emerytura zawodnika

 hidalgo4 Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2008
Skąd: Birmingham
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2009, 08:28    Pytanie
mam takie moze glupie pytanie... czy ktos z was sie orientuje na jakich zasadach zawodnik podejmuje decyzje o przejsciu na emeryture?

nie wiem ile musi nie grac albo jakies inne....

szukalem nie ma konkretnej odp wiec prosze o konsultacje

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2010 21:03    #10
A udało się wam kiedyś przekonać zawodnika do zostania trenerem? W sytuacji, kiedy w "osobistych" miał "jest zdecydowany rozstać się na dobre z futbolem po zakończeniu kariery"?
Mi udało się u kilku moich piłkarzy zmienić na "raczej nie zwiąże się z futbolem na emeryturze" a chciałbym mieć ich w sztabie szkoleniowym :-)
Próbuję przez panel "interakcji", ale już kilka razy odpowiadają mi tak samo: "Nie chcę komentować"

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2010 21:26    #11
Ciśnij aż do skutku. Mój kumpel od początku gry w FM 09 miał Wasilewskiego. Po 3-4 sezonach gdy Wasylowi spadły staty na tyle, że nie miał szans nawet na ławe a kupić go nikt nie chciał, żeby nie tracić siana na rozwiązanie kontraktu przez 2 lata nagabywał Wasyla o pozostanie trenerem co odniosło skutek, zrobił kurs trenerski, ale miał beznadziejne staty więc mógł go wywalić za tanie pieniądze :P ale chodzi mi o to, że nawet jeśli nie ma ochoty na początku posłuchać Twoich rad, to warto się trochę pomęczyć jeśli Ci zależy :P bo np ja mam gdzieś czy ktoś odejdzie na eme czy zostanie trenejrosem, a Riquelme bez żadnych moich podpowiedzi został trenerem i to bardzo niezłym na poziomie 3,5 gwiazdki ;)

 szycha333 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2010 15:14    #12
[quote=szfedo]a Riquelme bez żadnych moich podpowiedzi został trenerem i to bardzo niezłym na poziomie 3,5 gwiazdki ;)[/quote]

To nie jest za dużo :) ,ale trenerzy też podnoszą swoje statystyki... Przynajmniej w sytuacji kiedy klub odnosi sukcesy

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2010 17:42    #13
A ja jeżeli widzę że piłkarz nie zwiąże się z piłką po zakończeniu kariery to ciąglę go namawiam i po jakimś czasie udaje mi się!

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2010 22:23    #14
Postapiłem wg porad szfedo, i są efekty. Veloso zdecydował się zostać trenerem, Rooney zastanawia się nad fuchą trenera kondycyjnego (a ja chciałem żeby trenował młodych napastników, ale cóż...) i tylko Rafinha, Silva i Quaresma ciagle się opierają :-)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.08.2010 o godz. 22:25

 okti(bolton) Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2010
Skąd: Reszel city
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2010 22:34    #15
A mi się nie udało i R.Song w wieku 36 lat zakończył karierę i boje się bo zaraz mam MŚ i nie mam za dużo dobrych obrońców.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.