Edytor FM 2015

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2014, 18:40    Pytanie
Witam. Mam kilka pytań dotyczących edycji bazy danych w FM 2015. Po pierwsze: czy edytor zostanie dołączony do gry i nie trzeba będzie go pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie? Czy ktokolwiek z was tworzył kiedyś drużyny juniorskie w edytorze (tak jak np. Castilla w Realu Madryt)? Ciekawi mnie, czy te drużyny mogą być grywalne i występować w profesjonalnych ligach/awansować do ekstraklasy i pucharów kontynentalnych.
Czy ktoś z was tworzył/modyfikował rozgrywki typu polska 2. liga tak, aby można było prowadzić w nich zespół? Wydaje mi się, że widziałem tego rodzaju modyfikacje na fileplanet, ale chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić samodzielnie (albo chociaż uzyskać kilka wskazówek).

 endrieq Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 16:23    #20
Musiałbyś skorzystać z zaawansowanego edytora, ale to baaaardzo skomplikowane narzędzie, zwłaszcza dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z edytorem, a podejrzewam, że do takich osób należysz.

 kajetanor Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2014 13:52    #21
Stworzyłem sobie ligę gdzie każdy zespół gra mecz na tym samym stadionie ale tu robi się kłopot bo kązdy mecz rozgrywa się innego dnia, więc jak ustawić to żeby mecz odbywał się przykładowo o 12, drugi o 15, a trzeci 18? Na tym samym stadionie tego samego dnia

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 17:49    #22
[quote="kajetanor"]Chciałem w edytorze zmniejszyć sobie liczebność ekstraklasy oraz pozmieniać kilka rzeczy ale jak to zrobić?[/quote]

To banalnie proste. Wchodzisz w menu "baza danych", potem "rozgrywki" i wyszukujesz t-mobile ekstraklasa, wchodzisz w menu "zespoły", gdzie możesz usuwać, dodawać i wymieniać drużyny. Tak to wygląda teoretycznie, zazwyczaj odradza się ludziom edytowania takich rzeczy, bo potencjalnie może to destabilizować rozgrywkę (zwłaszcza, że 15 ma zaskakująco dużo błędów wszelkiego rodzaju), a nie ma chyba nic bardziej frustrującego niż crash w 2025 roku z powodu dwóch dodatkowych drużyn w lidze. Osobiście miałem ze 2 razy nieprzyjemność rozpoczynać grę od nowa z powodu popsutego sejwa, ale to po wprowadzeniu znacznie większej ilości zmian.

[quote="kajetanor"]Stworzyłem sobie ligę gdzie każdy zespół gra mecz na tym samym stadionie ale tu robi się kłopot bo kązdy mecz rozgrywa się innego dnia, więc jak ustawić to żeby mecz odbywał się przykładowo o 12, drugi o 15, a trzeci 18? Na tym samym stadionie tego samego dnia[/quote]

Skoro stworzyłeś nową ligę to nie mogłeś stworzyć również osobnych stadionów dla drużyn? Powinieneś pogrzebać w opcjach terminarza, ale osobiście nigdy nic tam nie zmieniałem, więc na razie nie mogę ci pomóc.

 kajetanor Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 19:27    #23
[quote="kajetanor"]Stworzyłem sobie ligę gdzie każdy zespół gra mecz na tym samym stadionie ale tu robi się kłopot bo kązdy mecz rozgrywa się innego dnia, więc jak ustawić to żeby mecz odbywał się przykładowo o 12, drugi o 15, a trzeci 18? Na tym samym stadionie tego samego dnia[/quote]

Skoro stworzyłeś nową ligę to nie mogłeś stworzyć również osobnych stadionów dla drużyn? Powinieneś pogrzebać w opcjach terminarza, ale osobiście nigdy nic tam nie zmieniałem, więc na razie nie mogę ci pomóc.[/quote]

No właśnie w tych ligach co sobie zrobiłem gra się tylko na jednym stadionie, a chciałem to zrobić jak najbardziej realistycznie

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2014 12:59    #24
Witam

Czy może mi ktoś powiedzieć skąd mogę ściągnąć edytor do FM 2014 i FM2015 obie gry są oryginalne.

Pozdrawiam.

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2014 13:00    #25
Witam

Czy może mi ktoś powiedzieć skąd mogę ściągnąć edytor do FM 2014 i FM2015 obie gry są oryginalne.

Pozdrawiam.

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2014 16:45    #26
O, właśnie sobie przypomniałem, mam jeszcze jedno ważne pytanie. Znacie jakiś sposób na zwiększenie dochodów od sponsorów w polskiej ekstraklasie lub 1. lidze? I chciałbym też się dowiedzieć, czy da się jakoś zwiększyć pieniążki, które zespoły dostają za wygraną rundę w pucharze Polski i transmisje meczów w telewizji.

 druid78 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 17:29    #27
[quote]Czy może mi ktoś powiedzieć skąd mogę ściągnąć edytor do FM 2014 i FM2015 obie gry są oryginalne. [/quote]
Steam->Biblioteka-> Narzędzia -> Football Manager 2014 Editor

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2014 19:55    #28
Dzięki za pomoc. A wiesz może dlaczego z cmrev nie można pobierać taktyk?

 grzesiek_krk Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 10:04    #29
Witam,
Nigdy nie bawiłem się w edytorze. Chcę sobie zmodyfikować update Gietza. Znalazłem sobie klub w 3 lidze, którego rezerwy i U-18 nie są zgłoszone do żadnych rozgrywek i pytanie co mogę z tym zrobić?
Rezerwy chyba mogę dodać do tej samej ligi, tylko czy jak zwiększy się liczby zespołów to nie będzie żadnych crashy?
A jak włączyć U-18 to nie mam pojęcia?
Ktoś podpowie jak to mogę ogarnąć? :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.