Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:15    #520
Mam pewien problem, ktoś pomoże?

Na wstępie pragnę uspokoić kolegów po fachu i zaznaczyć, że posiadam oryginalną serię Football Managera, a błąd z którym się teraz zmagam jest pierwszym takim w moim życiu. W FM2011 miałem troszkę podobny, ale ominąłem go dzięki wielowątkowym zapisom gry, posiadałem kilka plików zapisu, stąd też, jeśli w jednym wkradł się błąd, to odtworzyłem inny. Teraz mam poważny problem, po bodaj sezonie moje zmagania były zapisane w jednym pliku, który napotkał błąd. Muszę też zaznaczyć, że nie eksperymentuje z tą grą, jedynie wgrywałem godła klubów i zdjęcia zawodników, to tyle. Rozgrywka jest czysta jak łza, jednak brud wdarł się po kilku nieudolnych zapisach (czasem siadał laptop, lub wywaliło korki). Tak czy owak stanąłem przed błędem nie do zatrzymania, daje ku potwierdzeniu screen shota z błędem -> http://www.picsh(...)l/380145

Błąd jest na tyle dziwny, że włącza się w jednym momencie czasowym, przed meczem z Evertonem. Gram jako manager Chelsea, choć zacząłem z 3 ligowym zespołem Cremonese z Ligi Włoskiej. Nie mniej jednak ten czas, który przesiedziałem jest wart zapamiętania, a nie chciałbym go stracić w ten okrutny sposób, toż to prawie 8 lat w FM.

Prosiłbym was o pomoc z tym błędem, jeśli ktoś wie jak to załatać, co zrobić, to proszę pisać. Jeśli nikt nie będzie miał żadnego pomysłu, to cóż. Pozostanie mi rozegrać ten sezon jeszcze raz. Sam też będę próbował.

 Mivcio Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 10:42    #521
Dlaczego wyskakuje mi crash dump podczas uruchamiania gry ? Spełniam wymogi gry do tego mam też aktualne sterowniki. Prosiłbym o pomoc

 alladrin Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 22:48    #522
Witam jestem tu nowy ostatnio mój kumpel sciągnoł niestety pirackiego FM2014 ja mam oryginała i prosił mnie bym się zorientował od czego może być ten błąd jeśli byłby ktoś tak miły i podpowiedział bym był bardzo wdzięczny z góry dziękuje
http:(...)png.html

 swiri Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2013 14:02    #523
Witam. Kupiłem dzisiaj za pośrednictwem cmrev.com football managera 2014 i wyskakuje mi crash dump... jak to naprawić?

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 15:47    #524
Moja irytacja sięga coraz wyższego poziomu!
Pierwszy sezon przeszedł niemalże bez żadnego problemu. Natomiast drugi sezon nie dość, że obfitował w crashe często, to na dodatek teraz po tym sezonie jest to samo tyle że praktycznie co 3-4 dni, przez co muszę ciągle zapisywać grę, co jest niezwykle uciążliwe.
Nie było mnie na tej stronie długo, więc mam nadzieję, że ktoś ma chociażby jakieś hipotetyczne rozwiązanie. Aha i bajki typu format dysku, sterowniki odpadają już na starcie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
by dooomiiin

 amadeo Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2013 09:48    #525
Po pojawieniu się łatki 14.2 crash dump wyskakuje mi każdorazowo podczas próby ściągnięcia mojego gracza z wypożyczenia. Czy ktoś z Was też napotkał na ten błąd? Gdzie można go zgłosić?
Pozdrawiam!

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2014 02:52    #526
Złotą odpowiedzią jest ten mini artykuł:

http://www.sigam(...)mp;id=83

Sądzę, że do zastosowania dla przeważającej ilości crash dumpów! :D

 Jedryp Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2014 17:19    #527
Witam!
Mam problem z rozgrywka w FM14 ... zagralem juz 1,5 sezonu i wszystko ladnie bez zadnych crushow, teraz zaczalem nowa gre i w listopadzie dzien przed meczem wyskakuje mi crush dump, probowalem isc na urlop pare dni przed i poprostu to pominac - nic nie dalo, poszedlem na emeryture i po prostu kontynuowalem - to rowniez nic nie dalo, jako ze autosave mam wielokrotny do 3 plikow, wczytalem rozgrywke z data trzy tygodnie wczesniej i znowu tego samego dnia wyskakuje mi crush dump. Czy da go sie jakos naprawic? Ominac ten dzien czy cos? Bo szkoda mi kariery tej, gdyz szlo mi niezle ;/ Prosze o pomoc :)))

 zagri Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2014 14:28    #528
Witam,

Mi też się pojawia crash dumps jak mi przechodzi na 1 Stycznia 2019 r "jak mam Zmień oczekiwania na sezon" i w tym momencie nie mam nic do wyboru i jak wciskam zatwierdź wywala mi błąd.
Sprawdzałem jak bym się zwolnił z klubu przed tym to mogę dalej kontynuować grę... Tylko zastanawiam się od czego to może być??
Proszę o pomoc czy da się to ominąć bo nie chcę tracić save..

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 19:15    #529
Panowie taki bład mi wyskakuje podczas gry
http://zapod(...)bmp.html

w czym problem ?
W folderze Crush Dump wygląda to tak :
http://zapod(...)bmp.html

Proszę o pomoc

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.