Dwa problemy - 1. Kitsy, 2. Reputacja

daniel k-ce Proletariat

0
03.10.2007, 17:23    Pytanie
1. Kitspacki. Ściągłem kitspacki drużyn narodowych prawie wszystkich państw (2G) jednak one działają tylko w Ameryce Płd... ściągłem też kitspacki zwykłe do państw typu Erytrea (te mało znane futbolowo) i zamiast ich mam zwykłe 2G. Lecz np. do wszystkich państw europejskich ściągłem 2G i w żadnym z nich nie ma tych oryginalnych ściągniętych tylko 2G zwykłe... Co może być tego przyczyną? W drużynach działają świetnie (np. Polska liga i pół Europy)

2. Gram GKS-em Katowice (zamieniłem ich zamiast Odry Opole w II lidze), i na początku gry miałem reputację "lokalna" - zrobiłem cudu klubem (nawet powołanie do kadry jeden z graczy dostał) i awansowałem do Ekstraklasy. Reputacja zmieniła mi się na "Regionalna" (która lepsza? lokalna czy regionalna) - teraz mam problem. Żaden obcokrajowiec czy jakiś poważny piłkarz nie chcę przejść do mojego klubu mimo, że gram w Ekstraklasie... Idzie mi jak narazie średnio ale sam fakt się liczy... Kiedy otrzymam (jeśli otrzymam) reputację krajową??
Z góry dzięki, pzdr

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:49    #10
I bardzo dobrze - trzeba ufać swojemu nosowi.

Pewnie coś jest nie tak z plikami config.

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:53    #11
a nie pojawia ci się jakiś błąd jak włączasz fma ??
bo ja jak raz ściągnąłem facepack ligi norweskiej to jak włączałem gre to mi się pojawiał jakiś błąd i były tam nazwiska norweskich piłkarzy ale nie wywalało mnie do windowsa tylko chodziło normalnie tylko że bez tych facepacków

Post pomocny

Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

daniel k-ce Proletariat

0
03.10.2007 17:53    #12
@9pucek- hmmmm z tym nie pomyślałem ;) pewnie masz rację.... wiesz jak je zrobić dobrze tak aby wszędzie działały te kitsy? gg 9593363

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.