FM 19 - bardzo niska reputacja, nikt nie chce u mnie grać

klopsik Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

02.12.2018, 14:50    #1
Witam wszystkich.

Zrobiłem sobie ładne kilka lat przerwy od FM. Wróciłem i zrobiłem sezon na przetarcie.
Udało mi się awansować Truro z 6 ligi angielskiej do 5 ligi angielskiej.
Tu pojawił się mój wielki problem. Nazwalniałem masę szrotu czekając na letni sezon transferowy.
Okazało się, że nikt nie chce u mnie grać. Udało mi się znaleźć 2 zawodników na wolne transfery, ale są oni gorsi od tych, których zwolniłem.
Poza tym każdy zawodnik daje do zrozumienia, że Truro nie jest klubem w jakim chce grać.
I mam na myśli zawodników z PA 40-50 (korzystający z Genie Scout wiedzą o co chodzi).
Sprawdziłem reputację swojego klubu i obecnie wynosi ona 2512, co na moją ligę jest niskie, ale akceptowalne.
Dodatkowo do szału doprowadziła mnie sytuacja, że jeden z zawodników z mojej short listy został przejęty do klubu z niższej dywizji, w której byłem.
Klub ma o ok 300 pkt niższą reputację i zawodnik dostał niższą pensję niż ja mu mogłem dać, a mimo to wolał iść tam.

Po przeanalizowaniu zauważyłem jedną rzecz, przez którą jest chyba cała ta sytuacja.
Mam 'current reputation' na 1900, czyli w normie, ale jako jedyny ze wszystkich managerów w całej anglii mam Home reputation na 1 (wszyscy inni mają grubo ponad 1000).

Czy można tu coś zrobić, żeby następny sezon dało się grać (żebym po prostu miał kim grać)?
I czy jest to bug czy coś standardowa droga w nowych wersjach i da się tą reputację jakoś szybko poprawić?

klopsik Partyzant

0

12.12.2018 21:28    #2
Nikt mi nie chciał odpowiedzieć, więc starałem się odpowiedzieć sobie sam.
Znalazłem znajomego, który pożyczył mi steama z FM 2018.

Włączyłem, zobaczyłem jakość gry i się normalnie zakochałem. Gra wygląda na prawdę świetnie po kilkuletniej przerwie od FM.
Znacznie lepsza od 2019 na ten moment jak dla mnie.
Wszystko było pięknie. Możliwie szybko zrobiłem 2 kursy trenerskie w 1 sezonie. Wygrałem FA Trophy i dotarłem do 3 rundy w FA Cup.
Tutaj Genie scout działa porządniej i reputacja jest naliczana prawidłowo.
Przychodzi upragniony sezon ogórkowy. Ulepszają się boiska, poszerza się stadion. Robi się w klubie cywilizacja.
Jedynie na status profesjonalny nie chcą się zgodzić.
Ruszam na łowy iiii....

Nawet coś takiego nie chce podpisać ze mną kontraktu. Dla każdego nagle max 850 £ p/w to za mało, żeby grać w Conference National.
Dla porównania. W zeszłym sezonie, z gorszą reputacją, niższą ligą itd. ściągnąłem to:

Nie wiem, może nie zrobiłem jakiejś sztuczki albo wywrócili w tej grze coś do góry nogami, że każde drewno ceni się nie wiem jak.
Mam już dość cudowania i łapania się lewą ręką za prawe ucho przez nogę.
Uninstall. Może cudem uda mi się zwrócić ten szajs. Następnej próby nie będzie.

Można zamknąć i przenieść do właściwego działu, bo chyba nie powinno być w dyskusjach ogólnych.

bazaFMtojaja Partyzant

0

13.12.2018 00:47    #3
no własnie też tak miałęm z reputacja w niższych ligach francuskich, myślę że gra jest niedopracowana na tym poziomie rozgrywkowym, bo to aż śmieszne było, gdy zawodnich szedł po niższą pensję do słabszego klubu a ze mna nie chciał nawet gadać...w jajkiej wersji fm to miales? ja 15

Shrek Partyzant

0

13.12.2018 04:32    #4
Eh, uwielbiam ludzi, którym jak coś nie wychodzi, to od razu krzyczą, że gra jest niedopracowana.

Nie można oczekiwać, że to co sprawdza się w Premier League, będzie sprawdzało się w National Conference.

Pierwsza sytuacja - chciałbyś iść do firmy, gdzie co roku zmienia się 80% składu? Ty może tak, a inni?

Warto rozmawiać z zawodnikami, którymi jesteś zainteresowany - chwalić ich, mówić jacy są boscy itd itp. To pozwala na rozpoczęcie negocjacji z tymi bardziej nastawionymi na nie.

Sprawa trzecia - pensja to nie wszystko. Warto także kombinować z premiami za awans, za 11 sezonu, króla strzelców - dać im cel, by do niego dążyli. No i bonusy - za mecze, a także siedzenie na ławce.

Więc ponownie, kombinuj.

Sprawa ostatnia, ale to tylko moje domniemanie - przy zabawie z genie scoutem, zmieniłeś coś, co powoduje, ze twój klub nie jest atrakcyjny dla innych graczy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.12.2018 o godz. 04:34

wachu196 Partyzant

0

19.12.2018 09:24    #5
wiesz co ja gram druzyna F.C. United of Manchester i tez nie jest latwo. moja druzyna mimo iz awanswała ma reptacje gorsza od niektorych druzyn z nizszej ligi. U ciebie jest problem bo nie grales jakis czas i nie zauwazyles ze gra sie rozwija a przykladem jest to ze druzyny jest ciezko prowadzic. Co do zawodników czy byli oni podstawowymi zawodnikami w twojej druzynie, czy rozwawiales z nimi to wszytsko ma wplyw na to czy chce on przedluzyc z toba kontrakt. Ja pomimo awansu juz do championship 1 nie moge sciagnac dobrych zawodnikow,

no_2 Partyzant

0

19.12.2018 13:15    #6
Polecam kupowanie z lig z których właśnie się awansowało najlepszych piłkarzy, plus zwalniani juniorzy z PL, CH

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.