Strona

FM 2017 - błędy

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 13:08    #81
Niestety ale system transferowy jest spierdolony przez jeden błąd,który nie wiedzieć czemu nie jest naprawiony od 3-4 edycji. Z ligi spada Bordeaux oczywiście namierzam Ounasa,scout twierdzi ze na razie nie chcą go puścić za paczke fajek no to czekam,nagle na radarze pojawia się bayern no to myśle złoże oferte,żeby ich uprzedzić. Daje 7 mln na raty oni chcą 10 w gotówce i 14 na raty,oczywiscie sie zegnam i wycofuje oferte i nagle co ? BAYERN DAJE ZA NIEGO 4.9 mln I OFERTA JEST ZAAKCEPTOWANA,składam za niego tez tyle ale nieeeeeee ode mnie chcą jeszcze więcej niz chcieli przedtem ,wkurwiony anuluje oferte i obserwuje jak taki wonderkid idzie za czapke gruszek. Ten błąd się poajwia ciągle od kilku serii, od e mnie zawsze żądają absurdalnych kwot a inne oferty są akceptowany chociaż są znacznie niższe,albo jak jest hajp na jakiegos gracza i klub dostaje z 5-6 ofert to oczywiscie ja musze zawsze kilka mln więcej bo tylko ze mną muszą się targowac,inne kluby od razu mają zaakceptowane ofert

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 13:26    #82
Proszę o zachowanie kultury i odpowiedniego słownictwa. Wszelkie przejawy wulgaryzmów, które zauważymy w gronie moderatorów zostaną ukarane ostrzeżeniami. Jeśli nie będzie poprawy, w grę wchodzą bany. Jest na stronie temat, w którym przymykamy na to oko, ale to nie jest ten temat.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 14:14    #83
[quote="Slayer666"]Niestety ale system transferowy jest spierdolony przez jeden błąd,który nie wiedzieć czemu nie jest naprawiony od 3-4 edycji. Z ligi spada Bordeaux oczywiście namierzam Ounasa,scout twierdzi ze na razie nie chcą go puścić za paczke fajek no to czekam,nagle na radarze pojawia się bayern no to myśle złoże oferte,żeby ich uprzedzić. Daje 7 mln na raty oni chcą 10 w gotówce i 14 na raty,oczywiscie sie zegnam i wycofuje oferte i nagle co ? BAYERN DAJE ZA NIEGO 4.9 mln I OFERTA JEST ZAAKCEPTOWANA,składam za niego tez tyle ale nieeeeeee ode mnie chcą jeszcze więcej niz chcieli przedtem ,wkurwiony anuluje oferte i obserwuje jak taki wonderkid idzie za czapke gruszek. Ten błąd się poajwia ciągle od kilku serii, od e mnie zawsze żądają absurdalnych kwot a inne oferty są akceptowany chociaż są znacznie niższe,albo jak jest hajp na jakiegos gracza i klub dostaje z 5-6 ofert to oczywiscie ja musze zawsze kilka mln więcej bo tylko ze mną muszą się targowac,inne kluby od razu mają zaakceptowane ofert[/quote]
W tegorocznym okienku taka sytuacja była z Zielińskim i jego transferem do LFC - Udine chciało więcej hajsu od Liverpoolu niż od Napoli, ale Klopp nie wchodził na forum Udine by kląć z tego powodu...

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 14:39    #84
@marvish,to czemu ja jestem zawsze tym Liverpoolem ? Czemu nigdy klub nie zaakceptował np mojej oferty,która byłaby niższa od innych ? To jest ewidentny błąd,idzie 9 ofert na valere z united kazda po 3.8 mln składam ja i nagle united się budzi ze chce za niego 5 mln ale oczywiscie tylko ode mnie

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 14:46    #85
W każdym fmie to jest, powinieneś się do tego przyzwyczaić. To samo dzieje się z kontraktami.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 15:10    #86
@robal15,powinienem się przyzwyczaic ? Do błędu w grze ? który utrudnia mi rozgrywkę ? Nie,dziękuje. Daje za corchie 9 mln,lillie chce 15 i oczywiscie akceptuje w tym czasie oferty juve i chelsea za 8 mln

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 15:26    #87
Może po prostu dają lepsze klauzule do bazowej kwoty i wychodzi w sumie więcej? W FM 17 miało pokazywać już kompletną sumę jak powiedział Miles, ale nie wiem jak jest naprawdę, bo nie posiadam bety. W poprzednich FM bardzo często wyglądało na to, że składam sporo większe oferty, ale ja zawsze rozkładam co najwyżej kwotę na raty, ale staram się płacić bez żadnych klauzul, a AI dodaje wielomilionowe kwoty jak procent z następnego transferu (zawsze tego unikam), czy jakieś dodatki za występy / bramki. Nie ma się co denerwować, bo nawet jak AI w tym wypadku ma chody, to potem można wyciągnąć ze świetnych zespołów gwiazdy, które nie grają, za grosze (Halilović za 2 mln? Tomas Martinez za 5mln?). Wystarczy trochę cwaniactwa, a nie kurwienia na stronie.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 15:38    #88
Nigdzie nie kurwie. Użyłem innego słowa.Tu nie chodzi o cwaniactwo tylko o czas,pewnie ze w 4-5 sezonie mozna zbierac takie niespełnione perełki ale ja mam dopiero 2 sezon i każdy talent jest na wage złota i nie chodzi o ukryte klauzule to nawet jak dasz 4 w gotowce 250k bedzie za 10 goli 250k za wystepy to i tak ogolnie masz w podsumowaniu 4,5 mln

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 16:53    #89
Po co te nerwy? Przecież to tylko gra...

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2016 17:11    #90
Za którą trochę grosza wydaje co roku i oczekiwałbym naprawy tak istotnej rzeczy jak system transferowy

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.