Strona

Czy ta gra faktycznie jest grywalna ? brak chęci do dalszej gry.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2017 22:46    #51
Trening ogólny na obronie na wysokim a nadal tracę gole.Co jest nie tak ? wygrałem mecz z Aberdeen,ale paskudnie wygląda tabela gdzie straciłem tyle goli mimo lidera.Mam skrzydła na ATAK i środkowego na wsparcie a drugi środkowy na ATAK jako playmaker.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2017 23:19    #52
hahaha teraz już nie mam 2 podstawowych bramkarzy bo kontuzja :| obciążenie przeciętne
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Equi Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2017
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2017 23:41    #53
Wstawiajcie screeny swoich taktyk na poszczególnych przeciwników, to może inni coś pomogą.
Zawsze można ustawić nawet najlepszych zawodników tak żeby przegrywali wszystko jak leci :p

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2017 o godz. 23:43

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
3
28.02.2017 00:07    #54
Pan Makaron-statystyk znów w formie :) Szkoda tracić czas na dyskusje z kimś, kto puszcza ten sam mecz 10 razy, by tylko potwierdzić z góry założoną tezę. Całe szczęście Leicester nie miało takiego kogoś jak Pan w sztabie, bo pewno już aktualny sezon graliby w Chempionship, ze względu na ciągłe "nasze szanse na mistrzostwo wynoszą 0".

Kiedyś popełniłem manifest na temat "błędów" w eFeMie - zdanie podtrzymuję. Jak ktoś uważa, że gra jest cacy tylko wtedy gdy piłkarze bezbłędnie wykonują każde zadanie taktyczne (co z resztą przecież musi oznaczać wygraną), to ja dziękuję za taką grę.

 Equi Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2017
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 11:45    #55
[quote="vicomino"]Equi, a na jakich ustawieniach oglądasz mecz, bo przy kluczowych lub rozszerzonych ciężko wyczaić każdą zmianę czy urywanie się przeciwnika swoim obrońcom.
Ja i tak uważam, że przeważnie wychodzi tak że na dwoje babka wróżyła - bo chyba nic bardziej nie denerwuje jak właśnie zrobienie jakiejś sensownej zmiany i efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego co niestety zdarza się w FM bardzo często...[/quote]
Szczegółowe, a jak przeciwnik zaczyna mieć przewagę i przejmuje kontrolę nad środkiem to przelaczam na cały mecz i patrze ci jest tego przyczyną.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
3
28.02.2017 12:59    #56
Polecam oglądanie całych spotkań, dopiero wtedy można się wczuć w rolę managara.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Equi Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2017
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 13:06    #57
[quote="robal15"]Polecam oglądanie całych spotkań, dopiero wtedy można się wczuć w rolę managara.[/quote]
Tak jest idealnie :)
Nie zawsze jest tylko czas na to.
Super sprawa wystartować wraz np z realnymi rozgrywkami premier league i grać równo z rzeczywistą kolejką, oglądając cały mecz. Mogli by taki tryb online zrobić.

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 18:06    #58
[quote="marivsh"]Kiedyś popełniłem manifest na temat "błędów" w eFeMie - zdanie podtrzymuję.[/quote]
A ja się mogę tylko obiema łapami górnymi i obiema dolnymi podpisać pod wszystkim, co napisałeś. Czego dowód zresztą kilkukrotnie dawałem, choćby w innym temacie, w którym ten typ od przemądrych określeń snuje swe pseudointelektualne wywody:P

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 18:18    #59
[quote="Equi"]Wstawiajcie screeny swoich taktyk na poszczególnych przeciwników, to może inni coś pomogą.
Zawsze można ustawić nawet najlepszych zawodników tak żeby przegrywali wszystko jak leci :p[/quote]

Więc może jeszcze raz. Skoro wygrałem 4:1 i 5:1 a potem zremisowałem 3:3 to jakim,że cudem przegrywam z pierwszoligowym ogonem 1:0 po jednym jego celnym strzale w 90 minucie, przy moich 30 w tym 15 celnych.To jest nielogiczne. Jest to trzeci Puchar Polski i trzeci raz przegrywam z pierwszoligowcem. Najprawdopodobniej dlatego,że gra sobie tak wylosowała. Wylosowała sobie też Bytowię Bytów i jakiegoś 3 ligowca z Francji, które wygrały swoje puchary krajowe . Zresztą wylosowała sobie gra finał mistrzostw świata Chile-Meksyk i mecz o III miejsce Demokratyczna Republika Konga-Belgia.

No więc szanowny Panie Pan skomentuje te rewelacje,które wydarzyły się w jednym sezonie. Chile mistrzem świata,4 miejsce DRK i te dwa puchary krajowe. Dodatkowo ,Rio Ave w Portugalii.
Co do całych spotkań to dla mnie jest to za każdym razem identyczna bezładna kopanina bez względu na to jak gram. A trochę całych spotkań grałem od 7 ligi angielskiej i reprezentacji.

Ale jak Pan wie jestem otwarty na propozycję. Zagram z Panem po sieci i udowodni Pan swoje racje i swoje umiejętności.A ja z radością przyznam Panu lub innemu specjaliście od gry rację i odszczekam na tym forum to co piszę. A piszę tylko tyle ,że gra jest statystyczna i operuje prawdopodobieństwami,które dla gracza są niesymetryczne.
Bym zapomniał. Nietrafiane karne. Mój rekord to pięć z rzędu

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 18:24    #60
[quote="marivsh"]Pan Makaron-statystyk znów w formie :) Szkoda tracić czas na dyskusje z kimś, kto puszcza ten sam mecz 10 razy, by tylko potwierdzić z góry założoną tezę. Całe szczęście Leicester nie miało takiego kogoś jak Pan w sztabie, bo pewno już aktualny sezon graliby w Chempionship, ze względu na ciągłe "nasze szanse na mistrzostwo wynoszą 0".

Kiedyś popełniłem manifest na temat "błędów" w eFeMie - zdanie podtrzymuję. Jak ktoś uważa, że gra jest cacy tylko wtedy gdy piłkarze bezbłędnie wykonują każde zadanie taktyczne (co z resztą przecież musi oznaczać wygraną), to ja dziękuję za taką grę.[/quote]

panie literat, światło to fala czy czy czatkka. Jak piszesz jakieś manifesty to na to pytanie łatwo odpowiesz,a ja się przekonam czy mam doczynienia z kimś kto ma wiedzę czy tak pitoli trzy po trzy. No i czy wierzy Pan w nieprawdziwą sensu stricto Teorie Darwina.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.