Dwa problemy - 1. Kitsy, 2. Reputacja

daniel k-ce Proletariat

0
03.10.2007, 17:23    Pytanie
1. Kitspacki. Ściągłem kitspacki drużyn narodowych prawie wszystkich państw (2G) jednak one działają tylko w Ameryce Płd... ściągłem też kitspacki zwykłe do państw typu Erytrea (te mało znane futbolowo) i zamiast ich mam zwykłe 2G. Lecz np. do wszystkich państw europejskich ściągłem 2G i w żadnym z nich nie ma tych oryginalnych ściągniętych tylko 2G zwykłe... Co może być tego przyczyną? W drużynach działają świetnie (np. Polska liga i pół Europy)

2. Gram GKS-em Katowice (zamieniłem ich zamiast Odry Opole w II lidze), i na początku gry miałem reputację "lokalna" - zrobiłem cudu klubem (nawet powołanie do kadry jeden z graczy dostał) i awansowałem do Ekstraklasy. Reputacja zmieniła mi się na "Regionalna" (która lepsza? lokalna czy regionalna) - teraz mam problem. Żaden obcokrajowiec czy jakiś poważny piłkarz nie chcę przejść do mojego klubu mimo, że gram w Ekstraklasie... Idzie mi jak narazie średnio ale sam fakt się liczy... Kiedy otrzymam (jeśli otrzymam) reputację krajową??
Z góry dzięki, pzdr

 mariusz90 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2007
Skąd: Elbląg/Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:28    #1
Reputacja regionalna jest lepsza a krajową otrzymasz dopiero po osiągnieciu czegos w naszej lidze,a z tymi zawodnikami to zalezy jakich chcesz kupic.Jezeli Chcesz zawodnikow do katowic odezwij sie 8228316

Jezeli kitspacki ci nie dzialaja najwyrazniej musiales cos zle wrzucic

Post pomocny

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:28    #2
1. A przeładowałeś skórkę? Zajrzyj do folderu graphics/pictures i zobacz czy tam są te koszulki które chciałeś.

2. Regionalna jest lepsza. Musisz wygrywać - na pewno pomógł by Ci udział w rozgrywkach europejskich ale dojście do teog może być bardzo trudne.

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:30    #3
A to na swojej stronie też robisz zawodników do bazy z FM 2006? Czy to może przeoczyłeś?

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

daniel k-ce Proletariat

0
03.10.2007 17:35    #4
@9pucek- skórka TranslyteIII jak mogłem coś źle wkleić? wkleiłem do pictures/kits/nations - Kolumbia, Brazylia i cała Ameryka Płd ma... Afryka, Azja, Europa nie... nie wiem czego może być to przyczyną...
o europejskie puchary powalczę w tym sezonie... jednak mam pecha bo na 6 meczy w 5 traciłem bramkę między 85-90 minutą.... ;/

Post pomocny

 mariusz90 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2007
Skąd: Elbląg/Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:37    #5
ni po prostu w fm 06 gralem katowicami i osiagnelem z nimi spory sukces,wiec jezeli chce moge mu podac paru zawodnikow,ktorzy powinni przejsc do jego klubu i nie widze w tym problemu zadnego w porównaniu do ciebie.

P.S Kolejna wypowiedz 9pucek nie dotycząca pytania zadanego przez gracza,moze powinno się skończyć jakimś upomnieniem(oczywiście nie chodzi mi o bana)ale zwróceni mu uwagi,poniewaz staje się to coraz mniej śmieszne ze w kazdym temacie jest odpowiedz pucka i w 90% nie d.tyczy zadawanego pytania,a jezeli chce się pomuc oskarża o nie wiadomo co,

Post pomocny

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:38    #6
Kurde nie mam zainstalowanego FMa 2006. Trzeba przeładować skórke ---> odświeżyć, chyba trzeba odznaczyć buforowanie skóki i zatwierdzić czy coś takiego.

Napisz do mnie na Gadu 6028977. Dasz mi screena z opcji a ja Ci napisze jak odświeżyć.

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:40    #7
mariusz ty nie masz nic innego do roboty tylko mówienie ty dostaniesz bana ty ostrzeżenie ty reakcjoniste ............ to się już nudne robi
ty powinieneś dostać karę za to że mowisz adminom kto ma dostać karę

a co się dzieje jak piłkarz mówi sędziemu kto ma dostać kartkę ???
sam ją dostaje

pozdrawiam

Post pomocny

Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

 mariusz90 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2007
Skąd: Elbląg/Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2007 17:44    #8
no czasami sie zdarza jak chcesz o czyms porozmawiac to nie na suflerze gg 8228316 i wszystko jasne

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
03.10.2007 17:44    #9
mam odznaczone buforowanie skórki! Więc dlaczego na jednym kontynencie działa na innym nie? @mariusz90 zaufam swojemu nosowi trenerskiemu - bez obrazy :)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.