Strona

Czy ta gra faktycznie jest grywalna ? brak chęci do dalszej gry.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 18:37    #11
Następny przykład z życia wzięty... 23 minuta meczu Legia - Termalica. Posiadanie piłki 73% Legia, 27% Nieciecza. A wynik na chwilę obecną... zespół przeważający przegrywa 0:1 :) Tutaj też będzie tłumaczenie zmęczeniem po Ajaxie? :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.02.2017 o godz. 18:38

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 19:03    #12
No dobrze ale sami przyznajcie że z tą odsłoną jest coś nie tak.Grałem we wcześniejsze wersje (z wyjątkiem 15) ,prowadziłem różne zespołu -od typowych duńskich ogórów z ostatniego miejsca ostatniej grywalnej ligi (Avarta) po zespoły ze światowej czołówki i poziom tych zespołów jakoś był odzwierciedlony w grze.A tu? No sorry-mam całą linię pomocy i napastników na poziomie 4,5 gwiazdek i ...nie strzelam goli.Zmieniam ,kombinuję i jajco.Taktyka jest dobrze znana,zgranie na powyżej średnim poziomie. To frustruje i zastanawiam się czy nie dać sobie spokój bo gra ma cieszyć a nie wkurzać i frustrować.Defensywa-krycie to jakaś kpina-jakbym go nie ustawił to defensywa jest dziurawa że hej.Defensorzy mają parametry 4-4,5 gwiazdek żeby nie było.To kim do cholery grać i jak????

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 19:23    #13
Ja mam wrażenie, że pierwszy sezon jest skopany. Zarówno w Lazio jak i teraz w Lechu miałem głównie frustrację, nic nie działało jak trzeba. Jeden mecz super, następny padaka i nie wiadomo było dlaczego.
Ale o dziwo od drugiego sezonu jest dużo lepiej. Nie wiem czy to przypadek ale w oby przypadkach wyniki były dużo lepsze.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 19:56    #14
Z tą grą dobitnie jest coś nie tak, bo jeśli mój zespół ma opanowaną taktykę do trybu biegłego, i graczy którzy mają atrybuty gdzieś na granicy 16 lub 17 (mało graczy na poziomie 15) i na dodatek jest poziom trenowania na wysokim a także zalecenie przed meczowe by bronić a ja tracę a jak mam atakować to nic nie strzelają a o skuteczności czy dziwnych bramek to się nie wypowiem.Ta gra jest jak jabłko,piękne o czyste na skórce,ale wewnątrz totalna zgnilizna.Otrzymałem propozycję z Celticu który po 6 sezonach nie może wygrać ligi bo takie ekipy jak Partick Thistle czy Cowdenbeath zdobywają mistrza Szkocji.Mam pokaźny budżet za których kupiłem dobrych graczy na poziomie 4 gwiazek maks do 5 bo tak pokazuję scout.Piłkarze muszą się zgrać a więc w okresie przygotowawczym będę dawał bdb nacisk na kondycję i na zgranie.Zobaczymy ci z tego wyjdzie,jeśli sytuacja będzie się powtarzać jak poprzednio,to te gó.... usuwam ze steama łącznie ze swoim zapisem bo to już będzie szczyt absurdu.Nie mówię tego po 1 przegranym meczu,ale po dziwaczny seriach porażek i bramkach w końcówkach które będą się dziać dość często.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.02.2017 o godz. 19:58

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 19:59    #15
Zacząłem drugi sezon OM-dokupiłem zawodników typu "powinien być zatrudniony za każdą cenę"-efekty? Żadne.Napastnik(wzmocnienie większości zespołów Ligue 1) nie strzela,dwójka środkowych obrońców(kluczowi gracze Ligue 1)hasło "krycie" zna ze słyszenia.Bramkarz (Kluczowy) puszcza takie szmaty że w 3 lidze polskiej grałby w rezerwach itd itp.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 20:15    #16
Dodam również problemy z wytrzymałością podczas meczu.Mija 25 minut a moi gracze mają już około 80 % zdrowia a wytrzymałość mają na klasie światowej.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 20:22    #17
Ja z wytrzymałością problemów raczej nie mam-może narzucasz zbyt wysokie tempo gry?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 20:31    #18
Gram na niskim,może to wynik przemęczenie ich przed sezonem bo miałem przez pół miesiąca poprawa kondycji an wysokim.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 20:42    #19
Ja w sezonie przygotowawczym postawiłem raczej na zgranie i w sumie się opłaciło pod tym względem że tworzą zgrany kolektyw.Co z tego skoro nie ma to przełożenia na wyniki?Oglądam mecz na skrótach szczegółowych ale aż mnie korci by znaleźć czas i obejrzeć cały mecz bo tak grając to sorry -ale miejsce OM jest w jakiejś 3 lidze.I to z Mozambiku.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2017 21:05    #20
Już mam rozegrane 3 mecze kontrolne i kontuzje w liczebność 5 graczy w tym gracz wykluczony na 3 miesiące.W raportach nie ma nic odnośnie podatności kontuzji.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.