FAQ - FM 2010

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2009, 13:33    Pytanie
Kolejny raz proszę Was o pomoc w tworzeniu FAQ, tym razem do Football Manager 2010.
Wpisujcie tutaj najbardziej typowe błędy i problemy wraz z rozwiązaniami, które napotykacie w najnowszej wersji gry. Za każdą, nawet najmniejszą pomoc będę wdzięczny. Przypominam także, że poprzednie wersje FAQ znajdują się tutaj: http://www.cmrev.com/sufler/faq.html

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2009, 13:41

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Benghazi Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2008
Skąd: Żarki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 10:45    #1
Mam pewien problem z europejskimi pucharami. Mianowicie Liga Europejska i Liga Mistrzow na w kalendzrach mecze w wtorki srody i czwartki. ale gdy przychodzi sroda to rozgrywane sa wszystkie mecze ( te z wtorku LM i czwartku LE tez). da sie to jakos naprawic ? dodam ze jak gralem przez neta z kumpelm ( on stawial serwa) to nie bylo tego problem. z gorydzieki

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 10:57    #2
To chyba nie ten temat:) Poza tym wyszukiwarka w Suflerze nie gryzie:). A co Twojego problemu - musiałeś odznaczyć w ustawieniach "Przenoszenie meczów do TV". Można to naprawić ponownie zaznaczając tą opcję, ale efekt będzie widoczny dopiero po rozpoczęciu nowej gry.

Myślę, że to można spokojnie wrzucić do nowego FAQ.
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 15:16    #3
Jak zmienić kursor w FM-ie na czarny (by Aer)
[quote]KROK 1:
Upewnij się, że FM nie jest uruchomiony.

KROK 2:
Przejdź do folderu, w którym zainstalowano FM, najprawdopodobniej;

C: / Program Files / Sports Interactive Football Manager 2010

KROK 3:
Tworzenie kopii zapasowych graphics.fmf pliku. Aby to zrobić;

Kliknij dwukrotnie folder danych, tam powinieneś znaleźć plik o nazwie graphics.fmf. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Kopiuj. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy w oknie folderu i wybierz Wklej. Powinno to stworzyć plik graficzny - Copy.fmf. Tworzymy to tylko w coś pójdzie nie tak, bo jeśli nie, zawsze można zmienić nazwę tego graphics.fmf pliku do przywrócenia go do niezmienionym stanie.

KROK 4:
Wróć do głównego folderu Football Manager (adres jest w punkcie 2), przejdź do Narzędzia / folder archiwizatora zasobów i kliknij dwukrotnie Resource Archiver.

KROK 5:
W Resource Archiver, kliknij przycisk "Extract Archive". W oknie, które pojawia się, wybierz graphics.fmf plik, klikając następnie kliknij przycisk Wybierz. Będzie zatem zapytać, gdzie chcesz, aby wyodrębnić go wybrać, gdzie chcesz go (nie ma znaczenia, ja wybrałem Moje dokumenty). Następnie rozpakuj wszystkie pliki do wybranego miejsca przeznaczenia.

Krok 6:
Pobierz to. Rozpakuj za pomocą WinZip czy WinRAR do folderu, gdzie wypakowałeś Resource Archiverem.

Na przykład, wyodrębnione pliki graphics.fmf do moich dokumentów, tak, że środki trzeba wyodrębnić plik;

Moje dokumenty / grafika

Program zapyta, czy chcesz nadpisać, kliknij przycisk Tak.

KROK 7:
Wróć do Resource Archiver. Tym razem, kliknij przycisk Utwórz archiwum. Zostaniesz zapytany o to, co folder, który chcesz zarchiwizować. Znajdź folder, grafiki, tj.

Moje dokumenty / grafika

i kliknij przycisk Wybierz. Następnie proszę gdzie you'dd chcesz umieścić w archiwum. Wróć do folderu Dane w głównym katalogu FM i kliknij graphics.fmf a następnie kliknij przycisk Wybierz. Wtedy zapyta Cię, czy chcesz zastąpić plik, kliknij przycisk Tak.

Gratulacje! Teraz jesteś dumnym właścicielem zestawu czarnego kursora![/quote]
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 dobry.adam Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2010 18:59    #4
Rewolucjoniści, ogłaszam "Plan Miesięczny: Skompletujmy FAQ!". Od czasu opublikowania łatki 10.3.0 minęło sporo czasu, dlatego zachęcam Was do uzupełnienia tego tematu najbardziej typowymi problemami wraz z rozwiązaniami, na jakie można trafić w FM 2010. Każdy Wasz post będzie cenny i czyniony ku chwale Rewolucji!

Jak napisać dobrą, klarowną podpowiedź? Przykład dał powyżej hidalgo. Wiele z tematów, które założono od czasu premiery FM-a jest już zamkniętych; tam też możecie szukać wątków z częstymi problemami.

Rewolucjoniści, prace czas zacząć!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.04.2010 o godz. 19:00

 menio123 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2010 19:21    #5
witam mam pytanie co zrobić jak cie zwolnią w FM 2010 bo grałem juventusem i mnie zwolnili i była taka wiadomość zeby zgłosić podanie o prace zgłosiłem i mnie nie przyjeli i juz nie moge więcej pisać podań

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2010 19:55    #6
Byłoby dziwne gdyby przyjęli Cię po wyrzuceniu. :P Nie możesz składać więcej podań, bo wybrali kogoś innego na Twoje miejsce. Poszukaj pracy w innym klubie.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 positivejah Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2010
Skąd: jah
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 00:06    #7
A ja mam taki problem panowie. Gram 3sezon Legią Warszawa, w dwóch poprzednich sezonach zdobywałem MP, w pierwszym sezonie wygrałem LE, a w 2 doszedłem do finału tych rozgrywek i przegrałem po karnych z Valencia, w rankingu klubowym jestem na 30pozycji i w informacjach o Ekstraklasie jest napisane, że 2 nasze drużyny awanusją do LM bezpośrednio i niestety cały czas musze sie przebijać przez eliminacje i jako jedyna drużyna występuję w LM, co to za fake? zaznacze , że gram na tym najnowszym patchu 10.3. Pozdrawiam i proszę o pomoc.jah

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 00:46    #8
Panowie, to jest temat FAQ. Każdy następny post nie będący elementem FAQ będzie odpowiednio potraktowany.
lucasinho.blox.pl

 positivejah Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2010
Skąd: jah
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 22:06    #9
Rozumiem "Lucasinho" że pijesz do mnie.. hm, jestem dość świeży w szukaniu rozwiązań na waszej stronie, chociażby dlatego, że do tej pory nie miałem problemu z poprzednimi edycjami FMa, no coż mam w takim razie do Ciebie prośbe bo sie tutaj troche pogubiłem, powiedz mi w takim razie gdzie mogę znaleźć odpowiedź na mój powyższy problem, albo chociaż nakieruj mnie gdzie miałbym zadać takowe pytanie, aby tą odpowiedź uzyskać. pozdrawiam.jah

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.