Strona

Błędy w grze.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 23:14    #31
[quote="myfunnygame"]ja pier***
net mi wyłączyło przed wysłaniem posta.
Więc napiszę krótko.
Zagrałem sparingi mam teraz pierwszy mecz ligowy przed sobą.
Zdążyłem stracić gola po centrostrzale z 30 metra czyli ok. 45 metrów(bo spod linii bocznej) od bramki.
Zdążyłem stracić gola po dośrodkowaniu z boku z 2 metra gdzie piłka odbija się od mojego obrońcy i jest samobój. Reszta rywali zbiegała w momencie dośrodkowania z 40 metra. WTF?!


Podania też są z dupy no bo przecież nie można każdego podania idealnie wykonać bo nie ma takich meczów że piłka chodzi od nogi do nogi zwłaszcza jak piłkarze mają niskie poziomy techniczne.


Jeden aspekt jest lepszy niż w "13". Start meczu nie kończy się wybiciem piłki za linię końcową w okolicach 7 sekundy meczu tylko są prowadzone normalnie akcje
WOW xD[/quote]

Mógłbyś jakimś filmikiem to udokumentować, bo zaraz powiedzą, że to nie błąd :-)

 soprtivo026 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2014 11:15    #32
Witam
Mam problem podczas gry gdy rozegram np 5 meczów przechodze do 6 laduje mi sie -zawodnicy przeprowadzaja rozgrzewkę ,wyrzuca mnie do pulpitu i pojawia sie blad steamapps\common\football manager 15\exe, kilka razy juz na nowo instalowalem steam i gre i caly czas tak samo.
czy mogłby mi ktos pomóc co mam zrobic???

 soprtivo026 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2014 11:16    #33
Witam
Mam problem podczas gry gdy rozegram np 5 meczów przechodze do 6 laduje mi sie -zawodnicy przeprowadzaja rozgrzewkę ,wyrzuca mnie do pulpitu i pojawia sie blad steamapps\common\football manager 2015\exe, kilka razy juz na nowo instalowalem steam i gre i caly czas tak samo.
czy mogłby mi ktos pomóc co mam zrobic???

 soprtivo026 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2014 11:32    #34
Witam
Mam problem podczas gry gdy rozegram np 5 meczów przechodze do 6 laduje mi sie -zawodnicy przeprowadzaja rozgrzewkę ,wyrzuca mnie do pulpitu i pojawia sie blad steamapps\common\football manager 2015\exe, kilka razy juz na nowo instalowalem steam i gre i caly czas tak samo.
czy mogłby mi ktos pomóc co mam zrobic???

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 15:07    #35
[quote="romantico"][quote="myfunnygame"]ja pier***
net mi wyłączyło przed wysłaniem posta.
Więc napiszę krótko.
Zagrałem sparingi mam teraz pierwszy mecz ligowy przed sobą.
Zdążyłem stracić gola po centrostrzale z 30 metra czyli ok. 45 metrów(bo spod linii bocznej) od bramki.
Zdążyłem stracić gola po dośrodkowaniu z boku z 2 metra gdzie piłka odbija się od mojego obrońcy i jest samobój. Reszta rywali zbiegała w momencie dośrodkowania z 40 metra. WTF?!


Podania też są z dupy no bo przecież nie można każdego podania idealnie wykonać bo nie ma takich meczów że piłka chodzi od nogi do nogi zwłaszcza jak piłkarze mają niskie poziomy techniczne.


Jeden aspekt jest lepszy niż w "13". Start meczu nie kończy się wybiciem piłki za linię końcową w okolicach 7 sekundy meczu tylko są prowadzone normalnie akcje
WOW xD[/quote]

Mógłbyś jakimś filmikiem to udokumentować, bo zaraz powiedzą, że to nie błąd :-)[/quote]



chętnie bym wrzucił ale mam na to wywalone, szkoda czasu na bawienie się z importem udostępnianiem i wyszukaniem w jakim to było meczu ;)

 damidami Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 16:43    #36
witam. W FM 15 mam błąd że nie moge zaimportować taktyki do gry o co chodzi?

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 17:40    #37
w Lidze Polskiej (przynajmniej u mnie) jak zawodnik w trakcie meczu dostanie 2 żółte kartki to w następnym meczu pauzuje, a jeżeli się dobrze orientuje to w rzeczywistości pauzuje po 4 żółtych i ewentualnie po bezpośredniej czerwonej.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 17:51    #38
[quote="janko05"]w Lidze Polskiej (przynajmniej u mnie) jak zawodnik w trakcie meczu dostanie 2 żółte kartki to w następnym meczu pauzuje, a jeżeli się dobrze orientuje to w rzeczywistości pauzuje po 4 żółtych i ewentualnie po bezpośredniej czerwonej.[/quote]

A za dwie żółte w jednym meczu to nie jest czerwona przypadkiem? ;)

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 18:02    #39
jest. Podam ci przykład Zawodnik X miał 1 żółtą kartkę na swoim koncie. W następnym meczu dostał kolejne 2 żółte ( czyli czerwoną). W kolejnym meczu, może grać gdyż posiada 3 KARTKI koloru ŻÓŁTEGO, więc brakuje mu 1 do absencji.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 18:21    #40
[quote="janko05"]jest. Podam ci przykład Zawodnik X miał 1 żółtą kartkę na swoim koncie. W następnym meczu dostał kolejne 2 żółte ( czyli czerwoną). W kolejnym meczu, może grać gdyż posiada 3 KARTKI koloru ŻÓŁTEGO, więc brakuje mu 1 do absencji.[/quote]

Wiec gra nie uwzględnia tej czerwonej kartki, tak?

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.