FM LIVE

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008, 17:27    Pytanie
MAM PYTANIA;p
1.Otóż,dostałem od Segi e-mail z notką,że zostałem beta testerem i na czym polega bycie testera.Czy mam wypatrzyć ewentualne błędy i grać na luzie bo po łatkach wszyscy zaczną od zera czy mam grać normalnie.
2.Ile miej więcej jest beta testerów z polski.
3.Który z naszych kolegów z cmrev jest nim.
4.Kidy zacznie się oficjalne rozpoczęcie fmLIVE
Za każdą odpowiedź dziękuję i pozdrawiam;)

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 17:58    #1
tak, maż testować wersję ale jeszcze nie tę oficjalna(beta)........

 Psiuwa Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2008
Skąd: Żary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 18:00    #2
1. No to jeżeli zarejestrowałeś się i zostałeś przyjęty do gry to tworzysz drużynę którą grasz. Sam ją tworzysz i sam wybierasz sobie zawodników. Uważaj żeby nie popełnić błędu i porównuj zawodników i zachowuj tych najlepszych. Ja popełniłem błąd i chodź nie mam najlepszego składu to jestem z niego zadowolony. Właśnie jest tak jak mówisz, gdy zauważysz błąd to możesz im to zgłosić. Poprostu masz testować jakość gry, a oni sprawdzają ilu grać będzie tak naprawdę.

2. Nie wiadomo, narazie widziałem z 5, dużo testerów jest z Wielkiej Brytanii.

3. Ja jestem i z tego co przeczytałem to ty. Inni napewno też ale nie wiem kto.

4. No narazie nie wiadomo ile będzie trwał beta test. Ale od poniedziałku zaczynają się ligi do której zostałeś przydzielony. Napewno gdy gra będzie w pełni stabilna i będzie troche osób grało to po tym rozpocznie się prawdziwa gra.

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 18:15    #3
no fajnie ja utknąłem na "sing in"
piszę swój e-mail i hasło jakie zarejestrowałem się na sega.com i wyskoczyło mi niepoprawne hasło lub e-mail.
Ciekawe o co chodzi;(
wysłałem prośbę o nowe hasło,mam nadzieję że pomoże;p

 kowalinho Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 19:10    #4
Musisz poczekać do piątku aż gameworld ruszy . Ja też jestem beta testerem (dostałem maila) i tam pisze" If you are successful, you’ll then get info on exactly what time on Friday these worlds are going to be launched. " Więc trzeba czekać :) oby było warto :)
Jak ruszy to wtedy da się zalogować do gry i grać w FML

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.08.2008 o godz. 19:11

 kowalinho Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 19:12    #5
A tak właśnie podobno są zaproszenia dla innych ludzi wie ktoś czy i kiedy je dostanę ???

 Leeon Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2006
Skąd: Elblag
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 19:22    #6
A mógłby mi ktoś pokazać jak wygląda ten e-mail ? Bo cośtam mi przysłali ale że nie znam angielskiego nie wiem czy to to ;p

 kowalinho Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 19:38    #7
FOOTBALL MANAGER LIVE - BETA TEST UPDATE

We could have a place testing football manager live waiting for you.

As you have indicated your interest in becoming a beta tester of Football Manager Live, we’re pleased to tell you that two new gameworlds are opening on Friday 15th August and that you have a chance to play.

There are 2,000 places in these gameworlds available, 90,000 people wanting them, and will be allocated on a first come, first served basis so make sure to sign up HERE as quickly as you can!

If you are successful, you’ll then get info on exactly what time on Friday these worlds are going to be launched.

Best of luck!

The Football Manager Live Team

O zostaniu beta testerem.

 Leeon Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2006
Skąd: Elblag
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 19:45    #8
Czyli tak jak myślałem.. to nie to ;/

Ale jeżeli ktoś ma zbędne zaproszenie i na prawdę nie ma kogo go przekazać to byłby wdzięczny ;p

mój

 kowalinho Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2008 19:55    #9
A jaki dostałeś???

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.