fm 13 - poziom trudności

 zupkarosyjska Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013, 19:12    Pytanie
Siemka.

Ostatnio napotkałem ogromną chęć poprowadzenia zespołu w FM. Gram od 10, szło mi zawsze nieźle, LM itp, nie będę tu teraz opisywał karier bo długo by pisać. Do rzeczy.

Tak jak mówiłem, zawsze szło mi dobrze w FM. Wszystko zmieniło się z 13. Jest to chyba najcięższy manager ever. Za co się nie zabiorę dostaję ostre bęcki. Przykłady? Bardzo proszę: Szachtarem zawsze wszystko wygrywałem, LM,Puchary i ligę bez większego problemu, max 2 porażki. Teraz gram sobie z jakimiś pajacami i porażka 1:0. No ok, zawsze początki bywały różne. Gram dalej. Od Metalistu w dupke 3:1. Tu się wkurwiłem, bo mam dobry zespół - Afellay i brazylijczycy, metalist nigdy mi nie dorastał do pięt. Teraz z nim przegrywam. Potem znowu z jakimiś ciotami remis. I w tym momencie dostałem szarży ( łatwo się denerwuje). Kolejny przykład? Grałem West Hamem United, bo mają fajną ekipę tylko z budżetem słabo, ale zawsze się sprzeda jednego kupi drugiego, trzeciego na raty i ekipa się robi. Gramy. Z Evertonem było OK, 1:0, choć to najgorsza drużyna w lidze ( ostatnie miejsce, teraz chyba awansowali). Potem Chelsea, wiadomo. Później Man Utd - wygrywam 2:0 i jak strzeliłem drugiego gola to już wiedziałem jak będzie, bo tak zawsze jest - dlatego m.i.n fm jest nudny - końcówka 2 gole myk i 2:2. Tottenham, 4:0, ok, niech wam będzie, Tottenham dobry. Ale jednak nie można w koło udawać że pada deszcz jak ktoś na Ciebie szczy. Potem znów z ciotami w dupe po 1:0 albo i 3:0 się zdarzyło. No w dupę słonia ile można dostawać w dupę rozumiem że west ham to nie jest Barcelona ale jednak jakoś kurwa inni zdobyywają trofea, nie wiem może grają metodą s&l może se dają messiego w editorze albo po prostu nie umiem już grać. I stąd moje pytanie - czy da się zmienić poziom trudności? Bo może mam na maksymalny, pro hard czy coś?

 zupkarosyjska Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 10:47    #10
Okej, grałem Napoli póki co. Naprawde ładna ekipa, to fakt. Z Chelsea dostałem w ciry podobnie jak z catanią(tutaj niewiele bo pod koniec się obudzili moi i strzelili chyba 2 bramki), ale jakoś teraz się nie zniechęciłem, ba, wkurzyłem się zacisnąłem zęby i dalej cisnę. Kupiłem Kacara, Ter Stegena, Hughsa( taki ziomek 16-17 lat ma, rośnie z niego nowy messi) i Maupaya (15 lat 12-13 wykańczanie akcji iinne statystyki dla napadziora) wypozyczylem tez carvajala bo jeden z moich ziomków płacze że nie przyjąłem oferty wspówłasności za 825 tysięcy ( a on ma odbiór i krycie na poziomie) więc wywaliłem go z pierwszego składu i próbuje go wcisnąć komukolwiek.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.