Strona

crash dump FM 13

 edminen Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012, 08:17    Pytanie
Witam. Jestem tutaj nowy, mam nadzieję że nie będziecie na mnie krzyczeć...

Otóż mam problem z grą FM 13. Jestem fanem tej gry i jako że wychodziła 13nastka postanowiłem że ją zakupię. Na tydzień przed premierą dostałem klucz do wersji BETA, zainstalowałem... chwilę pograłem. Noi tu zaczęły się schody. W trakcie rozgrywki zaczęły mi wyskakiwać CRUSH DUMPY. Stwierdziłem że noooo tak przecież to BETA, wersja finalna będzie cacy. Jakież było moje zdziwienie w momencie gry w wersje finalną zaczęły się również pojawiać crush dumpy. Posiadam różne gry ale tylko podczas gry w FM 13 wyskakuje mi CRUSH DUMP.

W czym leży problem ? Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu problemu ? Szkoda że produkt, za który się płaci 120 zł jest tak... :/ eh

POMOCY

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 00:37    #100
Steam->Biblioteka gier->PPM na grze->Własciwosci->zakładka Pliki lokalne->Sprawdż spojnosc plikow

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 10:43    #101
trochę mnie tu nie było. Szczerze mówiąć stara szata cm rev mi bardziej odpowiadała ;) może dlatego, żę się starzeje. Dobra, koniec OT.

fm 13, oryginał kupiony ostatnio w promocji na steam ( dzięki CM Rev za niusa ). Crash wywala zawsze w momencie zgłoszenia drużyny do meczu. zmiana grafiki nie pomaga, spójność plików też nie. pomysły ?
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.07.2013 13:03    #102
CH W D Crash Dumpom !!!!!!!

 mateuszek77 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 14:22    #103
[quote="Przemu$^^"]trochę mnie tu nie było. Szczerze mówiąć stara szata cm rev mi bardziej odpowiadała ;) może dlatego, żę się starzeje. Dobra, koniec OT.

fm 13, oryginał kupiony ostatnio w promocji na steam ( dzięki CM Rev za niusa ). Crash wywala zawsze w momencie zgłoszenia drużyny do meczu. zmiana grafiki nie pomaga, spójność plików też nie. pomysły ?[/quote]

Czy przy każdym meczu się tak dzieje? Może warto wziąć na jeden dzień urlop.

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 22:54    #104
[quote="mateuszek77"][quote="Przemu$^^"]trochę mnie tu nie było. Szczerze mówiąć stara szata cm rev mi bardziej odpowiadała ;) może dlatego, żę się starzeje. Dobra, koniec OT.

fm 13, oryginał kupiony ostatnio w promocji na steam ( dzięki CM Rev za niusa ). Crash wywala zawsze w momencie zgłoszenia drużyny do meczu. zmiana grafiki nie pomaga, spójność plików też nie. pomysły ?[/quote]

Czy przy każdym meczu się tak dzieje? Może warto wziąć na jeden dzień urlop.[/quote]

nie, nie przy każdym. nie zdarzył się crash 2x przy tym samym meczu
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2013 14:00    #105
Wywala mi grę wtedy gdy jest analiza przedmeczowa, próbowałem już wielu rzeczy macie jakiś złoty środek na to ? Nic nie pomaga.

Podpinam tematy

http://www.cmrev(...)958.html

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.