Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 serotonin Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2012 19:02    #380
[quote="rakowiec89"]Ej Panowie, a próbował ktoś z Was grać w oknie w Fm-a (oczywiście zdaje sobie sprawę, że sporo osób tak gra) i jak wygląda wtedy sytuacja z wszelkiej maści crash-ami ? Występują, czy nie stwierdzono? Bo tak przyszło mi na myśl, że może wtedy nie występują?[/quote]

Ja juz od 2 czy 3 lat gram, że FM jest w małym oknie i zazwyczaj mam odpalonego też Firefoxa i przeglądam strony w międzyczasie i dopiero ostatnio pierwszy raz mi się przytrafił crash.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.04.2012 o godz. 19:03

 heartbraker Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2012 19:52    #381
Jeszcze powracjąc do mojego problemu z crash dumpem zauważyłem, że podczas meczu tworzy się w folderze C:/My Documents/ Sports Interactive obraz .png "texture sheet" wraz ze składami z meczu, jakieś ich różne konfiguracje. Poza tym w procesach w menedżerze zadań windows widnieje w Pamięci liczba ok 3 400 000 K co wydaje mi się ilością za wysoką. Jeśli macie jakieś pomysły jak to rozwiązać z góry dzięki. Niestety po usunięciu reszty savów i zostawieniu tego jednego gra nawet nie chciała go załadować - podczas wczytywania wyskakiwał crash dump. Cóż chyba i tak muszę zacząć grę od początku :/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.04.2012 o godz. 20:00

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2012 21:31    #382
@Heartbraker, miałem to samo z tym "texture sheet". Jeśli crasha wywala Ci podczas oglądania meczu to znaczy, że albo załadowałeś za dużo lig i graczy jak na możliwości Twojego systemu albo nie masz aktywowanych najnowszych sterowników dla Twojej karty graficznej. To samo tyczy się jeśli wywala podczas rozmowy przedmeczowej.
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 heartbraker Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2012 21:40    #383
Kurde to mega dziwna sprawa. Grałem już jakieś 4 dni, aktualnie miałem luty drugiego sezonu. No i buch nagle coś takiego. Ehh co najsmieszniejsze u kumpla, mój save nie chciał się wczytać. Wydajność miałem po załadowaniu 7 lig(wsyztskie to ekstraligi z danego kraju) i dużej bazie danych na 2 lub 2,5 gwiazdki i naprawdę wcześniej nie było problemów. Cóż zrobić wezmę dla pewności reinstaluje FM'a no i zacznę od poczatku. Dzięki za pomoc :)

 marz2 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.12.2010
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2012 14:33    #384
Mam pewien problem otóż gram Legią i mam 6 listopada 2015 rok i mam mecz w LM z PSG i cały czas po rozmowie motywacyjnej jak ładuje się mecz wyskakuje crash dump i papa i tak cały czas mam. Symulowałem ten mecz i następny mecz w lidze to samo i nie wiem co się dzieje szkoda by było stracić tego save. Kolega miał to samo a przed tym tak samo jak on przed paroma meczami wyskakiwał ten sam błąd ale po wczytaniu gry od nowa było ok a teraz już nie ;/ Proszę kogoś o pomoc czy można coś z tym zrobić...

 serotonin Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2012 20:27    #385
Mi sie pojawia taki dziwny błąd. Gram Milanem mam 2014 rok i zwalnia sie stanowisko w Newcastle i przechodze do Srok robię save'a i Crash sie pojawia, a jak gram dalej savem Milanu to moge grać i nić. O co chodzi? Dlaczego jak zmieniam klub to pojawia mi sie Crash?

 Logan Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2009
Skąd: Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2012 10:13    #386
Witam, mam problem ponieważ pomyślałem sobie wczoraj, że przeniósłbym swój rodzimy klub (Kotwica Kołobrzeg) z niższej ligi do 1 ligi (nie ma dodatku by grać w niższych ligach :/ ). Zrobiłem tą zmiane, nawet bez zmiany rep, finansów itd. i nagle jak tworze nową grę, po chwili wyskakuje mi crash dump, że napotkano błąd i oczywiscie gra się wyłącza.. jest jakaś możliwość, by `edytować` baze danych aktualnie pobrałem z cmrevu LFCMarshall's & FMNextGen & Bartekr Update i móc przenieść klub by wszystko `trybiło`? od razu piszę, że mam oryginała, przy podmiance wyrzucilem 1 klub z 1 ligi by nie bylo za dużo itp. Proszę o szybką odpowiedź.

 gienek999 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2012 12:11    #387
moglby mi ktos pomoc wyskakuje mi crash dump zawsz jak chce porownac graczy , jak sie tego pozbyc

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2012 12:39    #388
[quote="gienek999"]moglby mi ktos pomoc wyskakuje mi crash dump zawsz jak chce porownac graczy , jak sie tego pozbyc[/quote]

Oryginał czy pirat?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2012 10:06    #389
W kwestii Crush Dumpów, rozwiązanie które pomogło u mnie (notoryczne Crash Dumpy) zaraz po zakończeniu meczu, lub po prostu po kliknięciu kontynuuj).

Usunąłem folder graphics, ze wszelkiego rodzaju logosami. Pobrałem nowe, dla 2012. Żadnego Crash Dumpa już nie ma.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.