Edytor FM 2015

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2014, 18:40    Pytanie
Witam. Mam kilka pytań dotyczących edycji bazy danych w FM 2015. Po pierwsze: czy edytor zostanie dołączony do gry i nie trzeba będzie go pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie? Czy ktokolwiek z was tworzył kiedyś drużyny juniorskie w edytorze (tak jak np. Castilla w Realu Madryt)? Ciekawi mnie, czy te drużyny mogą być grywalne i występować w profesjonalnych ligach/awansować do ekstraklasy i pucharów kontynentalnych.
Czy ktoś z was tworzył/modyfikował rozgrywki typu polska 2. liga tak, aby można było prowadzić w nich zespół? Wydaje mi się, że widziałem tego rodzaju modyfikacje na fileplanet, ale chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić samodzielnie (albo chociaż uzyskać kilka wskazówek).

 kaliwaw Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 13:26    #1
Kiedy edytor był płatny? Przy zakupie oryginału edytor masz za darmo...

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 14:03    #2
[quote="kaliwaw"]Kiedy edytor był płatny?[/quote]

[quote=deathgrip]pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie[/quote]

Wiesz, co oznacza słowo zeszłoroczny?

 kaliwaw Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 15:14    #3
W zeszłorocznej edycji, jak mniemam 2014... bo chyba o taką Ci chodziło, edytor pobierało się faktycznie oddzielnie, ale nie trzeba było za niego płacić.
Chyba, że byłem takim farciarzem i ja nie musiałem.

 kaliwaw Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 15:16    #4
Moje pytanie "Kiedy był płatny?" dotyczyło tak zeszłorocznej jak każdej poprzedniej bo nigdy edytor nie był płatny.
Wynikało to raczej z mojego zaskoczenia niż braku zrozumienia danego słowa.
Trochę luzu i czytania "między wierszami" ;)

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 15:33    #5
Niech ci będzie, może i był bezpłatny, pomyliłem się. Dlaczego przyczepiłeś się do tak nieistotnej kwestii ignorując resztę moich pytań? To jest temat o edycji FM 2015.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 15:41    #6
[quote="deathgrip"]Po pierwsze: czy edytor zostanie dołączony do gry i nie trzeba będzie go pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie?

piszesz teraz, że to nieistotne, a ja widzę, że jest to Twoje główne pytanie, które jeszcze wyartykoławałeś. Weż się człowieku zdecyduj i ogarnij, a nie naskakuj na kogoś kto subtelnie zwraca Ci uwagę

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 17:26    #7
[quote="kell1987"][quote="deathgrip"]Po pierwsze: czy edytor zostanie dołączony do gry i nie trzeba będzie go pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie?

piszesz teraz, że to nieistotne, a ja widzę, że jest to Twoje główne pytanie, które jeszcze wyartykoławałeś. Weż się człowieku zdecyduj i ogarnij, a nie naskakuj na kogoś kto subtelnie zwraca Ci uwagę[/quote]

"Główne pytanie"? Potrafisz czytać w moich myślach i wiesz lepiej niż ja, o czym zakładam temat na forum?
PS. nie musisz odpowiadać, to pytanie retoryczne. Właściwie najlepiej nie odpowiadaj (za offtop chyba są tutaj ostrzeżenia).

Do osób, które skończyły gimnazjum/posiadają elementarne zdolności czytania ze zrozumieniem: czy jeśli stworzę nowy klub w Polsce i nie przydzielę go do żadnej ligi, to jest możliwe, że ten zespół znajdzie się kiedyś w lidze grywalnej lub pucharze Polski?

 n0wak Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 17:50    #8
Nigdy nie będzie w grywalnej lidze. Z dodawaniem zalecam ostrożność, bo łatwo doprowadzić do jakiegoś błędu. Najlepiej ściągnąć update z tej strony http://www.cmrev(...)1_2.html , większość klubów z PL ma rezerwy które mogą awansować do poziomu II ligi, wyżej nie da rady, choć pewnie można to jakoś zmienić.

 czacha73 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2014 18:48    #9
"Witam. Mam kilka pytań dotyczących edycji bazy danych w FM 2015. Po pierwsze: czy edytor zostanie dołączony do gry i nie trzeba będzie go pobierać oddzielnie za dodatkową opłatą tak jak w zeszłorocznym FMie?"
"Niech ci będzie, może i był bezpłatny, pomyliłem się. Dlaczego przyczepiłeś się do tak nieistotnej kwestii ignorując resztę moich pytań?"
""Główne pytanie"? Potrafisz czytać w moich myślach i wiesz lepiej niż ja, o czym zakładam temat na forum?
PS. nie musisz odpowiadać, to pytanie retoryczne. Właściwie najlepiej nie odpowiadaj (za offtop chyba są tutaj ostrzeżenia).
Do osób, które skończyły gimnazjum/posiadają elementarne zdolności czytania ze zrozumieniem: czy jeśli stworzę nowy klub w Polsce i nie przydzielę go do żadnej ligi, to jest możliwe, że ten zespół znajdzie się kiedyś w lidze grywalnej lub pucharze Polski?"
Dołączył: 29.10.2014
Masakra.
Kolego trochę szacunku dla osób, które na tym forum są nie od dziś i nie od wczoraj. kaliwaw wytłumaczył ci sprawę edytora odpowiadając na twoje pierwsze pytanie. Nie miał też obowiązku odpowiadania na resztę pytań (więc twój zarzut o ignorowaniu to jakiś absurd) . A ty jeszcze na niego naskakujesz i grozisz ostrzeżeniami. Trochę pokory bo być może to ty dlugo tu nie zagościsz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.