpicie,a tak irytuję mnie te masakryczne przycinanie podczas przetwarzania jakby komp ledwo co to ciągnął i bym pracował na starym Athlonie co dziwnego podczas meczu na średnich detalach czy podczas pracy przy składach,treningu itd wszystko idzie w miarę płynnie.Ktoś tutaj wspominał że 18 ma gorsza wydajność od 17,ale mam wrażenie że jednak icore3, 4gb ram i ten radeon 8500 to już staruszek który ledwo to ciągnie.Miałem w październiku 2 takie zdarzenia że gra mi wyszła i we wrześniu.Zainstalowałem najnowszy vcredist dla 86 jak i 64 i zainstalowałem ponownie directxa.Stery grafiki są o 2 wersję starsze ale nie sądzę by one były wadą bo na starych grach one chodzą poza tym jak już ruszyło to znaczy że coś poszło do przodu,ale jak znowu coś wywali to usunę te dziadostwo.Wszystko jest na bieżąco zainstalowane.O dziwo po 2 sezonach takie byki wyszły.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2018 01:19    #18
do dokup 4/12 GB RAMu :) i może antywirus ci na bieżąco sprawdza czy coś się dzieje w plikach związanych z FM, dla pewności dodaj sobie wyjątek (w postaci wybrania pliku exe do gry lub do steama) w antywirusie lub w windows defender

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2018 11:21    #19
Mam wyłączony defender a z antywirusa nie korzystam bo jako Informatyk wiem jak sobie radzić z wirusami jeśli chodzi o bezpieczeństwo itd zresztą mam jedynie AntiMalware i co jakis czas sprawdzam.Po co dokupywać jak nawet na włączonym Winampie czy Przeglądarce mam zużyte 3,20 GB i jakoś to daję radę.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.