Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2012 20:28    #370
@ Jero-grafiki raczej nie, prędzej zbyt duża ilość lig i graczy
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 serotonin Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2012 12:46    #371
Panowie mam problem. Gram Newcastle właśnie zacząłem czwarty sezon i mi się save spierdzielił :/ jak chce go włączyć to pojawia mi się crash dumps i wywala mnie z gry. Jak włączam inne savy to gra chodzi tylko na tym jednym tak się robi! Da się to jakoś naprawić?

 Garganator Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2012
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2012 13:34    #372
Chyba mówimy o tym samym problemie. Też mi save zrobił crasha i nie chce chodzić z jakiegoś dziwnego powodu.

http://image(...)ave.png/ - Tutaj jest screen z crashem. Da się to jakoś naprawić ? Mam oryginał i mam tego FM-a jako konto na Steamie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.04.2012 o godz. 13:40

 ElFideo Wróg ludu

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
13.04.2012 14:12    #373
ja mam bardzo czesto tak jak np. wylaczala sie gra, a np. mi poszly korki w chacie to to samo mialem, albo jak kompa zresetuje robiles cos takiego? bo przez takie cos sejvy sie psuja

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 13.04.2012 o godz. 14:13

CR7

 serotonin Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2012 14:57    #374
Nie grałem normalnie na zmniejszonym oknie, i miałem firefoxa włączonego włączyłem mecz i nagle pojawił się błąd i mnie wywaliło z gry, następnie włączyłem grę i chciałem wczytać seva i dupa cały czas wyskakuje ten sam błąd: http://tinypic.pl/195w34wc4ubn

 Garganator Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2012
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2012 14:58    #375
Tak, zrestartowałem kompa, gdy gra jeszcze była włączona tuż po zapisaniu. Czyli to jest przyczyna ? Cóż... czyli już po save'ie ? Cholera, to był fajny save, zacząłem nową grę Hoffenheim i byłem liderem po połowie sezonu w lidze -_-.

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 12:04    #376
Widzę Panowie, że większość z Was ma taki sam problem, co ja. Ktoś wkleił screen-a z gry i mi to samo wyskakuje, czyli http://scr.h(...)/ebymfgn . Nie wiem jak to naprawić, może rzeczywiście jest to problem ze zbyt dużą ilością zawodników, czy lig (mam ponad 255.000 osób w grze i chyba 51 lig), z tym, że jak te błędy wyskakują to powinni to naprawić, a oni borykają się z tym problemem już od kilku wersji wstecz (we wcześniejszych Fm-ach nie miałem problemu z crash-ami). Najgorsze jest to, że błędy w 90% wyskakują mi podczas meczu, jak przed chwilą, dlatego też to wszystko piszę, gram sobie finał pucharu ligi francuskiej z Lyonem w 60 minucie spotkania strzelam drugą bramkę na 2:0 i wyskakuje błąd. Może to jest to utrudnienie stworzone przez SI, żeby trudniej się grało :) ?

 serotonin Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 15:26    #377
Najgorsze to jest, że Newcastle czarty sezon rozpoczynałem i miałem już świetną kadrę, miałem w planach rozegrać z 10 sezonów i zrobić ze Srok potęgę i dupa! FM nie pozwolił mi na to :( Rozpoczynać od nowa mi się nie chce tak więc olałem grę jak ona olała mnie :(

 heartbraker Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2012 08:59    #378
WItam. Mam problem z crush dumpem, który wyskakuje mi podczas ładowania powtórek po strzelonej bramce. Wszystko zaczęło się chyba od pewnego zminimalizowania gry, czy raczej wciśnięcia przeze mnie na klawiaturze alt + tab + caps lock. Nie wiem czy to może miec coś wspólnego z moim problemem, natomiast od tego momentu gra zaczęła chodzić jak czołg, wszystko ładuje się strasznie wolno. Sam mecz jak już uda się do niego dostać działa normalnie ale do momentu strzelenia gola przez jedną z drużyn. Jeśli nie ma na to rozwiązania spróbuję przeinstalować fma tylko czy w zachowanych save'ach będą od razu przyporządkowane treningi, taktyki i zapisane wszystkie postępy moich piłkarzy ? Na tym mi najbardziej zależy. Z góry dzięki za pomoc

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2012 21:16    #379
Ej Panowie, a próbował ktoś z Was grać w oknie w Fm-a (oczywiście zdaje sobie sprawę, że sporo osób tak gra) i jak wygląda wtedy sytuacja z wszelkiej maści crash-ami ? Występują, czy nie stwierdzono? Bo tak przyszło mi na myśl, że może wtedy nie występują?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.