FM LIVE

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008, 17:27    Pytanie
MAM PYTANIA;p
1.Otóż,dostałem od Segi e-mail z notką,że zostałem beta testerem i na czym polega bycie testera.Czy mam wypatrzyć ewentualne błędy i grać na luzie bo po łatkach wszyscy zaczną od zera czy mam grać normalnie.
2.Ile miej więcej jest beta testerów z polski.
3.Który z naszych kolegów z cmrev jest nim.
4.Kidy zacznie się oficjalne rozpoczęcie fmLIVE
Za każdą odpowiedź dziękuję i pozdrawiam;)

 Psiuwa Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2008
Skąd: Żary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 20:58    #10
[quote=pit9991]no fajnie ja utknąłem na "sing in"
piszę swój e-mail i hasło jakie zarejestrowałem się na sega.com i wyskoczyło mi niepoprawne hasło lub e-mail.
Ciekawe o co chodzi;(
wysłałem prośbę o nowe hasło,mam nadzieję że pomoże;p[/quote]

Też tak miałem, ale wpisałem email innaczej i działa. Chodziło o duże małe litery, niestety ma to duże znaczenie, jeżeli pisałeś e-mail albo hasło z dużej litery to w grze ma to znaczenie, na stronie już nie. Jeszcze jest możliwe to że nie do końca zarejestrowałeś swojego zespołu, tz. nie "wysłałeś" prośby o własny klub. Ostatnią możliwością jest to że server jest off. Czasami wyskakuje że server jest off ale i są sytuacje że zwala to na e-mail. Więc poczekaj do jutra i sprawdź czy działa.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Leeon Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2006
Skąd: Elblag
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 22:39    #11
[quote=kowalinho]A jaki dostałeś???[/quote]

Teraz pewnie zrobię z siebie debila bo znając życie takiego maila dostaje każdy a ja sie podpaliłem ;p Temat mnie zmylił, no ale nie wiem słabo znam angielski



We want YOU to test Football Manager Live

We recently offered you the chance to test Football Manager Live, the brand-new mass multi-player online game from Sports Interactive and SEGA. We noticed that you chose not to take advantage of this opportunity, and are missing out on the real-time, round-the-clock action that the beta test presents.
We're delighted to inform you that you have a 2nd chance to get involved, as we have managerial vacancies in the game right now!
You’ll be creating and managing YOUR very own football club, and from the team name and colours to the pitch-size and stadium, YOU are in control. Play as much or as little as you like, pitting your wits against hundreds of other human players both on the pitch and in the transfer market. Create and compete in your own competitions, as well as official tournaments, and exchange banter (or play mind games!) with your fellow players using the in-game chat and mail facilities.
To get started, sign-up here
We hope to play you soon!
Best Wishes
The FML team


To każdy takie coś dostał?

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2008 07:50    #12
We want YOU to test Football Manager Live - Chcemy CIĘ abyś przetestował FML.
Proszą Cię o zarejestrowanie się na stronie którą wyciąłeś ;) Ja nie wiem czy takie cÓś dostałem. Muszę luknąć
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 Leeon Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2006
Skąd: Elblag
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2008 08:46    #13
Niestety strona która jest w linku nie działa ;/
WYskakuje "Couldn't connect to database!"
I nie będę ukrywać że tą stroną jest http://www.fmlive.co.uk/beta/

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2008 10:19    #14
http://www.footballmanagerlive.com
ja wpisałem fmlive.co.uk i wyskoczyła ta strona, nie wiem czy to ma cos do rzeczy (pewnie nie xD) ale spróbuj z tą

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.08.2008 o godz. 10:20

 kowalinho Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2008 12:57    #15

Congratulations!

You have successfully registered a place in gameworld 21 - Chung. It will be opening early evening UK time on Friday 15th August. We will send you another e-mail on Friday with further details about the exact time the gameworld will open.

Please note you will NOT be able to log into the game until your gameworld launches.

Best of luck with your new club!

I teraz czekać do piątku aż świat ruszy i do grania :)

Użytkownik uznał post za pomocny

 demrenfaris Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2008 08:40    #16
O której godzinie udało Ci się zarejestrować? Ja skampiłem się wczoraj o 0:00 i wywaliło komunikat [i]"Unfortunately all Gameworlds are now full. Please watch out for the next round of invites!"

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2008 12:22    #17
cholipa . A mi się nie udało zarejestrować ;( kowalinho ty farcie ;d Oddawaj konto ;d
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 zenekrolnik Młody aktywista

Postów: 112
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2008 13:11    #18
Ja na tej stronie:
http://www.sega.(...).php?g=8
Przekierowuje mnie, wpisuje maila i hasło i dostaje komunikat:

Thank you Mateusz.

Your interest has been registered. You will now receive exclusive Football Manager Live game news, updates and downloads.

You can amend your communication preferences and gaming profile at any time by clicking the ‘edit your profile’ link on the SEGA Website

I co mam czekać na maila z linkiem do downloadu ?
Czy wy się jakoś inaczej zgłaszacie?

 kowalinho Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2008 16:13    #19
FOOTBALL MANAGER LIVE - BETA TEST UPDATE

Hello there.

We're sorry to say that the launch of gameworlds Chung and Horton have been delayed until early next week; apologies if that spoiled your fun for this weekend.

We promise it won't be long until you're scouting for your first players and winning your first matches.

We will let you know of the exact details of when the gameworlds will launch at the beginning of next week.

Sorry for any inconvenience,

The Football Manager Live Team

Przełożyli na następny tydzień start Gameworld'a (możliwe że w poniedziałek będzie działał)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.