FM 2017 - błędy

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2016 13:29    #121
Czemu nie zawsze zalicza osiagniecia na steamie? Bo nie czaje tego. Dla przykladu zdobylem nagrode menagera miesiaca, ale steam nie zaliczyl tego osiagniecia, chociaz bylem online. Juz ktorys raz nie dostaje odznaczenia za cos, za co spelnilem wymagania. Zeby bylo smieszniej, za rzecy ktorych nie osiagnelem, juz dostaje odznaczenia. Np. za 5 meczy z rzedu bez straty bramki dostalem, chociaz tylko raz udalo mi sie zachowac czyste konto.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 17:08    #122
Czy po raz kolejny nie można ustawić przygotowań przedmeczowych dla reprezentacji, czy ja tego nie umiem?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 17:10    #123
Reprezentacja to dla mnie jedna wielka abstrakcja xDDDD
Masz trenerów, nie ma treningu. Jest scouting, nie ma scoutów. Ktoś ładnie ćpał albo SI nas trolluje :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 blaise_ Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2016
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 17:23    #124
Witam, mam duży problem z FM17. Rozpocząłem sezon Bałtykiem Gdynia w III lidze i gra działa płynnie do 31sierpnia. Tego dnia gra ładuje się 15 min i bardzo długo czekam aż dzień minie. Najgorsze zaczyna się później. Mianowicie po tym dniu nie mogę wgrać save... Mam zrobiony zapis 1 września i w czasie wgrywania save wyrzuca mnie z gry...Nie mam pojęcia co robić i co jest przyczyną. Jakieś propozycje i rozwiązania mile widziane.

pozdrawiam

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 18:18    #125
[quote="robal15"]Reprezentacja to dla mnie jedna wielka abstrakcja xDDDD
Masz trenerów, nie ma treningu. Jest scouting, nie ma scoutów. Ktoś ładnie ćpał albo SI nas trolluje :D[/quote]

No wiem, ale lubię sobie pograć dodatkowo czymś z Afryki. No ale jak jest funkcja i nie można jej od dwóch lat przełączyć, to już nie trolling, to żenada

 Rafik5544 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2016 17:42    #126
[quote="blaise_"]Witam, mam duży problem z FM17. Rozpocząłem sezon Bałtykiem Gdynia w III lidze i gra działa płynnie do 31sierpnia. Tego dnia gra ładuje się 15 min i bardzo długo czekam aż dzień minie. Najgorsze zaczyna się później. Mianowicie po tym dniu nie mogę wgrać save... Mam zrobiony zapis 1 września i w czasie wgrywania save wyrzuca mnie z gry...Nie mam pojęcia co robić i co jest przyczyną. Jakieś propozycje i rozwiązania mile widziane.

pozdrawiam[/quote] mam taki sam problem,gra orginalna zakupiona wszystko smigalo az milo az do dzisiaj,uruchamiam kompa i zauwazylem ze jakas aktualizacja steama mi sie pojawila,uruchamiam managera i wywala mnie miej wiecej w polowie ostatniego zapisu;/ mozecie cos doradzic? zauwazylem ze poprzednie zapisy uruchamiaja sie prawidlowo...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2016 o godz. 17:46

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2016 11:23    #127
U mnie wczoraj Mączyński zagrywa na prawo do Jovica, ten robi centrostrzał a bramkarz rywali wypuszcza piłkę. Gol zaliczony bramkarzowi (ok) a asysta trafia do Mączyńskiego (nie ok).
Miał ktoś coś podobnego? Pierdoła ale jak temat na błędy to wrzucam.
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

 kcielepa Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2016 12:24    #128
Może to nie jest błąd ale przeoczenie. Chodzi mi o to jakie kontrakty w Lotto Ekstraklasie możemy zaoferować sztabowi szkoleniowemu. Dla porównania Legia i F.C.United mają bardzo podobny maksymalny poziom wynagrodzenia, według mnie powinno ulec to znaczącej zmianie

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2016 20:42    #129
[quote="kcielepa"]Może to nie jest błąd ale przeoczenie. Chodzi mi o to jakie kontrakty w Lotto Ekstraklasie możemy zaoferować sztabowi szkoleniowemu. Dla porównania Legia i F.C.United mają bardzo podobny maksymalny poziom wynagrodzenia, według mnie powinno ulec to znaczącej zmianie[/quote]
O jaką rolę chodzi i jakiego wynagrodzenia być oczekiwał jako możliwego do zaoferowania?

 Eternal09 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2016 21:07    #130
A co z Milikiem? Rozwija się, z sezonu na sezon jest lepszy co widać po statystykach, wartości, transferze i klubie...a tutaj ktoś uznał, że w wieku 22 lat gra na maksa. Na pewno jest to krzywdzące.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.