Strona

crash dump FM 13

 edminen Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012, 08:17    Pytanie
Witam. Jestem tutaj nowy, mam nadzieję że nie będziecie na mnie krzyczeć...

Otóż mam problem z grą FM 13. Jestem fanem tej gry i jako że wychodziła 13nastka postanowiłem że ją zakupię. Na tydzień przed premierą dostałem klucz do wersji BETA, zainstalowałem... chwilę pograłem. Noi tu zaczęły się schody. W trakcie rozgrywki zaczęły mi wyskakiwać CRUSH DUMPY. Stwierdziłem że noooo tak przecież to BETA, wersja finalna będzie cacy. Jakież było moje zdziwienie w momencie gry w wersje finalną zaczęły się również pojawiać crush dumpy. Posiadam różne gry ale tylko podczas gry w FM 13 wyskakuje mi CRUSH DUMP.

W czym leży problem ? Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu problemu ? Szkoda że produkt, za który się płaci 120 zł jest tak... :/ eh

POMOCY

 avocado Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 13:38    #40
czekaj na patcha jak wszyscy...

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 13:45    #41
Kolego obecne wydanie powinno się nazywać Crash Dump 13. Nie mam pojęcia dlaczego Ci wywala grę, czy na pewno masz oryginał? Fakt jest taki, że sporo osób już o tym pisało. Może kolejny bug. Z resztą to wydanie jest wyjątkowe, dwa miesiące od premiery a nadal nie da się normalnie grać. Wczoraj wreszcie uruchomiłem grę pomimo tego, że zawsze jestem posiadaczem w dniu premiery. Jednak jak zobaczyłem silnik meczowy podczas 3-4 meczy od razu podziękowałem. I raczej nie ma sensu rozpisywać się po ran enty co ujrzałem, bo takich komentarzy na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy jest mnóstwo. A właśnie czy możecie przez sezonem odwołać sparingi, ponieważ u mnie w zasadzie mogę odwołać tylko te 2-3 ostatnie przed ruszeniem ligi, natomiast pierwsze 6-7 muszę grać, a nie uśmiecha mi się zwłaszcza, że granie co 2 dni będzie wiązało się z łapaniem kontuzji, już po pierwszej meczu moi zawodnicy (Borussia) byli zajechani kondycyjnie, w drugim meczu wpuściłem kilku młodych graczy z rezerw, aby kluczowi zawodnicy których miałem do wyboru nie odnieśli kontuzji. Skończyło się na 0-5 z 3 ligowcem u siebie, gdzie nawet grając rezerwami powinienem rozwalić ich w pył. Sam mecz, poruszanie się zawodników, strzały na bramkę, a raczej po autach, lub rajdy przez całe boisko wyglądały żenująco. O grze bramkarza nawet nie wspomnę, coś ale Janusz Jojko w pamiętnym meczu.

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 13:51    #42
Aha i najważniejsze, ostatni mecz zakończył się w wynikiem 3:3 z frajerami z drugiej ligi, a na tablicy 0:0, chodź później jak się wejdzie we szczegóły meczu widać strzelców bramek. Porażka i nic więcej. Nie sprawdzałem pozostałych rzeczy o jakich tutaj piszą inni gracze, aby się przekonać na własnej skórze o innych błędach, ponieważ powyższe moja spostrzeżenia przekreślają tą grę. Może jak wyjdzie jeszcze z 5-6 łatek i miną kolejne 2 miesiące to będzie można zagrać. Najgorsze, że znów się rozpoczął sezon transferowy i gra pod tym względem będzie mocno nieaktualna.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 14:19    #43
Da się coś zrobic z tym crash dumpem podczas przetwarznia?

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 15:24    #44
Spróbuj ewentualnie puścić grę od początku na holiday (mała baza). Zobaczysz czy przejdzie Ci tą datę czy znów wywali Ci błąd. Wówczas będzie można postawić jakąś diagnozę, bo ciężko stwierdzić co może być obecnie (może pomóc przeinstalowanie systemu, gry, odpowiednie sterowniki do grafiki itp.). Ale szybciej przelciesz na holiday.

 sempaju Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2008
Skąd: Bełchatów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 15:40    #45
Reinstall gry pomóc nie musi - mi nie pomógł.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 16:03    #46
Tak mi się dobrze grało i musiało się coś zjebać.

 Borzecky Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 16:17    #47
Mnie również dosięgnął problem crash dumpa. Gra zamyka się, kiedy rejestruję skład, tj. np. przy wypożyczeniu Blaise'a Matuidiego w styczniu, musze go zgłosić do ligi. Oczywiście klikam 'Wyb' i 'Zatwierdź skład'. Wtedy gra wyłącza się. Jedyny sposób na obejście tego to urlop... W dalszym okresie będzie to się stawało uciążliwe, więc pytam Was co mam zrobić... :)

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 16:31    #48
A w moim przypadku urlop coś pomoże? xD a może usunąć folder crash dump

 nx9105 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Skąd: Konstancin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2013 16:53    #49
Ósmy już sezon przede mną - w lidze polskiej - i teraz mnie tknęło że to może być jakiś bug, a mianowicie... ilekroć składam podanie o pracę w reprezentacji Polski -U-21 i U-20, nie dostaję nawet potwierdzenia na skrzynkę że podanie złożone tylko za jakiś czas przychodzi że wybrali kogoś innego a o mnie nawet wzmianki nie ma że też sie ubiegałem o tą posadę (reputację na krajowym podwórku mam najwyższą ze wszystkich czynnych zawodowo szkoleniowców). Spotkał się ktoś z taką sytuacją?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.