Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 GPR Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 23:49    #510
Zacząłem sezon od początku (ten sam save którym przeszedłem sezon i nie było errorów) i już w 6 kolejce mi znów wyskakują. W związku z tym zastanawiam sie czy:

Errory nie mają czegoś wspólnego z bazą danych. Może po jakimś czasie i po wielu sezonach baza jest zbyt duża? Moja baza ma juz ponad 60mb. Moze ilość piłkarzy jaką musi obliczyc komputer jest zbyt duża? Nie chodzi o ilość lig tylko o piłkarzy "odkrytych" tzn testowanych czy sprawdzanych przez scoutów. Zaczynając sezon od nowa scouci trochę roboty mięli.

Z jakiegoś powodu gra się w końcu wykłada.

Może ktoś mi podac link do strony producenta gdzie sie daje crash dumpy do sprawdzenia?
Usunięcie foldera nic nie daje - to w końcu zwykły folder jest

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 04.09.2013 o godz. 23:50

 GPR Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2013 00:45    #511
Dodam jeszcze że gram w gre kompie który służy praktycznie tylko do tego. Nic tam nie instaluje. Gra śmigała i śmigac przestała.
Zacząłem save "początek sezonu" ,który sprawdziłem na emeryturze i śmignął cały. Zacząłem grać od tego samego sezonu i dupa już w 6 kolejce. Jakies przeciążenie bazy danych? Sory ale jak dawało rade grać tyle czasu to grafa czy pamięć nie ma tu nic do rzeczy. Jeszcze sprawdze wcześniejszy save z tego sezonu i lukne na innym kompie. Dysk twardy? Wolne żarty. Musiał by mi w kilku miejscach paść. Ale zeskanuje. Jak będa bady to dam znać.
Dumpy zdarzają sie wielu osobom od bardzo dawna. naprawde dziwne ze jeszcze nikt nie zorganizował tej sprawy i nie spisał np wszystkich możliwości. Nie dźwignął tematu i skumulował w jednym poście. A już takie głupoty jak usunięcie pustego folderu bo może to jego wina to tak beznadziejny pomysł że aż szkoda gadać.

 BananowyUX Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 13:18    #512
Witam wszystkich forumowiczów! Mam problem z wyskakującym crash dumpem. Błąd wyskakuje w momencie uruchomienia nowej gry. Tym dziwniejsze jest to, że ten problem nie występuje jeżeli z folderu z dodatkami do gry usunę Megafacepack. Próbowałem rozpocząć grę zarówno na podstawowej bazie danych jak i jej aktualizacjach, ale problem nie znika. Logopacki i inne dodatki działają w porządku tylko przy wklejeniu twarzy gra się wyłącza. Czy jest na to jakaś rada? Chciałbym rozpocząć normalną grę, ale nie wyobrażam sobie jej bez tego facepacka. Proszę więc o pomoc.

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 13:26    #513
@BananowyUX

Spróbuj rozpocząć nową grę i zrobić sejwa bez facepacka i dopiero później go wgrać. Jak nie zadziała, to może ściągnij jakąś inną paczkę z twarzami.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 BananowyUX Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 14:16    #514
[quote="Tobi18"]@BananowyUX

Spróbuj rozpocząć nową grę i zrobić sejwa bez facepacka i dopiero później go wgrać. Jak nie zadziała, to może ściągnij jakąś inną paczkę z twarzami.[/quote]

Tobi próbowałem robić tak jak piszesz, ale niestety to nie daje żadnego efektu oprócz "wykrzaczenia się" gry i kolejnego crash dump. Dodam, że ten facepack to paczka Sortitoutsi Cut-Out Faces Megapack for FM.

 adson43 Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 16:18    #515
Witajcie. Ja niestety mam crashe... przy 1 dniu danego miesiąca. Miałem 1 marca 2017, teraz 1 kwietnia. Aha, i zawsze przy analizie przedmeczowej. Macie jakąś rade dla mnie?

 adson43 Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 20:54    #516
Oj zauważyłem że chyba coś bardzo jest nie tak. Załączyłem nową kariere (na update z cmrev), wybrałem Zenit, wybrałem taktyke...i znów crash. Może ktoś poradzić co zrobić w takim przypadku? System?

 BananowyUX Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2013 14:08    #517
Rozwiązałem swój problem. Wystarczyło w opcjach zaznaczyć znowu opcję buforowania skórki. ;)

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.10.2013 17:09    #518
Witam,
można gdzieś podesłać plik "crush dump" do sprawdzenia? Drugi raz mi wyskoczył w FM 2012. Zauważyłem, że zawsze mi wywala grę gdy mam otwarty folder dokumentów FM-a, może ma to jakiś związek?

 Diouf77 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2013
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 09:56    #519
Witam, Wczoraj zakupiłem FMa 14 w pre-orderze przez CMREV.COM. Jednak po dostaniu klucza i ściągnięcia pliku pojawił się problem "crush dumps".

1. Logged to channel: WARNINGS -AND-ERRORS "Advarsel: Failed to find a deafault database to use. Please make sure your installation is not corrupt."

2. "Bruger Fejl: Der er tilstodt en alvorlig fejl og systemet lukker ned. En fejl fil er opretter i:
C:\Users\Jacek\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\crash dumps\FM 2014 v14.0.2.431949 (2013.10.19 09.46.34).dmp


Czy ktoś mógłby mi pomóc ???? Proszę kontakt na priv, bądź wyjaśnienie tutaj.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.