Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2011 10:21    #330
[quote=KreciKo]wchodze sobie w gre i klikam ostatnia gra, ładuje się kawałek i zaraz wyskakuje zapisana gra nie została wczytana http://img83(...)6163.jpg

da rade to jakoś naprawić bo nie chce stracic tego save :)

[/quote]

Przykro mi, save do kosza.
[quote=Marpiast76]Witam! Ja mam problem odnośnie odpalania gry FM2012,ładowala sie zawsze dobrze,ale od jakiegoś czasu bez powodu niechce się włączyć,wyskakuje \\\"STEAM-Błąd,w tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas\\\" i ikonka \\\"O.K.\\\" i cóż z tym zrobic-POMÓŻCIE!
DZIEKUJE!!![/quote]

[quote=konrwaw]lista gier->dajesz prawym na fm 2012->właściwości->pliki lokalne->sprawdź spójność plików gry->restart steama[/quote]

albo:
[quote=konrwaw]jak sprawdzi spójność to wyskoczy błąd w spójności bodajże 4 plików wtedy restart steama i po uruchomieniu powinien fm działać...[/quote]
[quote=mcisowski]Witam,

gram od kilku dni w FM2012 z łatką 11.04 przez Stream. Mam załadowaną dużą bazę danych z ponad 10 ligami. Sam prowadzę dwie drużyny w I lidze polskiej i w II Bundeslidze. Wszystko idzie gładko i pięknie, aż do daty 1 lipca 2012, po której nie jestem w stanie nadpisać/zapisać gdy. Wywala mi crash dumpa! Czy ktoś już zna rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki za pomoc, Michał[/quote]

http://www.cmrev(...)247.html
Proszę :)
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2011 15:21    #331
Witam, mam problem z zapisywaniem gry. Kiedy chcę zapisać wyskakuje "Zapisywanie gry zakończone niepowodzeniem" czy jakoś tak (sens taki sam).
Jest to FM 12 w którego mam dużą ochotę zagrać.
Miejsca na dysku mam sporo. Robiłem dopiero co format dysku .
Oryginał.
Proszę o odpowiedz.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 31.12.2011 o godz. 15:24

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 sysiek88 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Skąd: WKS Śląsk Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2012 21:37    #332
Witam!
Szukałem porady odnośnie swojego problemu w wyszukiwarce, ale nie znalazłem. Mam FM-a12 grałem od premiery, wszystko było cacy, do momentu kiedy zrobiłem formata. Teraz instaluje STEAMA, który instaluje się bez problemu, natomiast gdy chcę zainstalować grę wyskakuje mi komunikat: STEAM BŁĄD - "Serwery steam są w tej chwili zbyt zajete by zająć się Twoim problemem. Spróbuj ponownie za kilka minut". Tak mam już od 3 dni. Mam oryginała i nie wiem co jest grane :( proszę o pomoc. pozdrawiam.

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 10:47    #333
Piszcie na temat!

Mam problem, pojawiają się crashe podczas meczów. Bywa tak, że pojawi się w 80 min, raz w 50. Gdy włącze ponownie grę to jest szansa, że dogram mecz do końca. Nie jest to stały crash. Zazwyczaj, gdy miałem przygody z crashami były one permanentne w danym momencie i nic sie nie dało zrobić, a tu za drugim podejściem udaje się dograć mecz. Zdarza się też od samego początku po zainstalowaniu FM-a, że moja Vista wyświetla komunikat po zamknięciu gry, że aplikacja fm przestała działać.

Wcześniej mialem problemy z C++, ale przeinstalowalem grę, biblioteki C++ i było ok, do czasu...

Gdzieś na angielskim forum przeczytałem, że powodem crashów jest zbyt duża baza danych. Ja mam w granicach 200 tysięcy piłkarzy i jeden kraj grywalny (zawsze tak grałem) i nigdy dotąd nie miałem większych problemów. Jest to w ogóle możliwe, by przyczyną cashów była za duża baza?


Jedyna moja przygoda z crashem to wersja 2010, ale miałem to szczęście, że na drugi dzień cudownie wyszedł patch, zainstalowałem go i mogłem dalej grać. Teraz jest to uciążliwe.


Prośba. Jakieś pomysły jak temu zaradzić? Co może pomóc?
Chodzą po głowie mi myśli, by przeinstalować system.

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 18:44    #334
[quote=ag-25]Piszcie na temat!

Mam problem, pojawiają się crashe podczas meczów. Bywa tak, że pojawi się w 80 min, raz w 50. Gdy włącze ponownie grę to jest szansa, że dogram mecz do końca. Nie jest to stały crash. Zazwyczaj, gdy miałem przygody z crashami były one permanentne w danym momencie i nic sie nie dało zrobić, a tu za drugim podejściem udaje się dograć mecz. Zdarza się też od samego początku po zainstalowaniu FM-a, że moja Vista wyświetla komunikat po zamknięciu gry, że aplikacja fm przestała działać.

Wcześniej mialem problemy z C , ale przeinstalowalem grę, biblioteki C i było ok, do czasu...

Gdzieś na angielskim forum przeczytałem, że powodem crashów jest zbyt duża baza danych. Ja mam w granicach 200 tysięcy piłkarzy i jeden kraj grywalny (zawsze tak grałem) i nigdy dotąd nie miałem większych problemów. Jest to w ogóle możliwe, by przyczyną cashów była za duża baza?


Jedyna moja przygoda z crashem to wersja 2010, ale miałem to szczęście, że na drugi dzień cudownie wyszedł patch, zainstalowałem go i mogłem dalej grać. Teraz jest to uciążliwe.


Prośba. Jakieś pomysły jak temu zaradzić? Co może pomóc?
Chodzą po głowie mi myśli, by przeinstalować system.
[/quote]

Spróbuj odinstalować folder "carsh dumps" z: moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager [wersja, nie napisałeś jaka] albo skorzystaj z tego: http://www.cmrev(...)247.html

[quote=repus]Witam, mam problem z zapisywaniem gry. Kiedy chcę zapisać wyskakuje "Zapisywanie gry zakończone niepowodzeniem" czy jakoś tak (sens taki sam).
Jest to FM 12 w którego mam dużą ochotę zagrać.
Miejsca na dysku mam sporo. Robiłem dopiero co format dysku .
Oryginał.
Proszę o odpowiedz.[/quote]

Jakbyś mógł to podeślij screena i załóż osobny temat w suflerze, bo tu się pisze ws. crashów ;)
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 21:14    #335
Dzięki Rafał za odpis :)

Wersja gry oczywiście najnowsza. Usunąłem ten folder Crash Dumps zobaczymy co to da :)

Mam pytanko apropo Twojego manifestu. Do Neila Brocka miałbym pisać priv?

I jeszcze jedno pytanie. Czy to możliwe, bym miał wczytaną zbyt dużą liczbę piłkarzy w bazie i to może być powód crashów? Jest to prawda?

pozdrawiam

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 21:45    #336
[quote=ag-25]Dzięki Rafał za odpis :)

Wersja gry oczywiście najnowsza. Usunąłem ten folder Crash Dumps zobaczymy co to da :)

Mam pytanko apropo Twojego manifestu. Do Neila Brocka miałbym pisać priv?

I jeszcze jedno pytanie. Czy to możliwe, bym miał wczytaną zbyt dużą liczbę piłkarzy w bazie i to może być powód crashów? Jest to prawda?

pozdrawiam[/quote]
Spoko.
IMO, zbyt duża liczba piłkarzy może co najwyżej obciążać i spowalniać kompa a nie powodować crashe. Do Neila piszesz na priv, myślę, że sobie poradzisz
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Siarzewski Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 22:04    #337
usuniecie folderu crash dumps nic nie da, to prawie tak jakbys sobie usunal skrot z pulpitu i myslal, ze usunales gre z dysku,
pisac do SI sobie mozesz ale zanim sie zajma Twoim problemem o ile w ogole to minie wiecznosc, najpredzej wrzuca Cie do worka 'archiwum x', ich interesuja tylko masowo zglaszane problemy,
rozwiazanie jest jedno: wyje.. z dysku ten awaryjny i niedopracowany szajs i znalezc sobie inna rozrywke, gdyby tak robili ludzie, ktorych irytuja niekonczace sie problemy z Fm to moze SI w koncu by sie postaralo zeby wydac kompletny i dopracowany produkt

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2012 17:07    #338
[quote=Siarzewski]usuniecie folderu crash dumps nic nie da, to prawie tak jakbys sobie usunal skrot z pulpitu i myslal, ze usunales gre z dysku,
pisac do SI sobie mozesz ale zanim sie zajma Twoim problemem o ile w ogole to minie wiecznosc, najpredzej wrzuca Cie do worka 'archiwum x', ich interesuja tylko masowo zglaszane problemy,
rozwiazanie jest jedno: wyje.. z dysku ten awaryjny i niedopracowany szajs i znalezc sobie inna rozrywke, gdyby tak robili ludzie, ktorych irytuja niekonczace sie problemy z Fm to moze SI w koncu by sie postaralo zeby wydac kompletny i dopracowany produkt[/quote]

Owszem, można "wy..." z dysku ten awaryjny i nie dopracowany szajs (...)" jednak są gracze, którym zależy na kontynuowaniu gry, którzy nadal pozostaną fanami FM-a i nie zmienią tego nawet crashe (np. ja :P).
Pozdrawiam
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2012 20:33    #339
Mam crasha, gdy chce zmienić sobie kapitana. Myślę, że może to być spowodowane tym, że mój aktualny kapitan odszedł na emeryturę. Da się coś z tym zrobić? Jedynie poczekam na newsa, w którym wybiera się nowego kapitana. Ostatnio, czyli dzisiaj miałem crasha, przy kliknięciu " zaoferuj kontrakt" z profilu zawodnika. Ależ się wkur..., bo wcześniej, przez 3 godziny szukałem sobie zawodników do kupienia. Nawet paru ciekawych znalazłem:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.